Forum » PPA
[#31] Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl

@grxmrx, post #28

Po raz kolejny - nie rozumiem tego biadolenia

Ja już do tego tutaj przywykłem :D

Przecież ten portal nie jest serwisem komercyjnym

Z tego się bardzo cieszę !!!

Kod pisałem w 99% sam przez dziesiątki wolnych weekendów, późnych godzin nocnych. Kawał życia, które można było przeznaczyć na komercje czy cokolwiek innego.

Za to jestem (nietylko ja) bardzo wdzięczny. Dziękuję :D

Gdyby spełniać prośby każdego użytkownika portalu, to każemu musiałaby się wyświetlać inna wersja
Minimalna "Tyrania" adminów jest tutaj wskazana.

Przeglądam forum na adroidzie i nawet czasem z niego tutaj piszę. Potrafię z tym żyć i jest mi z tym dobrze

PS. Bardziej upierdliwe dla androida jest wklejanie linków w formie tekstu w post. Przecież jest funkcja link!!! Tak nażekacie a sami sobie utrudniacie życie !!!


Ostatnia aktualizacja: 27.10.2018 14:20:38 przez snifferman
[#32] Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl

@David, post #29

W pewnym sensie masz racje. Opis działu jest prawidłowy, ale aktualnie warto brać pod uwagę, że elementów, które wymagają oprogramowania w portalu nie ma kto zrobić. Możliwe, że za jakiś nieokreślony czas znowu ja będę miał czas, ale wtedy też będę zajmował się tym co wg mnie jest potrzebne. Nie będę już spełniał życzeń. Kiedyś to robiłem, ale te czasy minęły. Dlatego pytana "dlaczego tego nie ma?" czy narzekanie na brak lub nie do końca dopieszczone elementy traktuję już jako pytania bezpośrednio do mnie ponieważ wiem, że przez lata nikt się nie zainteresował na tyle żeby coś robić w sferze życzeniowej a ja nie mam aktualnie czasu na wdrażanie wszelkich pomysłów. Mogą być i dobre, mogą być i takie "szybko, szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu"
[#33] Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl

@snifferman, post #31

Zgadzam się co do tego, że obsługa wklejania linków i korzystanie z paska do tagów na przeglądarkach w urządzeniach na wielu mobilnych jest kiepska. Pasek został zrobiony gdy jeszcze takie urządzenia nie były popularne. Jeśli ktoś ma czas i chęci by to poprawić to zapraszam :)
[#34] Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl

@grxmrx, post #33

Na szczęście w Android Oreo jest funkcja automatycznego rozpoznawania linków. Zaznaczasz link i Android wyświetla opcje co można z tym linkiem zrobić. Przydaje się tu na forum.
[#35] Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl

@grxmrx, post #33

Zgadzam się co do tego, że obsługa wklejania linków i korzystanie z paska do tagów na przeglądarkach w urządzeniach na wielu mobilnych jest kiepska


Nie zrozumieliśmy się. Nie wszyscy z tego kożystają i tu tkwi problem :D
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl
[#37] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Czemu nie ma wersji m.ppa.pl
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem