Forum » PPA
[#31] Re: Dział PRACA

@parallax, post #30

Ja tam sie nie upieram za sonda i jestem za powstaniem.Traktowalem ja raczej jako dzialania reklamujace nowy dzial.
[#32] Re: Dział PRACA

@Aniol, post #31

Traktowałbym ;)
[#33] Re: Dział PRACA

@parallax, post #32

No tak;) Ciekawe jak ten dzial WYGLADALBY gdyby powstal. Znajac inne fora tematyczne z dzialem praca to np na forum aut terenowych nie oglaszaja sie mechanicy tylko ku rozczarowaniu memu " kierowca tramwaju bez nalogow......od zaraz" albo " glazure poloze na trzezwo,szybko ,solidnie" ;)
[#34] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #23

Można zrobić ankietę czy stworzyć taki dział i po zawodach.

Wziąwszy pod uwagę jakie zainteresowanie wzbudził ten wątek (w Wigilię, gdy PPA zwykle świeci pustkami), to chyba nawet ankiety nie trzeba. :)
[#35] Re: Dział PRACA

@APC74, post #34

Z Tobą 6 osób OK (jak na razie) OK
[#36] Re: Dział PRACA

@parallax, post #35

No sześć, ale postów więcej, niż w newsie z życzeniami na głównej. :D
[#37] Re: Dział PRACA

@APC74, post #36

No jak będziemy sobie tak pitolić ;) to będzie jeszcze więcej ;)

No jestem ciekaw, czy będzie ten dział :)
[#38] Re: Dział PRACA

@parallax, post #37

Czy jest możliwe zrobienie prostej ankiety na temat tego działu - praca? Zostawić na tydzień-dwa czas głosowania.

Pytanie typu:

Czy jestem za powstaniem działu PRACA:
tak/nie.

Po ankiecie będzie można stwierdzić czy jest taka potrzeba czy też nie. I czy/jakie wprowadzić obostrzenia aby z tego działu nie powstał śmietnik spamowy.
[#39] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #38

Moim zdaniem zamiast ankiety lepiej byłoby stworzyć kategorię "Oferty pracy" w dziale Giełda i jeśli ta kategoria nie będzie się cieszyła zainteresowaniem (kogo innego niż spamerów) powiedzmy przez dwa miesiące wyłączyć ją i nie wracać więcej do tematu.
[#40] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #39

Jak dla mnie takie wyjście też może być. Sprawdzi się w rzeczywistości czy jest sens/potrzeba tego typu informacji na portalu.
[#41] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #39

Chciałbym amigowca za współpracownika - zawsze to jakiś wspólny mianownik, dlatego na próbę chetnie zobaczę taki dział. Istnieje ryzyko, że po nieudanej współpracy echa tego pojawią się na forach, ale myślę że warto spróbować.

Pomysł racjonalizatorski - zakładki tak jak w giełdzie: Zlecenia, Mogę zrobić, Poszukuję do pracy (albo lepiej po polsku )
[#42] Re: Dział PRACA

@Skotos, post #41

A może nie konkretnie dział praca tylko dodać do giełdy dział 'inne'. Tam można by było wrzucić różne ogłoszeni typu praca zlecenia itp.
[wyróżniony] [#43] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #40

Zostały dodane dwie nowe kategorie - Zlecenia oraz Oferty pracy. Pozostaje jeszcze zmiana w regulaminie Giełdy by uwzględnić ich istnienie.
[#44] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #43

Czy można dać info na stronie głównej PPA o powstałych zakładkach - Zlecenie i Oferty Pracy - w dziale giełda?
Dzięki za dodanie tych dwóch zakładek.

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2012 11:55:51 przez Tomski
[#45] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #43

Czyli rozumiem, że w "Oferty Pracy" piszą pracodawcy a w "Zlecenia" pracobiorcy? ;)
[#46] Re: Dział PRACA

@AceMan, post #45

Ja nie wiem..., dodałem kategorie i ikonki, a co dalej z tym zrobić - nie mam pojęcia. Być może pomysłodawca albo ktokolwiek powinien nadesłać propozycje zmiany w regulaminie Giełdy, opisu kategorii, działania itd.
[#47] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #46

Może "Szukam pracy", zamiast "Zlecenia" OK
[#48] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #46

Skoro zostałem przywołany do tablicy;) to ja to tłumacze sobie tak te nazwy:
Zlecenia - jakieś małe prace, na wykonanie czegoś - np potrzebuje zlecić komuś wytrzepanie dywanu. Ogłoszenie mogą być typu oferowania pracy jak i szukania pracy.
Oferty pracy - poważniejsze oferty pracy typu umowa o pracę. Ogłoszenie mogą być typu oferowania pracy jak i szukania pracy.

Na tyle jest Amigowy świat mały, mało użytkowników na PPA, że nie ma sensu robić jakichś większych podziałów. Ten dział ma służyć pomocą dla osób z portalu PPA w szukaniu/oferowaniu pracy.

Odnośnie nazw tych działów to równie dobrze może być jeden - PRACA - i też będzie dobrze. W tym dziale nie spodziewam się aby była masa ogłoszeń związanych z pracą(inne powinny nie przejść moderacji).
[#49] Re: Dział PRACA

@Tomski, post #48

Niech zostaną zatem tylko oferty pracy. Co ze zmianami w regulaminie?
[#50] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #49

Przeczytałem regulamin giełdy i nie widzę aby wprowadzać jakieś dodatkowe zasady w obecnej chwili.
[#51] Re: Dział PRACA

@grxmrx, post #49

A gdyby oferty pracy (treść) była w innym kolorze niż pozostałe oferty kupna/sprzedaży/zamiany? Łatwiej wpadałaby w oko.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem