[#61] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Amigos1, post #58

Ale jak widzisz w efunzine jest nie do dostania
[#62] Re: Bllizard 040 a nie 060

@Shredder, post #61

Czy jest do dostania zobaczysz jak napiszesz do nich maila z pytaniem bo jak wielokrotnie było pisane cennik i dostępność mają niekoniecznie aktualne.


Pozdrawiam
[#63] Re: Bllizard 040 a nie 060

@RadoslawF, post #62

no nie będę co dzień się pytał, sam mi powie jak będzie miał. Skoro mówię zę nie ma to tak jest niestety..
[#64] Re: Bllizard 040 a nie 060

@parallax, post #2

Witam

Tym szczęśliwcem ( chyba ) który stał się posiadaczem tej karty jestem ja, karta jest sprawna działa ( działała ) bez problemu, dokładnie tak jak pisaliście i się spodziewałem procesor to 68040/40.
Obecnie procek jest już wyciągnięty, teraz szukam odpowiedniego gniazda pod 68060, przeszukałem trochę google ale nie wiele znalazłem. Następna sprawa to jest coś wspomniane o rezystorze 330 ohm tylko nie za bardzo mogę rozkminić o które miejsce chodzi. Pozostałe elementy to już drobny szczegół - zworki, diody prostownicze, stabilizator.
[#65] Re: Bllizard 040 a nie 060

@ramzji, post #64

Witaj
Wyślij PM-ke do użytkownika o ksywce Stachu100, to forumowy mastach od naprawy i przerabiana amigowych kart.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem