Wątek zamknięty
[#31] Re: Commodore usa

@cacodemon666, post #30

Będą Amigi, ( o ile C= USA je zacznie sprzedawać) bo będą miały licencje i naklejke!Może to się kłóci z twoją wizją, ale takie są fakty.

[#32] Re: Commodore usa

@cacodemon666, post #30

Nie będą Amigami.

Ależ oczywiście, że będą Amigami. Commodore USA twierdzi, że ma licencję na używanie marki "Amiga". Więc będą to Amigi. Będzie na nich działał system operacyjny Amigi. Wątpię osobiście, żeby był nim tak nieudany produkt jak AmigaOS 4.

I jeszcze raz pytam kto kogo nazywa trolem?

Ja Ciebie, a co? Przecież jedynie stwierdzam ogólnie znany fakt.



Ostatnia modyfikacja: 18.09.2010 20:10:24
[#33] Re: Commodore usa

@cacodemon666, post #30

Nie będą Amigami.


Będą. Wejdziesz do sklepu, powiesz "poproszę Amigę", a sprzedawca Ci poda. Jest nazwa, jest sticker. Just like that.

Nie uruchomisz na tych póki co hipotetycznych zabawkach AmigaOS.


No nie uruchomisz. Ale to nazwy tym komputerom nie zmieni. Gdybyś napisał, że to "zmniejszy ich amigowość" czy "przez to nie będą miały nic wspólnego z klasykami" to jeszcze bym się zgodził. A tak? To tylko Twoje hokuspokus, czary mary.

I jeszcze raz pytam kto kogo nazywa trolem ?


Ja Ciebie, między innymi. Nie widać? Napisać wyraźniej?

Tak jeszcze od siebie to dodałbym, że te Amigi od Commodore byłyby bardziej juser friendli, niż X1000. Czemu? A choćby dlatego, że taki Rycerz herbu ScreenShot nie miałby problemu z Installerem... ;)

[#34] Re: Commodore usa

@G. Kraszewski, post #32

Szkoda, że nie możesz mi tego powiedzieć prosto w twarz... Wielka szkoda...
Skoro możecie mnie nazywać trolem, co jest obelgą i jest obraźliwe to powinienem się zrewanżować nazywając was równie sympatycznie. Może gnomy ? Podoba się ? Albo lepiej - niereformowalne gnomy.



Ostatnia modyfikacja: 18.09.2010 20:26:28
[#35] Re: Commodore usa

@cacodemon666, post #34

Szkoda, że nie możesz mi tego powiedzieć prosto w twarz... Wielka szkoda...

Och jaki groźny... Nie ma się co krzywić, czy np. nazwanie robotnika robotnikiem jest dla niego obelgą? Albo nazwanie programisty programistą? No ale dobra, dosyć tego offtopica, opuszczam wątek, tak czy inaczej wszystko co najważniejsze w temacie Commodore USA już tu napisano. Reszta to zawoalowane groźby ze strony głównego bohatera.

[#36] Re: Commodore usa

@cacodemon666, post #34

Temat widzę wraca jak bumerang. Zamykam, bo znowu się posypią bany.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem