Forum » PPA
[#61] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@grxmrx, post #55

Co do tych spamerskich kont to zostały zablokowane przez moderatorów a dane o ignorowaniu użyte z tych kont zostały wyczyszczone.


Pisał ktoś o tym, chyba recedent? Dobra wiadomość.

Odnośnie zmian w temacie ignorowania - nie będzie takich,


A będą kontrolowane nowe konta i z czasem martwe, pod kątem blokad?

Nie wiem jaki jest sens pokazywania w profilu ile osób blokuje, jeśli każdy (nawet ja) może w kafejce pozakładać konta i następnie blokady komu popadnie - to jest nie do wykrycia bez zalogowania na własne konto...

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 20:01:35 przez KJB
[#62] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #58

Ale po co masz "wyłapywać" te spamerskie konta? Przecież główne założeniem możliwości ignorowania jest właśnie ignorowanie postów danego użytkownika. Nie głosowanie, że jego akurat nie lubię. A skoro konto jest spamerskie, to chyba i tak nikt na nim nic nie czyta :D
Czasami szlachetne cele potrafią wygenerować rzeczy niespodziewane i straszne, polecam świetne opowiadanie Lema o zastosowaniu w praktyce eliksiru zwiększajacego możliwość odczuwania empatii.
[#63] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@wali7, post #62

Ale po co masz "wyłapywać" te spamerskie konta?


Po to żeby je zgłaszać do moderacji która je usunie razem z pozakładanymi blokadami na innych użytkowników.
I to wszystko po to aby licznik blokad w moim profilu pokazywał REALNĄ ilość blokujących mnie osób.

Ubiegając pytanie po co - dlatego że ktoś może mnie oceniać przez pryzmat ilości blokad widniejących w profilu :)
[#64] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #63

Internetowe fora zmierzają w ciekawym kierunku. Niedawno na jednym z nich jakiś koleś był oburzony, bo ktoś śmiał jego dzieła ocenić na 1 (w skali 1 - 10) i żądał żeby ten ktoś się ujawnił (oceny są anonimowe). Teraz na PPA forumowicze żądają żeby ignorujący ich byli jawnie wymieniani.

Co będzie dalej? Może zakaz negatywnych ocen i ignorowania, bo się "wrażliwi" stresują?
[#65] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@PopoCop, post #64

Teraz na PPA forumowicze żądają żeby ignorujący ich byli jawnie wymieniani.

Na szczęście jest to tylko garstka troli którzy obrażają się że ktoś ceni swój wolny czas i nie czyta ich bzdur.

W USA ci "wrażliwi" zapewne mogliby żądać w sądzie odszkodowań za straty moralne. Mając dobrego prawnika zapewne wygraliby i osoby blokujące troli na forum musiały by wypłacać tymże trolom niebagatelne odszkodowania.
Patrz inne debilizmy ichniejszego "wymiaru sprawiedliwości". Ok, nasz niewiele lepszy.

Bardzo wam "wrażliwcy" "współczuję".
[#66] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@stachu100, post #65

Ja wrażliwcom nie współczuję i sam mam gdzieś fakt blokownia mnie przez innych wrażliwców :)

Natomiast poruszam fakt, iż ostatnio część blokad była sztuczna, a ktoś inny może mnie oceniać po ilości blokad w profilu :)

Sądząc po wynikach - mogłem mieć ich nawet z 10.

Chciałbyś mieć 10 dodatkowych blokad w profilu? Twoja sprawa. Ja nie chcę mieć takich "sfałszowanych".
[#67] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #66

KJB, skoro tak zależy Ci na tym aby inni Cie lubili, to możesz iść do lokalnego baru i postawić wszystkim kilka kolejek. Wszyscy będą Cię lubili, przynajmniej dopóki nie wytrzeźwieją ;)
[#68] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@wali7, post #67

No nie? ;) Eh, tydzień bez tematu dot. moderacji albo Amigi nad amigami, tygodniem straconym. Na szczęście nasi forumowi krzewiciele prawdy i wolności trzymają rękę na pulsie. Ide naprawiać A3000 a później Cannon Fodder OK

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 21:47:26 przez _arti
[#69] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@stachu100, post #65

Na cale szczescie ilosc tzw. "oburzonych" troli ktorzy ignoruja innych, tez jest niewielka i co najwazniejsze niewielu kieruje sie durna liczba ignorowan przez nich tworzona. Prawdopodobnie sugeruja sie tym tylko same trole OK

takze bardzo wspolczuje "oburzonym", ze jest ich tak malo.
[#70] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@wali7, post #67

skoro tak zależy Ci na tym aby inni Cie lubili


Nie o to chodzi :)

A może tylko zmienić:

"Liczba osób ignorujących użytkownika" na "Liczba kont ignorujących to konto"

I już by było prawdziwiej :P
[#71] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #70

Z tym to już tylko do grxmrx-a
[#72] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@wali7, post #71

Cieszę się że tak wiele różnych osób napisało tu tak wiele rozsądnych uwag i opinii na pierwszej stronie, reszta to pitolenie.
Czy można tu jakoś dawać plusy tym osobom czy wpisom które się lubi?
Dorzucę też cytaty na temat. :) -> "Miarą sukcesu w Polsce jest ilość posiadanych wrogów." - Paweł Jabłoński
"Kiedy na świecie zjawia się prawdziwy geniusz, poznać go po tym, że wszystkie tępaki sprzysięgają się przeciw niemu." - Jonathan Swift
[#73] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@ZbyniuR, post #72

+1
Ja dodam jeszcze jeden:
"Dużo mówią ci co nie mają nic do powiedzenia" - autor nieznany.
[#74] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #70

To ja bym chyba już wolał, żeby władze wprowadziły obowiązek rejestrowania się pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem zamiast nicku. Łatwiej byłoby się dogadać na imprezie, a tak miesza się kto jest kto. (Mnie się niekiedy mieszało na Amiwigilii :) )

Większość jest za ignorowaniem to niech zostanie, mnie w sumie wszystko jedno. Ja myślę, że Tobie bardziej chodzi o powód ignorowania, niż to kto ignoruje. Faktycznie ktoś czasem zażartuje niefortunnie, a drugi odbiera to jako rasowy offtop i jazda gotowa. Ja jak już byłbym za tym, żeby ci co chcą, dawali przy okazji ignorowania jakoś znać co ich tak zirytowało. Wiem, że to dużo pracy, więc nawet nie proponuje tego, żeby nie wkurzać. Hipotetycznie przy ignorowaniu mogłoby być za co i kilka opcji, które kto chce mógłby zaznaczyć. Ignorowany nie wie kto, ale wie za co.

A jak ktoś za jakiś czas zapomni kogo ignoruje to jak to sprawdzić? Myślę, że opcja (w profilu) wyłącz ignorowanie wszystkich byłaby fajna.

Zdrówka życzę.
[#75] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@Ender, post #74

A jak ktoś za jakiś czas zapomni kogo ignoruje to jak to sprawdzić?


Po prostu zobaczy posty blokowanego jako zablokowane :)
No chyba że blokowany będzie się tylko na gadaczu udzielał, to wtedy nie wiem, może w historii gadacza będzie?
[#76] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #63

a dlaczego zakładasz że blokują Cię spamerskie konta a nie aktywni użytkownicy?
[#77] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@XoR, post #76

a dlaczego zakładasz że blokują Cię spamerskie konta


Teraz nie, ale wcześniej tak i nie tylko mnie :)
[#78] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@KJB, post #1

Czy da się sprawdzić kto ignoruje danego usera ?
[#79] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@Hubez, post #78

Nie.
[#80] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@_arti, post #79

Dlaczego autor wątku jest nie do kliknięcia?
Nazwa KJB nie jest aktywnym łączem.
[#81] Re: Widoczność osób blokujących/ilości blokujących.

@Vato, post #80

Ten użytkownik usunął swoje konto.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem