Wątek zamknięty
[#1] Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Ksiądz Benedykt "Ja tego tak nie zostawię" Dziubałtowski kolejny raz uwłaszcza dobremu imieniu TC...
Sam nawet nie odważył się do mnie napisać, niewinnego człowieka szantażował na GG, a następnie nasłał Sebastiana na mnie.
Pozwolę sobie zacytować wiadomość.

"Witam,

Jako Redakcja PPA, która uzyskała na wyłączność prawo do udostępniania gier "Franko: The Crazy Revenge" wersja bez cenzury oraz
"Draggy n Croco" żądamy usunięcia plików z wyżej wymienionymi grami znajdujących się na serwerze witryny http://thecompany.pl oraz
serwerach firm trzecich. Zostały one bez zgody redakcji PPA, twórców oraz wydawców udostępnione na Państwa serwerze oraz serwerach firm trzecich łamiąc
tym samym artykuły ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Żądamy niezwłocznego usunięcia wyżej wspomnianych plików.

Z poważaniem
Redakcja PPA
http://www.ppa.pl
--"

Moja odpowiedz:

"Hello, Sebastian.
A może jeszcze frytki do tego?
Zadbaliście, żebym usunął konto na PPA, bo nie pozwoliliście mi mieć adresu MOJEJ strony w sygnaturce. Niestety widzę, że muszę Was uświadomić, zdaniem, które kiedyś mój ojciec usłyszał od sąsiada:
Stoi w moim, a nie w Twoim - i g...o Ci do tego.
Na wasze wyraźne żądanie z przyjemnością odpowiem:
NIE.
O usunięcie danego tytułu mogą mnie prosić tylko AUTORZY gry, ale nie Wy.
Poproszę o pełną dokumentację stwierdzającą, że macie podpisaną umowę z autorami, że macie wyłączność na udostępnianie tego tytułu.
Nawiasem wersji UNCENSORED nie mam od Was.
Draggy and Crocco tym bardziej - jesteście słabo doinformowani.
Co zabawne ustawa, na którą się powołujecie dotyczy fizycznych gier sprzedawanych a nie darmowo udostępnionych.

Ja zawsze byłem do dogadania, ale Wy nie chcieliście się dogadać z TC ani ze mną, a Darek to podżegacz i hipokryta -> musieliście pobrać exeka, World Software Games, aby stwierdzić, że wersja UNCENSORED się w niej znajduje. Brak słów.

Pa,
Anthrox"

Jednak to dla mnie za mało - postanowiłem zapytać się przez odpowiednią osobę @Tomaszka czy ma coś przeciwko, aby TC nadal miało w swoich zbiorach exeka z kompilacją World Software Games - podkreśliłem, że wystarczy JEDNO jego słowo, aby ten exek zniknął.

Tomaszek ::
(...) sprawdzę w domu pocztę czyśmy jakieś wyłączności nie pisali - ale nie przypominam sobie. Inna sprawa, że ja nic nie mam co do puszczania tego. A takie wojny Amigowo-Amigowe to są zupełnie bez sensu i w tak przetrzebionym i niszowym środowisku.

Tomaszek ::
Ręce opadają, że można z czegoś takiego robić aferę. Dla mnie osobiście cenne jest, że gra nie umarła i każdy może sobie przypomnieć, a Ci co jej nie znają to mogą sobie zobaczyć jak wyglądały te pionierskie lata.

Tomaszek ::
A nie ma nigdzie oświadczenia o wyłączności bo i nie sposób takie coś upilnować

Czyżby Benedykt Dziubałtowski przed swoją krucjatą nie pytał autorów co o tym myślą??
Niniejszym również ja mam żądanie do księdza i pozostałych przeciw-exekowcom: nie życzę sobie, abyście pobierali / grali / używali exeków TC (oficjalnej informacji na TC nie było, że w exeku jest wersja UNCENSORED - a więc trzeba było uruchomić exeka, aby się o tym przekonać). Jeżeli moje żądanie nie zostanie spełnione: nic Wam nie zrobię, ale i nie życzę sobie kolejnych wyssanych z palca żądań.

Powinniście sobie zdawać sprawę, że szykanowanie dobrego imienia TC ("warezowy sajt) też jest karalne, bo my nawet u siebie reklam nie mamy i nie zarabiamy na exekach.

Na koniec podkreślam, że również z Waszej strony nie mam kopii Franka i Draggego i nie zamierzam podawać Wam moich źródeł.

Temat możecie ocenzurować po swojemu, a nawet skasować -> bo dopóki moderatorzy próbują mnie cenzurować - nie będę NIC pisał.

Dziękuję i do widzenia.
[wyróżniony] [#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE
[wyróżniony] [#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE
[#4] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #1

Dziękuję za ponowną rejestrację. Jak zauważyłem lubisz robić tzw. show, podczas gdy sprawa z Twojej strony została załatwiona w odwrotny sposób niż powinna i stąd chyba taka decyzja i nerwy. Ja to widzę tak - nie pytasz nikogo o jakiekolwiek zgody na udostępnianie i udostępniasz co chcesz i jak chcesz, a dopiero jak są wątpliwości to okazuje się, że mogłeś łatwo skontaktować się z odpowiednią osobą i zgodę otrzymać. Czyli to nie było tak trudne.
Oburzenie Benedykta, którego przywołujesz w swojej wypowiedzi, bierze się z tego, że człowiek włożył jednak jeszcze więcej wysiłku w załatwianie nie tylko zgód, ale też przeprowadzania wywiadów, zebrania również innych ciekawych materiałów. Później dowiadujemy się, że coś co z takim trudem udało mu się zdobyć jest sobie gdzieś indziej prawdopodobnie (ja tego nie sprawdzałem) skopiowane.
Już nawet nie wedle jakichkolwiek artykułów, ale przez zwyczajną przyzwoitość można by było najpierw zapytać, dogadać się, tak jak to robi np. GOG z różnymi abandoniami, ale wolałeś wybrać inną drogę i teraz masz ci babo placek. Na pewno jakiś mirror mógłby być, ale z drugiej strony link do źródła - czemu nie? Po prostu z innej strony załatwiona sprawa.

Na przestrzeni ponad 10 lat działalności pamiętam naprawdę wiele podobnych serwisów jak Twój, zdecydowana większość dawno nie istnieje, ale to już nie moje zmartwienie dlaczego. Chwalebne jest to, że dzięki nim przetrwa zapewne wiele archiwów, ale nikt nigdy nie robił sobie takich jaj ;) Rację ma w tym Tomaszek, że to nikomu niepotrzebne zamieszanie, ale nie byłoby tego gdybyś mógł załatwić sprawę z poszanowaniem pracy innych, teraz się nie dziw reakcji. Tym się różnimy, ze my najpierw pytamy o zgodę, a po jej udzieleniu udostępniamy. Ty działasz jeśli dobrze widzę według innych zasad, które mnie osobiście nie przeszkadzają, rób sobie jak uważasz, ale jak wychodzi z tego brak szacunku do tego co robimy to co o tym można myśleć?
To jest moja prywatna opinia na ten temat.
[#5] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@grxmrx, post #4

Witamy w internecie.
Czekajcie tylko jak odkryjecie wujka Google i ile innych sajtów udostępnia gry dostępne tutaj, bez wzmianki o PPA.
[#6] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Shoonay, post #5

Innych? Czyli ten, o którym mowa wg Ciebie udostępnia? :) Fajnie wiedzieć. Zgłoszenie dotyczyło tylko tego adresu, przeszukiwać Google specjalnie nikt raczej nie ma zamiaru.
[#7] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@grxmrx, post #6

A o którym mowa? Podaj link, chętnie sprawdzę.
[#8] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@grxmrx, post #4

Chętnie bym rozwinął tutaj wypowiedź, ale tak jak napisałem w swoim pierwszym poście -> nadal obawiam się, że temat zostanie w najlepszym razie zamknięty tak jak ostatnio.
Napiszę więc poważnie i szczerze:
Doceniam to co Ben robi, ale taki jest profil działalności TC -> przerabiamy gry.
I to nie sposób kontrolować, opisać ani linkować do wszystkich.
Nawiasem mówiąc EXE'ki powstają od 2007.
[#9] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #8

Skoro nie jesteś wstanie zapytać o zgodę aktualnych właścicieli praw do danej gry to tego nierób. Wielce cytujesz wypowiedź Tomka Tomaszka. Co z oponami na ten temat pozostałej czwórki? Co z opinią aktualnego właściciela praw do Franko, Domana, Street Hasle i kilku setek reszty warezów na twoim portalu? No i chyba najważniejsze co z opinią aktualnego właściciela praw do kickstartów, które są w tych twoich egzekach?

Stoi w moim, a nie w Twoim - i g...o Ci do tego.


Mylisz się.

O usunięcie danego tytułu mogą mnie prosić tylko AUTORZY gry, ale nie Wy.


Poproszę o pełną dokumentację stwierdzającą, że macie podpisaną umowę z autorami, że macie wyłączność na udostępnianie tego tytułu.


Najpierw pokaż, że masz prawa do kickstarta.

Co zabawne ustawa, na którą się powołujecie dotyczy fizycznych gier sprzedawanych a nie darmowo udostępnionych.


Czytałeś tą ustawę? Sądzę, że nie.


Ja zawsze byłem do dogadania, ale Wy nie chcieliście się dogadać z TC ani ze mną,

Sprawa jest prosta. Nie masz żadnych praw do dysponowania grami ani romami. Co tu się dogadywać? Łamiesz prawo i tyle

a Darek to podżegacz i hipokryta -



[treść usunięto - pomówienia]

Puki co jesteś zwykłym [treść usunięto - pomówienia]. A ja nie pozwolę aby [treść usunięto - pomówienia] taki jak ty żerował na czyjekolwiek pracy.

Jednak to dla mnie za mało - postanowiłem zapytać się przez odpowiednią osobę @Tomaszka czy ma coś przeciwko, aby TC nadal miało w swoich zbiorach exeka z kompilacją World Software Games - podkreśliłem, że wystarczy JEDNO jego słowo, aby ten exek zniknął.



Mylisz się znowu. Ty naprawdę masz albo ciasny mózg albo kompletni się nie orientujesz w tych sprawach. Albo jedno i drugie. Tomek Tomaszek ani żaden z członków World Software nie ma żadnych praw do Franko, Domana itp. Myśmy ich prosili grzecznościowo o zgody.


Powinniście sobie zdawać sprawę, że szykanowanie dobrego imienia TC ("warezowy sajt) też jest karalne, bo my nawet u siebie reklam nie mamy i nie zarabiamy na exekach.


[treść usunięto - pomówienia]


Benedykt Dziubałtowski



Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2011 09:00:03 przez mailman
[#10] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

U Ciebie ojcze domyślam się, że nie dostanę rozgrzeszenia.
Złodziejem się nie czuję, tak samo jak Ty nie czujesz się winnym mieszania z błotem TC.
Księciu - już Ci raz udowodniłem, że jestem w stanie załatwić wszelkie dokumenty - Ty nie jesteś przedstawicielem wymiaru sprawiedliwości RP, więc i nie muszę całemu PPA upubliczniać legalizacji działalności, bo dzięki Tobie TC zawsze będzie kojarzone z warezem.
Dokumenty, o które prosisz mogę pokazać w sądzie, o ile zostanę pozwany. Z przyjemnością je wtedy upublicznię, a do tego czasu jesteś ostatnią osobą, której pokażę jakikolwiek dokument.
Na jakiej podstawie mam to robić, jak Ty już wydałeś werdykt ? I to cały Benedykt -> nawet się rymuje.

Wiele mi zarzucasz, ale wiesz, że sam podlegasz pod kk nazywając mnie złodziejem?
Co tak się palisz do tego, aby sąd wyręczać - może jeszcze samosąd przeprowadzać

"Samo TC jest karalne i pełne kradzionego softu a jak już wypominałem wcześniej ty jesteś złodziejem."
To stwierdzenie mnie po prostu obraża.

AROS książę - mówi Ci to coś ?
A - R - O - S :>

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 19:52:48 przez Anthrox\TC
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE
[#12] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #10

AROS książę - mówi Ci to coś ?
A - R - O - S


TC to WinUAE + ROM (o ile jest wymagany) + gra skompilowane w exeka dla Windows, tak?
Wcześniej pisałeś, że TC działa od 2007 roku - znaczy się, że od 2007 roku udostępniacie exeki wg powyższego przepisu? I od 2007 roku jedziecie na AROSie? No to zagięliście Jasona Mc Mullana i Toniego Wilena - bo oni pracę nad AROSem 68k (czyli takim, który uruchomi się na klasyku lub jego emulatorze) zaczęli ~na przełomie 2010/2011...
[#13] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@APC74, post #12

Zapytajmy o to Bena - bo on wie więcej ode mnie.
Nie musisz mnie łapać w pułapkę, bo doskonale wiem o czym piszę.
A myślałem, że piszemy o aktualnej sytuacji, a nie o eksperymentach w 2007.

Ja zadam Ci teraz pytanie: Czy słyszałeś kiedyś o takim wynalazku - UPDATE ?

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 20:42:36 przez Anthrox\TC
[#14] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@APC74, post #12

Też mnie to rozbawiło jak się antrox zapędził w kozi róg. W latach 2007-2010 tc działało jako warez i używało kradzionych romów. Ale jak tylko arasowe kicki się pojawiły to wyszczy zaraz zaczęli aktualizować owe ekseki :P


Benedykt Dziubałtowski
[#15] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

http://www.youtube.com/watch?v=DK_9uBR0NAQ
A tak ja się śmiałem, jak przeczytałem, że zostałem zapędzony w kozi róg.
Tak to jest jak się czyta po nagłówkach.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 21:18:16 przez Anthrox\TC
[#16] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #15

omg poprawka 2007-2009. Teraz jest dobrze?


Benedykt Dziubałtowski
[#17] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Benedykt Dziubałtowski, post #16

Doceniam tę subtelną poprawę.
Jednak bez wyroku sądu nadal nie radziłbym nazywać mnie złodziejem, a TC warezowym portalem.
Chyba, że nagle przestajesz przestrzegać przy mnie prawa - dlaczego nie świecisz mi przykładem, tylko mnie obrażasz?
To ja mam być tym złym.

Więc, wracając do kluczowej sprawy: czyżby Twoja krucjata księciu została przełożona, aż znowu nie znajdziesz na mnie haka?
Miałeś przecież tak tego nie zostawić...?

PS
Zmuszony zostałem do odpowiedzi:
Co z oponami na ten temat pozostałej czwórki?
To były alufelgi. Wystarczyło na hojną dotację dla TC.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2011 21:27:26 przez Anthrox\TC
[#18] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #1

Nie wnikając w tą całą dyskusję bo personalne rozgrywki mnie nie interesują - ostatnio mojej mamie zarzuciłem na lapka Pinballe z Twojej stronki (na Amidze pogrywała w nie do upadłego, ale odpalenie WinUae nawet z gotowym configfilem to dla niej czarna magia - leniwa istota ;).

Czy uważasz jednak, że rozpowszechnianie softu do którego jednak nie masz prawa (chociaż sam mam inne spojrzenie na tą sprawę) uważasz za 100% w porządku? Nie poruszam tutaj kwestii braku zysku bo nie o to też chodzi.
[#19] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@pampers, post #18

ten soft w gwoli scislosci stracil dawno juz prawa :) (po 20 latach prawa autorskie wymieraja ?)
mysle ze gdy adf sa powszechnie dostepne nie ma o co piany bic przeciez czlowiek de facto nie zarabia na tym ani zlotowki.

Pampers pinbale jednak lepiej wygladaja na orginale :)
[#20] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@HOŁDYS, post #19

Pampers pinbale jednak lepiej wygladaja na orginale


Zgadza się, nawet mimo zastosowaniu filtrów wygląda to marnie...
[#21] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #13

Nie musisz mnie łapać w pułapkę, bo doskonale wiem o czym piszę.
Nie wątpię - głupio by było, gdybyś nie wiedział. :P

A myślałem, że piszemy o aktualnej sytuacji, a nie o eksperymentach w 2007.
Właściwie to Ty wspomniałeś o roku 2007, co w połączeniu z kolejnym postem (tym o AROSie) wprawiło mnie początkowo w zdumienie (aż poszperałem w newsach o AROS 68k).

Ja zadam Ci teraz pytanie: Czy słyszałeś kiedyś o takim wynalazku - UPDATE ?
Tiaa, obiło mi się o uszy ... i cieszę się, że aktualizujecie swoje produkcje tak by były legalne.

Tak z ciekawości - dużo gier sprawia problemy przy zamiennikach (AROS/ zamiennik ROM)?
[#22] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

Samo TC jest karalne i pełne kradzionego softu


Czy TY wiesz co piszesz nazywając TC "pełną kradzionego softu"?!
*TC to nie peb,tpb itp. pełnych pirackiego warezu na PC, czy inne ustrojstwa.

Czy TY myślisz że "poważni ludzie" interesują się "piractwem" na "wymarłej platformie"?!
*Gry z TC są całkowicie za darmo, robimy to dla ludzi żeby sobie przypomnieli stare gierki z dzieciństwa itp. bez konieczności( jak dla niektórych) skomplikowanej obsługi WinUAE.

żaden z członków World Software nie ma żadnych praw do Franko, Domana itp.


A to fajnie napisane jest... przypomina mi aktualną wojne Klasyczna Amiga vs. Nowa Amiga, w której Hyperion wykupując MARKĘ Amiga(wiadomo bez żadnej dokumentacji sprzętowej) robi nowy sprzęt który sygnuje swoją marką Amiga, i tu zaczyna się batalia...

Wracając do tematu... W naszym pięknym kraju, prawo jest tak zamotane, że powołując się na "Łamanie Praw Autorskich" wystarczy przyznać: Amiga jako sprzęt, jest tylko "hobbystyczną zabawką" i na niej nie ma czegoś takiego jak PIRACTWO! Kto uważa inaczej powinien niezwłocznie udać się do wyspecjalizowanej poradni.

Ave
[#23] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@esial, post #22

Nie moja wina jest, że taka a nie inna umowa chłopaki z world software podpisali. Fakt jest taki , że się zgodzili bo pytaliśmy ich o to czy możemy te gry opublikować (choć wcale nie musieliśmy). Prawa do tych gier ma kto inny.

Pokaz mi na tym pseudo portalu choć jeden plik, który nie jest kradziony i jest zamieszczony zgodnie z licencją. Jak znam antrox wsykoczy z index.php albo jakimś jpg. Cała reszta to warezy.


Gry z TC są całkowicie za darmo, robimy to dla ludzi żeby sobie przypomnieli stare gierki z dzieciństwa itp. bez konieczności( jak dla niektórych) skomplikowanej obsługi WinUAE.


A legalnie tego robić nie możecie?

i na niej nie ma czegoś takiego jak PIRACTWO! Kto uważa inaczej powinien niezwłocznie udać się do wyspecjalizowanej poradni.


No to biegnij szybko do wyspecjalizowanej poradni bo jest dokładnie na odwrót niż Ty piszesz. Jeśli tego nie widzisz świadczy to tylko o Tobie.


Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2011 23:54:46 przez Benedykt Dziubałtowski
[#24] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Benedykt Dziubałtowski, post #23

Brak słów, @XXX miał rację - nie ma co dyskutować z księdzem - ma swój własny, mały świat - przypomina mi Natanka:
http://www.youtube.com/watch?v=mIU8l_qPzAQ - VJ to fan Amigi - specjalnie dla niego powstała specjalna wersja ProTracker 2in1 w EXE ;)

@Hołdys - napisz księdzu, żeby najpierw zaczął pisać poprawnie, a potem pouczał, bo słowa pokroju "Puki" i podobne rażą mnie bardziej niż nazywanie mnie złodziejem.
Najlepsze jest to z jakim lekceważeniem napisał o Tomaszku - gdy zaczął pisać nie po jego myśli to można przeczytać lekceważące zdanie: "mogliśmy, ale nie musieliśmy pytać" - ja w tym zdaniu nie widzę szacunku dla ich pracy.

@pampers
Zgadza się, nawet mimo zastosowaniu filtrów wygląda to marnie...

to jest bezdyskusyjne - ja nigdy nie sugerowałem, że exeki są lepsze od hardwarowej Amigi - zresztą esial ładnie to wytłumaczył.

@APC74
Tak z ciekawości - dużo gier sprawia problemy przy zamiennikach (AROS/ zamiennik ROM)?

Ciężko powiedzieć, bo jeszcze wiele tytułów przed nami. Już dużo się uruchamia, ale nadal są problemy - o NDOSach nawet nie wspominam.

BTW fanów Cannon Foddera chciałbym zaprosić do testów nowego trainera +5 dla CF1 i CF New Campaign:

+5 Trainer notes
---------------------

- multiple shots
- in-game trainer keys:

B - box of grenades/rockets
C - collision on/off
M - homing missiles
PgDn - skip level

Link tymczasowo na PW/e-mail - bo jeszcze musi przejść testy w beta, jako, że to nowy trainer, mojej roboty i może mieć błędy.

BTW
Zabawne jest, że mam więcej oryginalnych gier na Amigę (wykupiłem wszystkie gry z katalogu MarkSoftu m.in. w tym i np. Hiper Słownik, którego podarowałem potem Adamowi), masę NOWYCH gier dla PC -> BOX/Steam niż taki ksiądz - oczywiście i programy pokroju WHDL mam legalnie zakupione :)

esial nie napisał jeszcze jednego ważnego powodu dla którego robimy exeki i na którym skupiamy wysiłki - jest to ciągłe staranie się o umieszczenie w exeku bezbłędnej wersji danej gry.
Jeśli są jakieś problemy - staramy się w miarę naszych możliwości je poprawiać a i często osoby, których tutaj nie chcę wymieniać starają się w tym zakresie pomóc.


Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 00:21:43 przez Anthrox\TC
[#25] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #1

Ogolnie na forum raczej glosu nie zabieram, gdyz nie czuje sie kompetentny, wiec ze strony (jak dotad) biernego obserwatora powiem Wam tak:
1. Jesli zaczynacie sie przerzucac argumentacja typu bledy ortogrficzne czy pomylki w wypisanym roczniku, to nie swiadczy zbyt dobrze o merytorycznym poziomie dyskusji, ktory by wiekszosc czytajacych interesowal.
2. O ile mnie pamiec nie myli istnieje cos takiego jak niezbywalne prawa autorskie (nie mylic z majatkowymi), i to ze panowie z World Software podpisali jakies umowy nie oznacza ze nie maja prawa do wlasnego zdania co do publikacji (przynajmniej w literaturze i muzyce taka kwestia obowiazuje wiec zakladam ze tu jest podobnie).
3. Z mojego osobistego -co podkreslam- punktu widzenia: nie interesuje sie rozwojem AROSa, nie ogladam sie na AROSowe romy i jezeli cos ma w sobie zebrane do kupy winuae+plik+rom to na zdrowy rozum sugeruje jakies nieprawidlowosci. Mam swoja Amige, wiec korzystam z jednego romu a kto bedzie chcial to i tak obejdzie temat bokiem, wiadomo. A Wy sie tu bedziecie spinac jeszcze pol roku, poleca bany, a i tak nic z tego nie wyniknie.

No i ok, niech bedzie ze stronniczo, ale Benedykt tu pracuje za osmiu i pelen szacunek dla jego wysilkow i 'watpliwosci', ktore wydaja sie uzasadnione.
[#26] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Lucus, post #25

1. Jesli zaczynacie sie przerzucac argumentacja typu bledy ortogrficzne czy pomylki w wypisanym roczniku, to nie swiadczy zbyt dobrze o merytorycznym poziomie dyskusji, ktory by wiekszosc czytajacych interesowal.
Jeśli nawiązujesz do postu #24 to była nie argumentacja, a prośba do Hołdysa.

No i ok, niech bedzie ze stronniczo
Nie odczułem tego. Jak dla mnie - bardzo dobry post.

Pragnę jednak podkreślić, że egzekwowanie tych wątpliwości w formie szantażu albo obrażania tudzież atakowania nic tutaj nie pomoże. Osobiście odczułem, że jak idzie nie po myśli księdza to następuje atak - a jak ktoś straszy, że będzie straszył, to nie mogę tego tak zostawić


Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 01:59:09 przez Anthrox\TC
[#27] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #26

Widzę [treść usunięta - pomówienia], że masz problemy z oceną sytuacji. Seba wysłał do Ciebie maila z prośba o usunięcie warezów. Odmówiłeś więc sprawa będzie załatwiona prawnie. Od tyle.

Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2011 09:01:25 przez mailman
[#28] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Anthrox\TC, post #1

W Polsce już tak jest, że jeśli ktoś się czegoś dorabia, bądź posiada coś co inny tego osiągnąć nie mógł - to trzeba go zniszczyć.

Przykro jest mi patrzeć na to, że wywiązuje się taka beznadziejna w totalnym znaczeniu tego zdania kłótnia.

Mało światek Amigowy nacierpiał? Jak dobrze pójdzie to za chwile wpadnie mi policja bo posiadam w ogóle Amigę w domu.

Zostawcie TC w spokoju. Ja cenię ich pracę bo przynajmniej daje to przedłużenie żywotności tematu Amigi, w jakim stopniu to już nie wnikam w to, ale jednak.

Zamiast się jednoczyć to się dzielić, ot całe społeczeństwo polskie.

A bawić się w Pana sędziego czy policjanta nie możecie bo nim nie jesteście. Za to podp******ę chociaż, prawda? Zawsze coś!

Kradzież czy nie, jednak wszystkie ruchy, działania, które mają na celu kultywowanie Amigi uznaje na "+", więc dajcie spokój prokuratorzy i dajcie ludziom tworzyć dla dobra Amigi.
[#29] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@bombermax, post #28

Masz takie zdanie bo nikt na Twojej robocie nie żeruje. [treść usunięto - pomówienia] sam stwierdził, ze u niego wszystko jest legalne. Będzie miał okazję to udowodnić.


Benedykt Dziubałtowski

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2011 09:01:55 przez mailman
[#30] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE

@Benedykt Dziubałtowski, post #29

warto poczytac
http://pl.wikipedia.org/wiki/Domniemanie_niewinności
Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 09:31:26 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem