Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#61] Re: Osoby ignorowane

@Duracel, post #55

Po raz kolejny napiszę: Nie chodzi mi o roztrząsanie po czyjej stronie była wina. Masz swoje zdanie w tej materii i nikt Cię już chyba nie przekona. Chodzi o:

1. Kulturę dyskusji (pisząc co chwila o tym jacy to źli/infantylni/zakompleksieni/niedojrzali emocjonalnie/mściwi itp. są admini zachowujesz się jakbyś chciał sprowokować kolejnego bana, a potem tryumfalnie powiedzieć "a nie mówiłem?"). Tu nie chodzi o poruszanie jakiegoś problemu (mniejsza czy prawdziwy, czy wyimaginowany), tylko sposób, w jaki to robisz.
2. Zwróć uwagę, że "problem o którym kilka osób już mówi" nie dotyczy konkretnej osoby (w tym wątku żale są do wszystkich administratorów, chyba tylko z wyjątkiem SirLEO), więc słaby to argument.

Proszę Cię, przyhamuj (cytuję: "Mogę się nie wypowiadać i nie prowokować"). A jeśli naprawdę musisz podyskutować jeszcze raz na temat zasadności decyzji sprzed kilku miesięcy to rób to tak jak do tej pory, czyli mailowo.
[#62] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #60

Teraz mamy kłótnie polityczne PiS-reszta świata

No tak... Jasiowi z dowcipu też wszystko kojarzyło się z seksem... i dotyczy to tak samego PiS jak i polityki...


Ja ze swojej strony mogę powstrzymać się od komentarzy politycznych, ale oczekuję tego od wszystkich innych.

Ja zaś ze swej strony mogę powstrzymać się od komentarzy n/t gier *, ale oczekuję tego od wszystkich innych.

"Gry" użyte jako przykład, zamiast "gier" można wpisać każdy inny dowolny temat który nam się nie podoba.

dyskutujmy przede wszystkim o Amidze i jej dzisiejszych przyległościach, oraz na tematy NEUTRALNE: co było na obiad, że jadę w góry w weekend, o fajnych filmach w TV....

Może jeszcze np. o celebrytach, modnych ubraniach, najnowszych komórkach, promocjach w supermarketach, związkach kto-z- kim i dlaczego, tańcu z gwiazdami, etc....
[#63] Re: Osoby ignorowane

@Dopuser, post #62


Ja nie piszę o czym należy pisać. Piszę o czym zazwyczaj się nie pisze, aby unikać kłótni.
Jak ktoś chce pisać o celebrytach czy Tańcu z Gwiazdami - proszę bardzo. Rozmowa na temat architektury 68060 dla mnie byłaby ciekawsza, ale skoro takie tematy proponujesz, to czemu nie. Jestem przekonany, że temat Anny Muchy, albo Kasi Cichopek nie podzielą naszego małego środowiska tak bardzo jak rozmowy na temat Jarosława Kaczyńskiego albo Donalda Tuska. Oraz ich poglądów.


Ostatnia aktualizacja: 02.12.2011 17:23:59 przez wali7
[#64] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #63

A o mnie zapomniałeś?
[#65] Re: Osoby ignorowane

@pinior, post #64

Zadziwia troska wali7 o osoby ignorowane... dzięki Ci, wali :)
[#66] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #63

@wali7: to są fanatycy, nie kierują się dobrem, tylko zaszczepioną nienawiścią przez krk i pis. Ja potrafię myśleć samodzielnie :)

----edit
Do userów Dopuser;Pinior;Duracel - mam was zablokowanych, więc moja wypowiedź może być nieadekwatna do tego co napisaliście w tym wątku. Sorry, jeśli płaczecie że są BANY i w związku z tym powstała opcja ignorowania wypowiedzi - sami wybierzcie co jest gorsze.
Tylko nie płaczcie o wolności wypowiedzi bo ją macie, tak samo jak ja mam wolność nie słuchania natarczywej polityki. Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 04:26:06 przez kjb666
[#67] Re: Osoby ignorowane

@wali7, post #1

wali, po co ten watek o ignorowaniu? jest, dziala, wiec co tu roztrzasac? jesli kupa przyschla i nie smierdzi to nie bierzemy patyka i grzebiemy w niej, bo znowu zacznie smierdziec. mam nadzieje ze ktos wladny jak najszybciej zamknie ten watek a reszta po prostu bedzie korzystac z filtrowania wedle zyczenia a nie rozwazac kto jest lepszy a kto gorszy i mierzyc to iloscia ignorow.
[#68] Re: Osoby ignorowane

@Valwit, post #67

prawdę mówiąc moją intencją była jedynie możliwość sprawdzenia w profilu ilości swoich "ignorów", a że wyszło z tego to co wyszło, to niestety nie moja zasługa.
Może powinienem napisać bezpośrednio do grxa?

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 17:01:15 przez wali7
[#69] Re: Osoby ignorowane

@Valwit, post #67

Amen.
[#70] Re: Osoby ignorowane
a tak trzymajac sie tematu da sie sprawdzic ile osob ja ignoruje ??
[#71] Re: Osoby ignorowane

@HOŁDYS, post #70

W Twoim profilu tego nie widać...
[#72] Re: Osoby ignorowane

@kjb666, post #71

Wszelkie dywagacje polityczne zostały przeniesione tutaj. Tylko we wskazanym wątku proszę kontynuować tę pasjonującą dyskusję.
[#73] Re: Osoby ignorowane

@HOŁDYS, post #70

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Zostanie to dopisane do bugtrackera.

A wątek zostaje zamknięty.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem