Forum » PPA
[#1] Mała modyfikacja forum "rzeźnia"
Witam, witam wszystkich fanów piłki nożnej

Przeglądam tak średnio co kwartał forum rzeźnia i szczerze mówiąc, włos się jeży często mi.

Nadal boję się tam zaglądać jak w klubach gejowskich do darkroomu.

Więc wymyśliłem proste usprawnienie.

Czy osoby piszące posty w "rzeźnia" mogłyby mieć dodane extra pole na ilość wypitego alkoholu w trakcie lub przed pisaniem posta? Pozwoliłoby to na większy dystans do tego, co tam jest napisane, sądzę, że Moderatorom też.

Oczywiście jest data i godzina posta, ale nie można imputować wszystkim, że po nocach piją alkohol i w drugą stronę, że jak ktoś pije np. piwo, to tylko wieczorem.

DD [[3 piwa]]
[#2] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #1

Ja tam nie zaglądam ale pytanie skąd wiesz czy osoba piszaca będzie wstanie policzyc ile browarków wypila
[#3] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #1

Przydałby się jeszcze narkomat, papiery od psychiatry i książeczka PZPR.

[[2 piwa po obiedzie, aktualnie 0%]]
[#4] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #1

Jeśli razi cię nasza rzeźnia, nie wchodź na Wykop czy inny 4chan.
[#5] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@_arti, post #4

Absolutnie mnie nie razi, razi mnie tylko bezpośredniość niektórych tam piszących.

Niczym poeta nie skrępowany formą (i tereścią)

Ja na poważnie pisałem a Wy ze mnie idiotę robicie...

Witkacy tak podpisywał obrazy - jakoś się przyjęło.

Trudno nie to nie. Przynajmniej jedna moja sugestia przeszła (lista zalogowanych userów) i jakoś nie doprowadziło to do przejęcia PPA przez Exec jak sugerowano.

DD

[ 3/4 Radlera]
[#6] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #5

To ja proponuję, żeby wyznacznikiem chamstwa był obrazek świni (jak rzeźnia to rzeźnia) zaczynasz od ryjka i dalej, obrazek aktualizowany co miesiąc. Świnia (a może obrys) może się powiększać, aż do osiągnięcia całych kształtów albo może się zmniejszać o jakąś cześć (np. kopytko) jeżeli user nie chami lub nie wypowiada się przez jakiś czas. Hmm może taki obrazek przywoływał by do porządku, bo nikt nie chce być postrzegany za wieprza jak chami.
Proszę potraktować ten pomysł jako rozładowanie emocji po całym dniu pracy.
Kto mi przyniesie piwo?
[#7] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #1

"Nadal boję się tam zaglądać jak w klubach gejowskich do darkroomu."
Ja bym bardziej bal się zaglądać do klubów gejowskich (nie mówiąc juz o jakis darkroomach w nich) niz do jakies rzeźni na forum, ale nie wnikam :):):):)
[#8] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@KM, post #6

Hehe genialny pomysł. Taka anty-energia. Z możliwością głosowania np. tylko Moderatorów albo wszystkich. To by było niezłe - właśnie o takę ideę mi chodziło szeroki uśmiech

Czy to jest skomplikowane? Może są jakieś gotowe wtyczki gdzie gif się generuje od lewej do prawej (dowolny) przy podaniu parametru 0-100%??? Potem już tylko podczepienie kliku pod odświeżanie i +1 do świni.

Ja wiem, to zajmuje czas. Ale dopóki tego działu nie zdejmą (mam na myśli dział "PPA" oczywiście ) to ja będę co jakiś czas coś dodawał tutaj.

DD

[1 Radler, 1/4 Perła lane]
[#9] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@_arti, post #4

Jeśli razi cię nasza rzeźnia, nie wchodź na Wykop czy inny 4chan.


Różnie to bywa, są fora gdzie jest wszystko totalnie "pod krawatem", są takie że mięso leci ostro. Bardzo dobrze że jest "rzeźnia" i trzeba czytać plakietki.

Rzeźnię trzeba brać jako właśnie taką "zrzutkę mięsa", wchodząc w nią można spodziewać się różnych rzeczy. OK

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 22:36:38 przez Solo Kazuki
[#10] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@Solo Kazuki, post #9

Ja wiem. Chciałem tylko zasugerować, że Rzeźnia to jest kółko gospodyń wiejskich w porównaniu do miejsc, gdzie (również) przebywam na codzień.
[#11] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@_arti, post #10

Dawaj te porównania
[#12] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #11

Nie nie. Pewne rzeczy powinno się odkrywać samemu. Internetu też się to tyczy gwizdanie
[#13] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@_arti, post #12

I tylko uzupełnię radę Artiego - uważaj czego sobie życzysz ;)
[#14] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@baderman, post #13

Rzeźnię wolną racz nam zwrócic Panie.
[#15] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #1

Przeglądam tak średnio co kwartał forum rzeźnia i szczerze mówiąc, włos się jeży często mi.
To nie przeglądaj. Problem z głowy. Mnie np. irytował gadacz, który o tyle trudno było zignorować, że wyświetla się na głównej. Ale od czego skrypty w przeglądarce, teraz gadacz mi się po prostu nie wyświetla i serdecznie mi wszystko jedno kto i co tam pisze. Do rzeźni PPA nie zajrzałem nigdy, po prostu ten dział dla mnie nie istnieje.
[#16] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@Krashan, post #15

Ok widzę że ta "stajnia Augiasza" jest jakimś fetyszem na PPA i tego nie wolno ruszać szeroki uśmiech

Moja innowacja powodowałaby tylko, że byłoby zabawniej, a może i kulturalniej.

Co do tego pomysłu z głowami świń (super! jeszcze lepszy pomysł!) przypomniało mi się że w latach 90-ych w gazecie NIE były recenzje burdeli. I każdy burdel dostawał ocenę w postaci 1-5 ch***w (takie ikonki). Jeden kiedyś był tak podły w obsłudze, że dostał od recenzenta "złamany ch**" jako ocena (1/2).

To jest w tym klimacie, dlatego mi się tak spodobało.

No ale jeśli celem rzeźni jest żeby niektórzy podjudzani rozpoczynali swoją pseudoargumentacją "jazdę po bandzie" (oby nie po innych użytkownikach) i np. taki selur dostawał bana na kolejny okres, to rzeczywiście niech nic nie zmieniane będzie. Widać, takie jest przeznaczenie tego działu i jego rola resocjalizacyjno-terapeutyczna.
[#17] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #16

Heh, właśnie tam zajrzałem - matko boska, jak wielu wydawałoby się kulturalnych i porządnych w mojej ocenie ludzi tam się udziela
[#18] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@_arti, post #17

A ja nie twierdzę, że tam wszystkie posty są hardcore'owe. Są ogólnie wątki np. które tam... nie pasują, bo są... normalne (np. jakaś kulturalna dyskusja polityczna itp.).

Ale jak ma świńską nazwę - świński mechanizm by się przydał (j/w), ponieważ można tam pisać (teoretycznie i czasem się to zdarza) naprawdę straszne rzeczy
[#19] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #18

Dla mnie Rzeźnia to coś rodzaju Lemowskiej wyszalni.

Rzadko tam zaglądam, ale widać wielu potrzebuje takiego miejsca.
[#20] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@Jazzcat, post #19

Modyfikowanie "rzeźni" to jak modyfikowanie istniejącego od 40 lat baru "Kurczak"...
Niby można tylko po co? Stałym bywalcom i tak się zmiana nie spodoba i zrobią taki sam burdel jaki był wcześniej albo po prostu zmienią lokal na inny

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 15:18:05 przez Vato
[#21] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@Vato, post #20

Toteż to do mnie dotarło, co pisałem w #16.

A' propos - czy na Execu jest taka rzeźnia też?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 15:42:48 przez DiskDoctor
[#22] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #21

Exec w całości jest taką rzeźnią. Przynajmniej jeżeli mówimy o komentarzach.

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 17:30:08 przez Krashan
[#23] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #16

jeśli celem rzeźni jest żeby niektórzy podjudzani rozpoczynali swoją pseudoargumentacją "jazdę po bandzie" (oby nie po innych użytkownikach) i np. taki selur dostawał bana na kolejny okres


Możesz mi pokazać wątek, w którym Selur dostaje bana za bluzgi w "Rzeźni"?

Nalegam.
[#24] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@recedent, post #23


>> jeśli celem rzeźni jest żeby niektórzy podjudzani rozpoczynali swoją pseudoargumentacją "jazdę po bandzie" (oby nie po innych użytkownikach) i np. taki selur dostawał bana na kolejny okres"

Możesz mi pokazać wątek, w którym Selur dostaje bana za bluzgi w "Rzeźni"?


Nie pisałem nigdzie "bluzgi". Pisałem wyraźnie "pseudoargumentacją" - to nie są synonimy, wedle mojej wiedzy.

Zresztą powyższa moja wypowiedź miała mieć charakter obrazowy bardziej, a nie sprawozdawczy.

Nalegam.


Mocno niepotrzebnie zupełnie, odpisuję na posty z pytaniami do mnie dobrowolnie, bez dodatkowych zachęt.
[#25] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@Krashan, post #22

No ja tam rzadziej zaglądam niż do rzeźni

Ale zaglądam!!!
[#26] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #24

Chodziło o to, że bany były za teksty dopuszczane w Rzeźni, kiedy pojawiały się poza nią. Zawsze przed banem jest ostrzeżenie, więc szansa na "awaryjne (c)hamowanie" jest.
[#27] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@KM, post #26

OK, to zrozumiałe.

Czyli - krótko mówiąc - żeby w rzeźni dostać bana, to trzeba być wyjątkowo kreatywną, oryginalną osobą

A czy jest w ogóle miejsce na PPA, gdzie nie można dostać bana? Ten gadacz np. co Krashan zhackował?
[#28] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@DiskDoctor, post #24

No bo widzisz, najpierw zarzucasz moderatorom, że umyślnie "wpuszczają Selura w kanał" w Rzeźni, żeby go potem ubić banem, a dowodów tego zbrodniczego moderatorskiego działania pokazać już nie potrafisz. Nieładnie.
[#29] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@recedent, post #28

Ale za teksty namawiające do nienawiści/zabójstw na tle rasowym, ogólnie rzeczy podlegające pod prokuratora chyba i tak powinien być ban, niezależnie czy to jest dział rzeźnia czy też nie?


Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 22:02:29 przez adalbert
[#30] Re: Mała modyfikacja forum "rzeźnia"

@recedent, post #28

Nie tak.

1) nie zarzucam niczego moderatorom - proszę ponownie przeczytać moją wypowiedź
2) nie zarzucam moderatorom, że "wpuszczają Selura w kanał" - proszę ponownie przeczytać moją wypowiedź
3) nie potrafię pokazać czegoś, co nie istnieje - proszę ponownie przeczytać moją wypowiedź
4) mam problem mentalny z powtórnym cytowaniem samego siebie i prośbą o ponowną dekompozycję mojej wypowiedzi - proszę ponownie przeczytać moją wypowiedź

Nieładnie.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem