[#31] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Kustosz, post #30

Znany handlarz. Sam mu kiedyś sprzedałem kupę amig. Zanim do niego dojechały były już na allegro.


Benedykt Dziubałtowski
[#32] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Kustosz, post #30

To dziwne bo ja ta karte wlasnie sprzedalem a nie mialem jej od Ciebie :)
[#33] Re: Bllizard 040 a nie 060

@atarens, post #32

I jeszcze konkurencyjną cenę musiałem dać :)

Pozdr!
[#34] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Benedykt Dziubałtowski, post #31

Benedykt, nie klam. Kupa amig od Ciebie to 2 amigi 600 w tym 1 zepsuta, dobrze o tym wiesz a nic nie chcialem zwrotu. I nie byly wystawione zanim mi je dowiozles. Sam nawet proponowales mi na sprzedaz :)
[#35] Re: Bllizard 040 a nie 060

@atarens, post #34

Ty nie kłam. 3x A1200 i 4x A600. Fast ram do a1200 wystawiłeś zanim doszedł do Ciebie.



Benedykt Dziubałtowski
[#36] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Benedykt Dziubałtowski, post #35

Ja w ten sposob utopilem ponad 200 zl za obudowe ktora byla nieumiejetnie zapakowana i doszedl do mnie zlom, polowe kasy kolega oddal ale zapomnial o reszcie
[#37] Re: Bllizard 040 a nie 060

@PrzemasIII, post #36

To o mnie chodzi?


Benedykt Dziubałtowski
[#38] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Benedykt Dziubałtowski, post #37

Atarens
[#39] Re: Bllizard 040 a nie 060

@PrzemasIII, post #38

Ale się narobiło. . .
A ja od kolegi Atarensa kupiłem parę gazet wczoraj, pewnie mi nie wyśle teraz... :)
[#40] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Kustosz, post #39

no i znowu sie robi watek szambo ..
Atarensa nie zamierzam bronic ..ale jak sobie cos kupil to moze z tym zrobic co zewnie uwazan np spac z tymi amigami :) ...to ze dlugo u niego miejsca nie zagrzewaja to inna sprawa
nie ukrywajmy ze pare groszy metoda kup/sprzedaj mozna zarobic i nie znam forumowicza z PPA ktory kupuje sprzet amigowy i sprzedaje po chwili taniej..
Publiczny lincz na Atarowcu nic nam nie da ;] ja stronie od wytykania komus jakis wpadek bo moze i komus z nas takie cos sie przytrafic.

Mi sie widzi taka sytuacja ze cos wystawia czego nie ma koles klika kup teraz ...poprzedni wlasiciel sprzedawca poza allegro ktory mu cos sprzedaje wycofuje sie z transakcji.. bo stwierdzil ze za malo :) zwraca np 400 zl ..a kolega atarens z braku laku a zawarcia umowy kupna sprzeazy przez allegro zwraca np 600 zl .. i jest w d.. 2 stowki taka sytuacja uczy

jednak.. Atarens nie kradnie ...jednak skoro twierdzisz ze karte juz sprzedales czemu ma status - For Sale ?

Kustoszu :) twoja karta jest tansza niz atarensa ...bo on ja testowal i napisal

"Works great and no surprises, full working, tested!!!"

A to juz jest ATARENS zdeka zabawne ze karty ktorej nie miales w lapach - tested :P


Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 21:22:17 przez HOŁDYS
[#41] Re: Bllizard 040 a nie 060

@HOŁDYS, post #40

A niech sprzedaje nawet ze 100 krotnym przebiciem dobrze dla niego OK Nikogo nie linczuje opisuje tylko jakosc obslugi klienta

ps

na obudowe czekalem ponad miesiac od wplaty a efekt lezy w kanciapie bo nie nadaje sie do uzytku nie zmojej winy
[#42] Re: Bllizard 040 a nie 060

@HOŁDYS, post #40

Pręgierz "zobowiązuje" :)

Dałem ten przykład, bo mnie to od samego początku bawiło. "Tu kupisz - tam sprzedasz - nie weźmie cię bieda..."

Spoko-luz z mojej strony.
[#43] Re: Bllizard 040 a nie 060

@HOŁDYS, post #40

jest napisane Sold Holdys, karte apollo 040 sprzedalem

a Przemkowi rzeczywiscie obudowa doszla uszkodzona z winy transportu, zwrocilem polowe i zwroce reszte, bylismy zreszta w kontakcie

poza tym nigdy nikomu nie sprzedalem nic uszkodzonego

kart turbo troche jeszcze mam na sprzedaz wiec pewnie znowu bedziecie mysleli ze to wasze?
[#44] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Kustosz, post #42

Zawsze w jakimkolwiek światku czy to amigowym czy atarzystów czy innym znajdą się takie cwaniaki co zaczną handlować, nazywając się przy tym Amigowcami - w tym przypadku. (dlaczego by nie łączyć hobby z zarobkiem??) Dzięki nim Amigowanie staje się coraz to trudniejsze a pomału prowadzi do wymarcia (ceny! ceny!! CENY!!!!!!!!). Zawsze są jakieś lewe alibi typu mały dostępny zasób i stąd ceny - bzdury totalne jak dla mnie.

Inna sprawa jeśli chodzi o kupno później naprawianie czy modowanie czy upgrade i sprzedaż - przyczepić się nie mogę.

Jednak nie ulega wątpliwości że skoro sprzedałeś mi tanio a ja sprzedaję drożej to nie jest to prawnie zakazane... prawo wolnego handlu - czyż nie?

Tyle ode mnie....


jest napisane Sold Holdys, karte apollo 040 sprzedalem

a Przemkowi rzeczywiscie obudowa doszla uszkodzona z winy transportu, zwrocilem polowe i zwroce reszte, bylismy zreszta w kontakcie

poza tym nigdy nikomu nie sprzedalem nic uszkodzonego

kart turbo troche jeszcze mam na sprzedaz wiec pewnie znowu bedziecie mysleli ze to wasze?
--


Nie tłumacz się. Im więcej masz zasobu, widać że interes Ci idzie pomyślniej niż innym i jesteś uczciwy tym bardziej jesteś narażony na gradobicie pochodzące z "rozdartych chmur" ;) takiż to naród :) tylko się kłócić i wytykać innym bo im się powodzi OK

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 21:46:23 przez Advesarius
[#45] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Advesarius, post #44

pewnie kazdy ma prawo do uczciwego zarobku OK
[#46] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Advesarius, post #44

Advesarius@
Nie tłumacz się. Im więcej masz zasobu, widać że interes Ci idzie pomyślniej niż innym i jesteś uczciwy tym bardziej jesteś narażony na gradobicie pochodzące z "rozdartych chmur" takiż to naród usmiech tylko się kłócić i wytykać innym bo im się powodzi OK


skoro tak twierdzisz i prawy jestes ..czemu obrzucales blotem miro_78 ktory kupil karty SRAM 1 MB po 65 zl ... a za chwile wystawil po 100

post [#378] Re: Ceny na eBay'u ciąg dalszy...

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 22:06:50 przez HOŁDYS
[#47] Re: Bllizard 040 a nie 060

@atarens, post #43

mozesz przeslac liste tych klart ,oze cos pobiore :) tylko DOBRZE ZAPAKUJ :D
[#48] Re: Bllizard 040 a nie 060

@HOŁDYS, post #46

Uuuu odezwał się zrzeszony z izby handlu :)

Tam była mega wixa :) Kupić żeby ZA CHWILĘ sprzedać za prawie 2x tyle :) i tłumaczenie że ryzyko związane z tym czy karty były sprawne (a przecież były!:) ) ale to inna sytuacja prawda? Zresztą.. czego będę z Tobą naginał na klawiaturze - z handlOŻem nie wygra(M)sz :)

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 22:09:40 przez Advesarius
[#49] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Advesarius, post #48

chyba izba wytrzezwien :)

tylko zlapalem za slowka .. a jak widze glupiu sie zrobilo nie ziutek ?

Dodam jeszcze ze jedna karte wystawil od 1 zl .. i sprzedal za 147 zl ..pewnie zal ci jadra sciska :D

Ja tylko obserwuje co kto gdzie mowi .. i sypie cytatami jak z rekawa
twoj cytat do miro_78 ..

"Walenie w balona ludzi jest jak dla mnie przynajmniej śmiechu warte, szkoda tylko, że takie rzeczy dzieją się w naszym (zacofanym dzięki takim ludziom) kraju "

a teraz przeczytaj co napisales wyzej ;-]

zreszta ladujesz w filterku ;-] bo jak widze po twoich wypowiedziach i gadaczu nie wiele wnosisz ciekawego

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 22:13:13 przez HOŁDYS
[#50] Re: Bllizard 040 a nie 060

@HOŁDYS, post #49

Dodam jeszcze ze jedna karte wystawil od 1 zl .. i sprzedal za 147 zl ..pewnie zal ci jadra sciska


3 dni urlopu na rozkurcz.


Benedykt Dziubałtowski
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Bllizard 040 a nie 060
[#52] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Bllizard 040 a nie 060
[#53] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Bllizard 040 a nie 060
[#54] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Benedykt Dziubałtowski, post #50

Sam jedną od niego kupiłem. Zresztą już nie jedną rzecz mam od Miro. Nie narzekam.
[#55] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Shredder, post #1

Mimo to w dalszym ciągu licytujesz? brawo!
[#56] Re: Bllizard 040 a nie 060

@TUPCOM, post #55

juz nie
[#57] Re: Bllizard 040 a nie 060

@RadoslawF, post #23

Sprzedający odpowiedział dzisiaj na mojego maila:

"nie jest to ani 1260 ani 1240
na karcie pisze Blizzard 1260 (zresztą zrobione jest zdjęcie na którym dokładnie widać nazwe)
nie wiem jaki jest procesor na karcie dlatego też nie podałem tego w opisie.
w moim opisie (i na zdjęciu) podałem że ..... kwarc ma 80Mhz ale nie gwarantuje że tak jest taktowany procesor.
Bo po prostu nie mam jak tego sprawdzić.
Z tego co ja pamiętam (z przed 15 lat) to karty Blizzard 1260 były sprzedawane w konfiguracjach z procesorem 040 i 060 i różnymi taktowaniami.
tyle mogę panu powiedzieć na dzień dzisiejszy.
Jeżeli ktoś z kupujących pojawi się u mnie z amigą na pewno uda się sprawdzić czy karta w ogóle jest sprawna i ewentualnie jaki ma procesor i pamięć."
[#58] Re: Bllizard 040 a nie 060

@TUPCOM, post #57

Aukcja się skończyła. Niezła cena jak za kota w worku. Poszła drożej niż w eFunzine
http://www.efunzine.com/efnz.php?a=pro&id=20&ra=pow&rid=20&sid=de5d30dc30658cb00283bd7a7a9c299e
Gorączka złota czy co
[#59] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Amigos1, post #58

efunzine "slynie" z aktualizowania cennika:).
[#60] Re: Bllizard 040 a nie 060

@fazior, post #59

Fakt, ale nawet jakby było u nich o stówę czy dwie drożej to sprzęt byłby sprawdzony i sprawny.
Tekst "Domyślam się więc że jest sprawna jednak nie gwarantuję tego" czarno wróży przyszłemu nabywcy, no chyba że jest to magik który potrafi naprawić a potem przerobić na "prawdziwe 1260" czego sobie i jemu szczerze życzę.


Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem