Forum » PPA
[#1] Dział PRACA
Naszła mnie myśl, że może na portalu zrobić by dział PRACA SZUKANA/OFEROWANA. Może to nie jest portal z pracą ale czas mamy podłe i ludzie mają kłopoty ze znalezieniem dobrej lub jakiejkolwiek sensownej pracy. Może warto zastanowić się nad stworzeniem takiego działu? Co o tym myślicie?
[#2] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

Mieliby się ogłaszać only amigowcy? OK
[#3] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

Jestem za. Zawsze to jakas mozliwosc znalezienia odpowiedniego kadydata i to jeszcze wsrod znajomych.
[#4] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

Pomysł do przedyskutowania, choć wydaje mi się, że powinien być odpowiednio uwarunkowany. Między innymi tym, że nie może być komentowany, czyli wątek zostanie od razu zamknięty.
[#5] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

dobry pomysł :)

tylko ja bym zmienił nazwę działu na PRACA i WSPÓŁPRACA, ew. sama PRACA i dopuszczał możliwość wstawiania takich ogłoszeń.
[#6] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

Jestem za
[#7] Re: Dział PRACA

@mailman, post #4

Każde uwarunkowania wchodzą w rachubę, moim zdaniem, ważne aby informacja docierała do zainteresowanych osób. Celem tego działu była by informacja o pracy/współpracy/zleceniu projektu itp itd.
[#8] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

Jesli system bylby taki jak w dziale "gielda" to byla by to fajna rzecz. "Szukam pracy", "Oferuje prace", wsio.
[#9] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #7

Mysle ze nie ma co calego systemu ocen doczepiac. Ogloszenie wisi sobie jakis czas, potem wygasa. Jak ktos sie natnie na kogos to niech zamiesci swoja opinie na forum w dziale praca i tyle. Ktos bedzie niezadowolony z pracy, kilka osob na forum sie dopisze i nikt juz nie bedzie korzystal z uslug albo zlecen z pewnej osoby. Koniec kropka.
[#10] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

mysle ze PPA zmieni sie w head hunterski spam hr'owcow ..
a tak mamy nasze male rodzinne poletko gdzie wszyscy sie znaja ..
od takich portali masz parcuj.pl
[#11] Re: Dział PRACA

@HOŁDYS, post #10

Zgadzam się, byłaby furtka dla spamerów bo do każdej oferty pracy można dodać, że dla amigowca itp. Oczywiście moderatorzy musieliby z tym spamem walczyć, dodatkowa robota zajmująca czas zamiast skupiać się na temacie portalu.
[#12] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #11

zawsze można ustanowić nowego moderatora działu np: pomysłodawce :)
[#13] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #11

Pisać w tym dziale będą mogły osoby z ilością co najmniej 100 komentarzy. Spamerzy w tym momencie odpadają.

Benedykt Dziubałtowski
[#14] Re: Dział PRACA

@Benedykt Dziubałtowski, post #13

Raczej tylko oni zostaja;)
[#15] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #11

dla mnie pomysl bzdurny ..ale jesli widzicie taka potrebe bede go tak samo traktowal jak dzial Morphos/AOS4.1 .. po prostu nie bede tam zagladal
[#16] Re: Dział PRACA

@HOŁDYS, post #15

To poco się wypowiadasz w newsach o os4?


Benedykt Dziubałtowski
[#17] Re: Dział PRACA

@Benedykt Dziubałtowski, post #16

News jest ogolno dostepny na stronie tak ? nie wlaze w dzialy mos/aos i tam sie nie udzielam
a warto wiedziec ze cos sie dzieje - i od tego sa newsy ...

baaaa nawet plusa dalem :D

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2011 12:29:06 przez HOŁDYS
[#18] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

Jestem jak najbardziej za. Z nowego działu będą mogli też korzystać osoby, które potrzebują grafika, muzyka czy programistę do pracy nad jakimś projektem amigowym. Jeżeli pojawią się jakieś problemy z działem zawsze można zaostrzyć reguły dodawania ogłoszeń.
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dział PRACA
[#20] Re: Dział PRACA

@HOŁDYS, post #17

Działy mos/aos tez są ogólne dostępne :)


Benedykt Dziubałtowski
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dział PRACA
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Dział PRACA
[#23] Re: Dział PRACA

@parallax, post #19

Życzę Ci abyś zawsze miał pracę. A jak już ją miał aby zawsze dostawać na czas wynagrodzenie za swoją pracę.

Co do moderowania. Nie ma problemu. Mogę się zająć. Raz dziennie wieczorkiem mogę przeznaczyć te 10-15min na poczytanie tych ofert i przesianie ich.

A temat rzuciłem gdyż, jak dla mnie jest on ważny. Przedyskutować zawsze go można. Ze wszystkim wiąże się niebezpieczeństwo, iż zostanie użyte do niecnych celów.

A dział ten nie tyle ma zastąpić portale typu pracuj pl czy inne a "po znajomości" pomóc znaleźć pracę. Firmy często szukają pracowników poprzez obecnych pracowników. I do tego typu ogłoszeń byłby ten dział.
To tylko/aż moje zdanie. Co portal/społeczność z tym zrobi zależy od nas. Można zrobić ankietę czy stworzyć taki dział i po zawodach. Potem możemy porzucić temat albo zastanowić się na jakiej zasadzie ma istnieć.
[#24] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #23

Firmy często szukają pracowników poprzez obecnych pracowników.


Potwierdzam.

Też jestem za. Głównie ze względu na to, że sam od razu dałbym tam ogłoszenie ;)
[#25] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #1

No to moze sonda?
[#26] Re: Dział PRACA

@_arti, post #25

Jak najbardziej.Ja ogloszenia nie dam,ale moze jakies mnie zainteresujepomysł
[#27] Re: Dział PRACA

@Aniol, post #26

Jak dla mnie, to sonda jest tutaj nie na miejscu OK
[#28] Re: Dział PRACA

@parallax, post #27

Zgadzam się, sonda nie na miejscu. Taki dział może powstać bo jest potrzebny, a moderowaniem zajmie się pomysłodawca.
Wbrew pozorom to może okazać się (np. po 2 tygodniach) martwy temat - jeśli będą tam faktycznie ogłoszenia a nie dyskusje. Sama idea podoba mi się.
[#29] Re: Dział PRACA

@adam_mierzwa, post #28

Hehe,nie na miejscu to jest palic na pogrzebieOK Sonda zawsze wzbudza zainteresowanie i nie ma w niej nic zlego.Warto wiedziec co o tym mysla sami zainteresowani zanim zacznie sie ich uszczesliwiac.
[#30] Re: Dział PRACA

@Aniol, post #29

A czy taki dział przeszkadzał by komuś? On by sobie gdzieś tam był i by nie zawadzał. A wiadomo, że sami zainteresowani są raczej za tym, by sonda była ;) Dalej dla mnie sonda jest bezsensowna OK

A jak by było, że 70% osób nie chce takiego działu, to by wynikało, że nie ma sensu go tworzyć? Nie zawadzał by nikomu przecież ;)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem