Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#31] Re: Uwaga !!! BAN!!

@sanjyuubi, post #29

Pytanie brzmi, które definicje obowiązują, oficjalne, ustalone przez środowisko naukowe i językoznawców czy lokalne, które tworzy swoje własne terminy, niekoniecznie poprawne, ale funkcjonujące w danym zbiorze społeczności.


Zawsze (a szczególnie w przypadku nieścisłości) obowiązują definicje z przepisów prawnych.
[#32] Re: Uwaga !!! BAN!!

@David, post #31

też racja. Np. kiedy zaczną Ci jechać grypserą w p*dlu, to wtedy wyjmujesz asa z rękawa i mówisz "takie z Was kozaki? To co powiecie na to... Zawsze obowiązują definicje z przepisów prawnych!". I od razu są pod ścianą.
[#33] Re: Uwaga !!! BAN!!

@snajper, post #32

"..kiedy zaczną Ci jechać grypserą w p*dlu"

rozumiem, ze to porady wynikajacego z wlasnego doswiadczenia zyciowego.

Za co siedziales? za molestowanie dzieci pod szkola?
[#34] Re: Uwaga !!! BAN!!

@selur, post #33

tak. Ale to Ty mnie wrobiłeś, bo mówiłeś, że masz ukończone 18. Od tamtej pory Ci nie ufam.
i nie wciągaj mnie w oftopiki, zły człowieku.

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 10:33:43 przez snajper
[#35] Re: Uwaga !!! BAN!!

@snajper, post #34

Jezus-maria, ogłoszenie już dawno usuniętę, posprzątane a wy dalej te posty nabijacie...
Lubicię palić czas na bezsensowne dyskusje, co?
[#36] Re: Uwaga !!! BAN!!

@_arti, post #35

"Lubicię palić czas na bezsensowne dyskusje, co? "

Ło Panie, w porownaniu z tym watkiem sajens fikszyn, to watek z upodobaniem snajpera nie jest az taki dlugi ok, racja
[#37] Re: Uwaga !!! BAN!!

@selur, post #36

Tamten wątek jest o Amidze
[#38] Re: Uwaga !!! BAN!!

@Jacques, post #37

Ano... 10% o Amidze i 90% specjalistycznej wiedzy polskich profesorow z Hardwarda.
To faktycznie grubo o Amidze, tyle sie dowiedzialem nowych rzeczy o Amidze, ze az zapragłem włonczyć sę "Odyseje kosmiczna 2001" z '68 roku
[#39] Re: Uwaga !!! BAN!!

@selur, post #38

Prawda, sporo ludzi z tego powodu najzwyklej w świecie stroni od PPA.
[#40] Re: Uwaga !!! BAN!!

@mccnex, post #39

Tak, od pewnego czasu robi się szambo. Sporo starych wyjadaczy z tego powodu przestało się udzielać. Raz już nie wytrzymałem stężenia i usunąłem konto. Wróciłem? Dla giełdy. Btw - czemu nie można się zarejestrować na tego samego nicka?

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 18:08:32 przez tboniasty
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem