Forum » PPA
[#61] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Radek_Cz, post #59

Oj tam czepiasz się - nie miałem czym usztywnić, gazeta była pod ręką...
[#62] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@flops, post #1

No dobra, gazeta rozesłana do prawie wszystkich (vimhotep ma jakieś kłopoty z płatnością) więc pora na podsumowanie akcji:

Serdecznie dziękuję wszystkim zamawiającym, za szybką i sprawną organizację i błyskawiczne wpłaty (a szczególnie te "zaokrągolne" - oj, figlarze, figlarze ), a jednocześnie przepraszam za wszelkie niedociągnięcia z mojej strony. Jedno wiem na pewno - prędko drugiej takiej akcji nie będzie :)
[#63] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@recedent, post #62

Nie załapałem się na akcje druku nr archiwalnych PPA . Czy przewidujesz kolejna akcję?
[#64] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@hsimpson, post #63

Jeśli będzie zainteresowanie, to być może podobna akcja się powtórzy pomysł
[#65] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@parallax, post #64

To super OK. Jakby co, to byłbym chętny na numery 1-11. W takim razie czekam na zainteresowanie .
[#66] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@hsimpson, post #65

A nie prościej będzie podesłać do jakiejś małej drukarni/punktu gdzie oprawiają prace samemu. Obawiam, że trochę się naczekasz.
[#67] Re: Zamówienie papierowego PPA - archiwalne nr

@Ender, post #66

No tak racja. Właściwie poza 11 numerem mógłbym tak zrobić
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem