Forum » PPA
[#31] Re: Koniec zmian

@michal_zukowski, post #29

Tak, wiem o tym. Po to przecież powstało PPA, by zrzeszać ludzi którzy wytrwali przy Amidze po roku 2000 (podobnie eXec).

Sam w 2006 roku miałem Amigę 1200 z turbo MC68030 i pracuję na niej do dziś.

W tym czasie doszła obudowa typu desktop, monitor Multisync i sporo płyt CD, gier i programów.

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2021 16:20:35 przez Hexmage960
[#32] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Grzesiek dzięki wielkie za to co zrobiłeś.
Trzeba w życiu robić to na co ma się ochotę.
Najlepszego!
[#33] Re: Koniec zmian

@juen, post #30

Ja też nie widzę, mówię tylko, że pieniądze są niewspółmierne do włożonej pracy i te nawet 1000zł miesięcznie z wpłat od ludzi na pewno nie będą decydującym powodem do zostania w PPA. Mam tylko nadzieje, że grx spełni swoje wszystkie marzenia bo jest moim równolatkiem, a to już tzw. "bliżej niż dalej"
1
[#34] Re: Koniec zmian

@BULI, post #24


I nie podniosłem kciuka przy twojej wypowiedzi, bo się z nią nie zgadzam


Też nie rozumiem skąd tyle 'lajkow' pod rezygnacja grxmrx'a (mojego też nie ma), to bardzo zła wiadomość dla PPA i społeczności tu zgromadzonej :(
Grxmrx'owi trzeba iść pod dom i pikietę zrobić żeby nie porzucał PPA - choćby samo utrzymanie bez rozwoju, bo bez tego żadna aplikacja długo nie podziała...
1
[#35] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Pamiętam, gdy lata temu, zostałem zbanowany. Wylałem swoje żale do moderacji PPA, że to było niesprawiedliwe, ponieważ moim zdaniem (i tutaj jakieś tam argumenty, do przepychanki w sumie nie istotnej, bo nawet nie dotyczącej Amigi).

grxmrx odpisał mi na PW. Przedstawił swój punkt widzenia, zapytał czy rozumiem co było podstawą zbanowania, wytłumaczył dlaczego jest tak, a nie inaczej.

I to wszystko zrobił w wolnym czasie, swoim prywatnym.

Szacunek pokłony
3
[#36] Re: Koniec zmian

@karolb, post #35

(i tutaj jakieś tam argumenty, do przepychanki w sumie nie istotnej, bo nawet nie dotyczącej Amigi)


Żeby było jasne, szło o przepychanki religijno-polityczne na gadaczu, nie o przepychanki z moderacją ;)
[#37] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Dziękuję Grzegorz. Co prawda spotkaliśmy się tylko raz (na Livecrunchu), ale to było miłe spotkanie :).
Życzę powodzenia w realizacji planów!
1
[#38] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Dzięki za kawał świetnej roboty!
Tyle życia oddane naszej idei (Amidze), szacun!
1
[#39] Re: Koniec zmian

@vojo, post #34

Też nie rozumiem skąd tyle 'lajkow' pod rezygnacja grxmrx'a


Może w ramach "dzięki stary za te 20 lat"?
3
[#40] Re: Koniec zmian

@hrw, post #39

20 lat szmat czasu. A teraz co dalej? Stawiam
na emeryture w jakimś tropikalnym kraju.
Plaża, zimnie piwo pod parasolem.
Mam nadzięję, że grx podzieli się zdjęciami
z Grecji, Malediwów czy gdziekolwiek się
uda szeroki uśmiech
[#41] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Dzięki wielkie za to, że miałem co czytać przez tyle lat. Powodzenia.
[#42] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1



[#43] Re: Koniec zmian

@Phibrizzo, post #42

Twój obrazek jest w http:// i się u mnie nie wyświetla.
[#44] Re: Koniec zmian

@Hexmage960, post #43

[#45] Re: Koniec zmian

@Phibrizzo, post #44

Tak, obejrzałem obrazek wcześniej - po prostu te po http:// się nie wyświetlają, co już doświadczyłem.
[#46] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Wielkie dzięki za wszystko, to była/jest doskonała robota OK
[#47] Re: Koniec zmian

@Jacques, post #46

Grxowi musi być przykro że niemal nikt go nie zachęca do kontynuowania prac, za to wszyscy mu odpisują „dzięki za dotychczasową pracę” (w domyśle: spoko, znikaj już, nie ma żadnego problemu, ktoś inny zajmie się tym co ty, bez ciebie sobie poradzimy). W ten sposób społeczność ppa pokazuje opiekunowi serwisu środkowy palec w formie sztucznych podziękowań.
[#48] Re: Koniec zmian

@Aurel, post #47

Eeee, to raczej z szacunku do wybrania drogi życiowej. Akurat grxa nikt raczej nie zastąpi i rozwojowi PPA raczej możemy powiedzieć bye bye.
[#49] Re: Koniec zmian

@Aurel, post #47

Nie sądzę byś miał rację w swojej interpretacji rzeczywistości. To nie jest pierwszy raz, gdy grxmrx publicznie pisze o wycofywaniu się, takie sygnały były wcześniej. Tym razem jest to napisane w taki sposób, że wygląda że to już to, nadszedł ten moment.

Na tę fale pomyj jakie dostawał ten wątek jest jak laurka, nie ma tu żadnego "ok, pa". Zazwyczaj jest tak, że najbardziej widać tych niezadowolonych, zadowoleni siedzą cicho. Tu mają okazję się ujawnić i podziękować, co jest fajne.
[#50] Re: Koniec zmian

@Aurel, post #47

Najlepiej uczcijmy to tradycyjną, rytualną kłótnią czy mu przykro czy nie. I to koniecznie bez pytania o to bezpośrednio zainteresowanego, bo maile i wiadomości PW na pewno nie działają ok, racja
2
[#51] Re: Koniec zmian

@nogorg, post #50

Ładnie to ująłeś OK
1
[#52] Re: Koniec zmian

@Aurel, post #47

Aurel przeczytaj jego pierwszy post - potem napisz ze jest mu przykro bo nikt go nie zacheca do kontynuacji orki w czasie wolnym
2
[#53] Re: Koniec zmian

@Aurel, post #47

No chyba żartujesz
Ja to widzę jako USZANOWANIE DECYZJI i podziękowanie za pracę i wysiłek na rzecz naszej społeczności.

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2021 13:11:45 przez Jacques
2
[#54] Re: Koniec zmian

@Jacques, post #53

Ja też. Po prostu nie chce dalej unowocześniać strony, żreć się z ludźmi i ma pełne prawo do tego. Napisze raz jeszcze dziękuję za dotychczasową pracę dla nas, środowiska. Wierzę, że poza odpuszczeniem poprawek, unowocześnień, kolega będzie nadal obecny wśród nas. OK
2
[#55] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Dziś jest 256-ty dzień roku a zatem wszystkiego najlepszego wszystkim forumowym programistom z okazji Dnia Programisty. ok, racja OK
2
[#56] Re: Koniec zmian

@grxmrx, post #1

Naprawdę smutna to wiadomość.

Bardzo szkoda, że postanowiłeś podjąć taką decyzję. Podobnie jak większość, uważam że bez Ciebie to już nie będzie to samo. Ty masz wizję jak prowadzić ten portal i robisz to świetnie - samo PPA jest bardzo przejrzystym i klimatycznym miejscem utrzymanym w bardzo przyjemnej, klasycznej dziś oprawie graficznej (co uważam zresztą za ogromną zaletę). Do tego portal ten jest w zasadzie całkowicie niezawodny - praktycznie wcale nie zdarza się, żeby cokolwiek było nie tak. Zresztą, naprawdę zawsze podziwiałem to, jak PPA jest skonstruowane - wszystko jest ładnie ze sobą połączone, jest czytelne, na forum widoczne są odniesienia do postów, na które się odpowiada - z tego, co widziałem większość forów internetowych nie ma tego nawet dzisiaj. To jest naprawdę kawał świetnie przemyślanej roboty. OK
Zawsze bardzo ceniłem sobie to, że zajmujesz się PPA. Wiedziałem, że zawsze gdybym miał jakiekolwiek pytania odnośnie portalu, czy powiązanych z nim spraw, to mogę zadać je Tobie i zawsze pomożesz.

Szanuję Twoją decyzję i szczerze podziwiam Cię, że dawałeś radę zajmować się tym od ponad 20 lat - to ogromny kawał czasu i pracy w to włożonej. Jeśli możesz to mimo wszystko przemyśl to jeszcze - uważam, że PPA naprawdę bardzo dużo straci jak odejdziesz od zajmowania się nim.

Bardzo dziękuję Ci za cały ten czas i pracę, którą włożyłeś w to, żebyśmy mogli tutaj razem rozmawiać i spędzać wolny czas - PPA zawsze było dla mnie taką małą legendą. OK

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 01:41:06 przez Magnetic-Fox
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem