Forum » PPA
[#1] Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr
Cześć,

Zróbmy listę kto jest chętny na jakie nr archiwalne papierowego PPA.
Ja potrzebuję nr 5-8 i 10.
Adam Mierzwa nr 4.

Jak uda nam się zebrać odpowiednią ilość osób na nr, to powinno się udać dodrukować.
[#2] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

ja bym reflektował na numery 2-8. Ale najchętniej to bym z tym poczekał do powakacji, bo chwilowo limit moich wydatków został wyczerpany. Chyba że można wziąć na kreskę siedzi, pije i chrupki
[#3] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@snajper, post #2

Zanim się zbierze odpowiednia ilość chętnych to pewnie będą już powakacje :) Chyba że się zbierze tylu, że jeden numer wyjdzie po 5 zł, zobaczymy :)
[#4] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #3

Ja reflektuje na numery od 1 do 9
[#5] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Skiba, post #4

a ja reflektuje na numery od 1 do 8 i nr 10

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2014 18:35:34 przez podolski_jp
[#6] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@podolski_jp, post #5

No to ja poproszę od 1 do 10

Pozdrawiam
[#7] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Piotr Myszkowski, post #6

Dzisiaj poprosiłem o wycenę, w poniedziałek będę pewnie wiedział jakie będą koszty przy nakładzie rzędu ok. 50 egzemplarzy. Rozumiem, że nie robimy żadnych modyfikacji, typu okładka czy środek na papierze kredowym 115/135 g/m2 (mat albo błysk), tylko lecimy na oryginalnym papierze, dokładnie takim samym jak w reszcie numerów (trochę boję się tego pytania, bo zaraz się pewnie frakcje porobią)?
[#8] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #7

Dla mnie obojętnie, może być jak w oryginalne, jak ktoś będzie miał inne preferencje, ja się dostosuje.
[#9] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #7

Mi to obojętne jaki będzie papier, byle zawartość była ta sama.
[#10] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@snajper, post #2

Ja reflektuję na numery od 1 - 6, najlepiej jak byłyby tak jak oryginały oraz reszta numerów, wydaje mi się że nie ma co kombinować z jakością papieru.
[#11] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@superbonio, post #10

Witam.
Ja bym się pisał na nr.1,2,3,4, 8,9,10...
Pozdrawiam
[#12] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

Ja chętnie zamówiłbym niedostępne już numery.
Od numeru 6 w górę aż do najnowszego.
[#13] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Leon, post #12

"do najnowszego", tzn. do numeru 12? Jeśli tak, to numer 11 i 12 możesz zamówić przez formularz zamówienia, a w sugestiach napisać, że chciałbyś wysyłkę razem z archiwaliami, które będą dostępne później (chyba że wolisz teraz-zaraz to 11 i 12 dostaniesz teraz, a wcześniejsze - jak będą gotowe). Póki co ciągle jeszcze czekamy na wycenę (i trzymamy kciuki, że uda się zmieścić w przedziale cenowym "funkiel nówki").
[#14] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

Zamawiam archiwalne papierowe numery PPA: 5,6,7,8,9,10.
[#15] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

Ja szukam numeru 8.
[#16] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #13

Jaka będzie cena pojedynczego dodrukowanego numeru przy zamówieniu wspólnym np. 50 numerów do druku?
[#17] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Leon, post #16

Przy tej ilości numerów, które mamy teraz (66) powinno się dać zrobić razem z kopertą i wysyłką cenę okładkową, a może nawet ciut niższą.

P.S. Wszystkim, ktorzy zakrzykną "jak to?! A przy normalnym wydruku ta sama cena?!" wyjaśniam, że w przypadku archiwaliów nie ma kosztów darmowych egz. dla wydawcy i autorów, oraz (symbolicznych) wierszówek dla tych, którzy z nich nie zrezygnowali. Dziękuję.
[#18] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

Ja poproszę od numeru 1 do 3.
[#19] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@jarob, post #18

OK, czyli według moich wyliczeń lista aktualnie wygląda tak:



Jeśli się pomylę - poprawcie mnie. Jeśli zaś wszystko w porządku, to w przyszłym tygodniu oddaję materiały do drukarni i zaczynamy żmudny proces wyliczania każdemu indywidualnych kosztów i przesyłek :/ Dla przejrzystości - skany odpowiednich dokumentów (faktury) będę zamieszczał w tym wątku.
[#20] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #19

Mnie nie ma w tabelce, nr 4. Chciałbym żeby to przyszło razem z ostatnim numerem PPA (zamówiłem ale jeszcze nie zapłaciłem, właśnie dlatego żeby zapłacić za oba i żeby przyszło razem).
[#21] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@adam_mierzwa, post #20

OK, czyli aktualna tabelka wygląda tak:

[#22] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #21

Ja jeszcze chciałbym 10 i 11, jeśli jest taka możliwość:)
[#23] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Skiba, post #22

Numer 11 nie ma jeszcze statusu archiwalnego, z tego co wiem to jest jeszcze cos w "normalnym" kanale. W formularzu zamowienia go nie ma?
[#24] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #23

Z tego co widze to tylko już 12 jest dostepna

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2014 13:28:05 przez Skiba
[#25] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

Ja zamówiłbym numery od 1 do 8.
Nie wiem czy ktoś już pytał o to, ale czy cena w hurcie, jeśli zgłosi się dużo chętnych,
będzie insza od normalnej, czy nie ma co liczyć?
[#26] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Radek_Cz, post #25

ja za siebie podolski_jp potwierdzam zamówienie, zgadza się
nr 12 właśnie dziś doszedł, dzięki
[#27] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Radek_Cz, post #25

Tak, w tym momencie (70 egzemplarzy) mogę z całą pewnością powiedzieć, że cena będzie niższa od normalnej (vide post #17).
[#28] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #27

Poproszę numery 1-3. To jedyne, których nie mam na papierze.
[#29] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@strim_, post #28

No to lista się rozrasta. Aktualnie tabelka wygląda tak:

[#30] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #29

Poproszę o numery 5,6,7,8,9,10,11 oraz 12. Wszystkie numery w jednej paczce, będę miał za jednym razem wszystko i list polecony (niestety poczta ginie ze skrzynek a po drugie nie szanują listów i upychają jak mogą).
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem