Forum » PPA
[#31] Re: bluescreen

@Shredder, post #30

[#32] Re: bluescreen

@Shredder, post #30

Jak można było taki g...o ustawić!?
[#33] Re: Co sie STAO?

@gilban, post #26

Większość przeglądarek ma możliwość ustawienia ulubionych kolorów w których chcemy oglądać wszystkie stronki niezależnie od pomysłowości jej autorów, logowania czy ciasteczek. Korzystam z niej i dobrze mi z tym. :)
[#34] Re: Co sie STAO?

@ZbyniuR, post #33

W sumie ten ciemny nie jest taki zły tylko niech @grx zmieni ten pomarańczowy na np. "#08a" OK
[#35] Re: Co sie STAO?

@_arti, post #34

My point exactly :)
[#36] Re: Co sie STAO?

@_arti, post #34

Mnie się ten ciemny motyw podoba. Póki co nie przywróciłem koloru niebieskiego.

Przy okazji zapytam: co macie do tego koloru pomarańczowego, jeśli można wiedzieć?

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 17:16:00 przez Hexmage960
[#37] Re: Co sie STAO?

@Hexmage960, post #36

Mnie też ten ciemny się podoba, bo mniej męczy oczy, chociaż z drugiej strony tradycja... ale z trzeciej strony, zamiast pomarańczowego mógłby być jasnoniebieski.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 17:46:50 przez OSH
[#38] Re: Co sie STAO?

@_arti, post #34

Nie pamiętam czy mailman czy gmrx ale kiedyś (za którąś z kolei zgłoszoną sugestią zmiany w którymś motywie) napisał coś na zasadzie, że jak się wkurzy to się skasuje wszystkie i zostanie czarny. I ja to rozumiem. Sam zgłaszałem zastrzeżenia do niebieskiego i zielonego i było O.K. po czym ktoś inny zgłosił swoje sugestie które weszły (co już nie podobało mi się i "moja" skórka już nie była moja ulubiona), i tak bez końca. Jakby nie było nic do roboty tylko spełniać życzenia każdego odnośnie skórek. Więc twoja propozycja przybliża nas do "ostatecznego rozwiązania" ;-]
Ja wtedy zmieniłem na inną (nie napiszę na jaką - ha! - bo nie chcę żeby ktoś zgłaszał poprawki). Z perspektywy czasu oceniam że wolę gorsza skórkę nie zmieniającą się, niż fajną przy której bez przerwy się grzebie.
Powiem tak - jak komuś się skórka nie podoba niech zrobi swoją i przyśle OK

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 17:50:34 przez adam_mierzwa
[#39] Re: Co sie STAO?

@adam_mierzwa, post #38

No ale żadna ze skórek się przecież nie zmieniła. Czarna jest dokładnie taka sama jaka była miesiąc temu...
[#40] Re: Co sie STAO?

@Krashan, post #39

Ostatnio się nie zmieniła, myślę że ten kto je poprawia ma lepszą pamięć. Jeżeli mam szukać starych postów to już wolę ci przyznać że białe jest czarne. Ten wątek odświeżył temat grzebania przy skórkach, i tylko na tej stronie wątku już widzę dwie propozycje do zmiany w czarnej.
Można to rozwiązać w taki sposób który zadowoliłby prawie każdego - panel w profilu użytkownika do wpisywania wartości dla koloru tła, tekstu, linków, pogrubienia. Dosyć pracochłonne.
[#41] Re: Co się stało

@adam_mierzwa, post #38

Jestem za tym by wszystkie skórki wywalić i zostawić jedną, ale póki co zostawmy tak jak jest. Przemawia za tym kwestia utrzymania strony - przy dodaniu jakiejkolwiek treści czy nawet zwykłej ikonki trzeba zrobić wersję pod każdą skórkę. Każdą podstronę trzeba sprawdzać jak wygląda w danej skórce itd. Moim zdaniem szkoda na to czasu, strona jest zbyt rozbudowana żeby to ciągnąć. To był dobry pomysł kiedyś, jak twórca skórek miał czas by je robić i rozwijać, ale chyba nikt wtedy nie myślał jakie będą konsekwencje w utrzymaniu i czy będzie kto miał się tym zajmować później.

To nie jest najważniejszy temat i jestem zdziwiony, że w ogóle ktokolwiek o tym dyskutuje skoro jest cały czas wybór w profilu. Jest jednak na tyle ważny, że zdaniem większości redakcji skórka niebieska jako domyślna jest zwyczajnie brzydka a czarna najbardziej dopracowana (grafik, który ją tworzył najbardziej ją dopracował). Istotne tematy dla portalu aktualnie są zupełnie inne i dotyczą głównie zagadnień związanych nowymi artykułami, podobnie odnośnie pisma.
Ważny temat to przebudowa działu FAQ, przerobienie go na edytowalną skarbnicę wiedzy. Ważnym tematem jest pozbycie się trolli, którzy ciągle zakładają wiele nowych kont. Istotnym jest blokowanie zagrożeń związanych z atakami typu ddos (aktualnie testuję we własnym zakresie darmową usługę od CloudFlare), przez które w ostatnim czasie były problemy z dostępem do strony. Tego jest więcej.
[#42] Re: Co się stało

@grxmrx, post #41

To ja proponuje zostawic niebieska dla tych, ktorzy nienawidza czarnej.
Niech chociaz zostanie jakis wybor, reszte mozna wywalic. Mimo wszystko sporo uzytkownikow przyzwyczailo sie do niebieskiej.
[#43] Re: Co się stało

@grxmrx, post #41

Niebieska
[#44] Re: Co się stało

@selur, post #42

CzarnaOK
[#45] Re: Co się stało

@_Skiba, post #44

Hej, to nie ankieta. Ankieta była tutaj.
[#46] Re: Co się stało

@grxmrx, post #41

Ważnym tematem jest pozbycie się trolli, którzy ciągle zakładają wiele nowych kont



o. Dożywotnie :piwox: dla tego kto położy kres kakusiowo-podobnemu trollingowi. Bo jak taki przysłowiowy kakuś może sobie zakładać kolejne konta i swobodnie fikać dalej, podcierając sobie d*pe regulaminem, to to jest jawna kpina. W świetle takich akcji to ja czekam z utęsknieniem na chipowanie, jest szansa, że cwaniactwo buraczane się skończy.

A co do skórek w sumie z innych niż niebieska niewiele korzystałem, ale czarna mi pasi. siedzi, pije i chrupki
[#47] Re: Co się stało

@snajper, post #46

Jak dla mnie jest ok
[#48] Re: Co się stało

@djpiotrs, post #47

Poza tym nie lubię niebieskich jak stoją z suszarką na prostej szeroki uśmiech
[#49] Re: Co się stało

@djpiotrs, post #48

PPA traktuje jako specjalne miejsce w rzeczywistości i zmiana z cudownie niedzisiejszego niebieskiego na kolory ala forum year 2k uważam za kiepski pomysł.
[#50] Re: Co się stało

@Aniol, post #49

To w profilu użytkownika zmień na taki kolor jaki jest dla Ciebie ulubiony.

PPA na początku wyglądało tak (luty 2001) a kilka miesięcy później i kilka lat tak. Jeśli już mówimy o forach Y2k, a przez wiele lat w ogóle żadnego forum na stronie nie było.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 22:02:27 przez grxmrx
[#51] Re: Co się stało

@grxmrx, post #50

Zmieniłem przed napisaniem.Moja wypowiedz to raczej wyraz żalu nad faktem korozji ulubionych stron niz hejt ;)

PS.Oczywiscie z mojego punktu widzenia

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 22:07:20 przez Aniol

PS2.Kolory forum identyczne mielismy okolo roku 2001-2004 kiedy Painkillera żeśmy robili.Tak przynajmniej to pamietam.PPA kocham choć by bw bylo :)

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 22:19:52 przez Aniol
[#52] Re: Co się stało

@recedent, post #45

No i to jest powód, żeby zostawić dwie - czarną, która podobno jest najlepsza i niebieska, z która zawsze i od zawsze PPA, przynajmniej mi się kojarzy. TYLKO NIEBIESKI, TYLKO MOS... oops, poniosło mnie



Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 22:27:42 przez _arti
[#53] Re: Co się stało

@recedent, post #45

Możecie zmieniać i usuwać wszystkie, ale wara od zielonej
[#54] Re: Co się stało

@grxmrx, post #50

Nie przejmuj się tymi trollami. Ty tu rządzisz, caly czas naprawiasz PPA. Ja uważam że jest OK. Każdy ma swoją skórkę. Przecież ostatnio, ze 5 tyś lat temu, trole też tu marudziły że im zimno w nogi (specjalnie nie powiedziałem tego w gwarze). pomysłszeroki uśmiech
[#55] Re: Co się stało

@_arti, post #52

A może zrobić inaczej, aby był wilk i owca była cała.

Mianowicie tekst i wszystkie dane ustawić na sztywno dla wszystkich skórek. Jedynie zostawić zmianę koloru tła. Wtedy nie było by problemu w szukanie i sprawdzanie jak strona wygląda z jakim tłem.

Ja odkąd tu jestem zarejestrowany ustawiłem sobie kolor zielony, gdyż nie bolą mnie od niego oczy i ogólnie lubię ten kolor. Przy nim się relaksuję. Ściany w pokoju też mam w tym kolorze i nie tylko.

Niebieski od początku mi się nie podobał, gdyż od niego bolały mnie oczy.
[#56] Re: Co się stało

@gilban, post #55

Hmm, miałem skórke zieloną i nic się nie zmieniło... Aczkolwiek chciałbym nadmienić, że czarny skin jest jednak fajniejszy. Ja przy nim zostaję :PP
[#57] Re: Co sie STAO?

@selur, post #1

Może ktoś umarł?
[#58] Re: Co sie STAO?

@DiskDoctor, post #57

no raz umarł ale szybko powrócił
[#59] Re: Co sie STAO?

@Dorian3d, post #58

Haha, a ja nic nie zauważyłem, bo od lat używam czarnej OK
[#60] Re: Co się stało

@grxmrx, post #41

Istotne tematy dla portalu aktualnie są zupełnie inne ... Ważnym tematem jest pozbycie się trolli


To bardzo proste, trzeba ich wszystkich przekierować na Execa.
Tam jeden taki (jakby wczesna wersja Jubiego) przejął na własność wszelkie komentowanie, zaszczeka każdego, a jak nie ma chętnych, wtedy ciągnie wątek sam ze sobą. Moderator krzywdy mu nie robi, widocznie uważa, że fajnie jest mieć taki ruch pod newsami. Taki sobie troloraj.
.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem