Forum » PPA
[#31] Re: Slinik Forum

@grxmrx, post #30

Super
[#32] Re: Slinik Forum

@grxmrx, post #30

Dobra robota OK Chociaż mogłeś nie chować tego wcześniej pomysł
[#33] Re: Slinik Forum

@parallax, post #32

Następna dziwna sprawa jak daję szukaj wypisuje że jest przykładowo 150 postów zawierających frazę a wyświetla na stronie powiedzmy 50 bo nie liczyłem. A gdzie reszta ? Nie ma dalszych stron ?
[#34] Re: Slinik Forum

@Dark_luke, post #33

Widocznie więcej nie ma. Wszystkie wyniki są na jednej stronie. Jakiej frazy szukasz?
[#35] Re: Slinik Forum

@mailman, post #34

Jak może nie być szukam moich wypowiedzi? Wyskakują tylko od stycznia 2012 a wcześniejszych nie ma. O widzę że psoty użytkownika w końcu działają jak trzeba OK

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 15:37:05 przez Dark_luke

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 15:41:04 przez Dark_luke
[#36] Re: Slinik Forum

@Dark_luke, post #35

Jak może nie być szukam moich wypowiedzi?


Jak to robisz, jakiej frazy szukasz?
[#37] Re: Slinik Forum

@mailman, post #36

Wpisałem dark_luke. Zresztą jaką inną wpisałem to i tak cofało się max do stycznia 2021

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 16:14:59 przez Dark_luke
[#38] Re: Slinik Forum

@Dark_luke, post #37

Dziś szukałem na forum po frazie "HxC" i nic nie znalazło. A wątków z tym słowem chciażby w tytule jest pełno.
[#39] Re: Slinik Forum

@Dark_luke, post #37

2012 oczywiście
[#40] Re: Slinik Forum

@Nathanel, post #38

@Nathanel, @Dark_luke

Powinno być lepiej, dodałem drobne usprawnienia i stronicowanie.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem