Wątek zamknięty
[#91] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Advesarius, post #81

Wypraszam sobie swinie, handlarzy itp. Chyba nie zrozumiales co pisze. Ponioslo Cie. Moze i dobrze, na takich jak Ty trzeba uwazaC.
Zapomniałem dodać. że jak Cie na wszystko stać to sie ciesze, Ze zapalniasz to luke wsród biedaków Panie.

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 15:51:52 przez c3h6
[#92] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@c3h6, post #91

Gdzie widzisz słowo świnie? Wypraszam sobie takie pomówienia....

A to że napisałem że mnie stać to była odpowiedź na Twój post PANIE ("
Ja pieniędzy nie potrzebuję, ja je mam.
")!!!!!

Jakbyś nie wyczuł, chodzi mi o to żeby sprzęt był tani i nie przedmiotem zarobku handlarzy, ale oczywiście nie doszło!..... Mierzyłem w handlarzy ale oczywiście Ty się wciąłeś i niepotrzebnie siejesz nieporozumienie... a po wszystkim kota ogonem!

Rzeczywiście chyba trzeba zamknąć to nieporozumienie.
[#93] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Advesarius, post #92

Pomówić to się możemy w sądzie. Jak Cię stać oczywiście. Ponoć tak. Dla mnie jesteś żebrakiem który tłucze innym do głowy co mają robić pod Twoje dyktando.
Sprzęt masz tani, wystawiam od zeta. I nie nie wciąłem się, debili po prostu nie szanuje. Ja nie jestem handlarzem, moe w końcu dotrze to do Twojej skurczonej łepetyny.



Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 17:00:24 przez c3h6
[#94] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@c3h6, post #93

Po raz kolejny niezrozumienie z twojej strony i nawet wyzwanie od debila i skurczonej łepetyny (mnie tu ponosi?) Najpierw spójrz w słowniku co to słowo oznacza, tymczasem ignor dla ciebie OK i ostatnia rada dla ciebie, przeczytaj wszystko jeszcze raz od poczatku, bo perfidnie pijesz ale sam nie wiesz do czego, wmawiając mi przy tym, że piszę coś czego nie napisałem OK

Jak dla mnie EOT, szczególnie za te obelgi pod moim adresem.

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 17:34:16 przez Advesarius
[#95] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Advesarius, post #94

Tak czytam i czytam. Dla mnie handlarzyną jest osoba (chodzi mi przykład z rynku samochodowego mam doświadczenie w tym temacie) która kupuje samochód z zamiarem tak obniżenia ceny przez sprzedającego aby zrobić dobry handelek. Wynajduje różne usterki w samochodzie uszkodzenia a potem za pomocą gumy do żucia i agrafki "naprawia" OK . Ostateczny kupujący od handlarzyny kupuje minę za którą może nie tyle przepłaca ale kupuje odpicowany samochód w którym nic nie zrobiono mimo wiedzy handlarzyny na ten temat. I sprzedaje z dobrą marżą i ma cię w D*((pie.
I jest tak w Amigowym rynku handlarzyna "kupuje" Amige za grosze lub znajduje w śmietniku.
Niby sprawdza i sprzedaje. Jako niby uszkodzona nie sprawna. Ma to po prostu w D#$#$pie.
A kupujący nie zdaje sobie często sprawy że kupuje gnój. A sprzedający nie znam się na tym . Nie mam zasilacza Nie umiem lub nie mam czasu zrobić zdjęć i itd.
Ostatni hit jak dla mnie Unikat za 400zł "jak znajdę chwilę czasu to włączę go i sprawdzę."

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 18:25:22 przez Dark_luke
[#96] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Dark_luke, post #95

Raz tylko sprzedałem sprawne rozszerzenie które było mi zbędne, Elsat 1208, wystawiłem z zaznaczeniem, że mogę sprzedać tanio przed czasem... Odezwała się jedna osoba tutaj z forum i zaproponowała mi 50zł z przesyłką ................. od tego czasu "nie popuszczam takim"!!!
[#97] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Duracel, post #88

w przypadku sprzetu produkwanego na masowa skale, i to niemodyfikowanego, unikat to zdecydowanie zle slowo. http://sjp.pwn.pl/slownik/2532876/unikat

okazem moze byc i jest kazda Amiga: http://sjp.pwn.pl/slownik/2494583/okaz

a rarytas owszem, bywa smaczny, ale to tylko jedno ze znaczen, drugie jest jak najbardziej do uzycia na allegor : http://sjp.pwn.pl/slownik/2573467/rarytas
[#98] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Advesarius, post #96

Dziękuję za "ignor". Dla mnie dalej jesteś debilem. Myślałeś pewnie że te swoje "PELENY" zarobisz na jakimś gównianym rozszerzeniu, Cóż, słabo Ci idzie to handlowanie.
Nie pozdrawiam. Idiotów się tępi.
[#99] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Dark_luke, post #95

unikat za 400zł... może za 10 lat OK

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 19:47:37 przez Advesarius
[#100] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@c3h6, post #98

Tydzień przerwy w komentowaniu za wyzwiska pod adresem innym użytkowników.
[#101] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Valwit, post #97

w przypadku sprzetu produkwanego na masowa skale, i to niemodyfikowanego, unikat to zdecydowanie zle slowo.


- Tak, pod warunkiem, że mamy wciąż rok 1993 np.

a rarytas owszem, bywa smaczny, ale to tylko jedno ze znaczen, drugie jest jak najbardziej do uzycia


- Nie zgodzę się ponieważ, to że jest smaczny jest jedną ze stałych składowych określenia "rarytas" a nie alternatywnym jego znaczeniem. Tak samo jak w wykwintnej restauracji nie zjadasz unikatów tak rzecz niejadalna nie powinna być rarytasem. Dla mnie to ewidentna nieznajomość znaczenia słów bądź też ograniczony słownik i brak znajomości synonimów czegoś rzadko spotykanego.

Widząc aukcje z tytułem "Amiga - rarytas" omijam je szerokim łukiem ponieważ kojarzą mi się z ignorancją a trudno takiemu sprzedającemu ufać.

Oczywiście każdy może pisać sobie jak uważa... nawet że jego Amiga to smakołyk :}
[#102] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Duracel, post #101

Wy tu pitu-pitu a Amibay 4 dzień zamknięte i nie można pohandlować
[#103] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@_arti, post #102

Zmienili wersje Apache na 2.x i przez to. Też właśnie byłem w takcie "kupienia" czegoś na amibay co brakowało do mojej amigowej kolekcji i nagle amibay padło..
[#104] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@_arti, post #102

_arti, uderzam bezposrednio do Ciebie :) Czy masz na zbyciu rozszerzenie pamieci do A1200 :) ?
[#105] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@WojT_GL, post #104

Napisz mi na mejla, czego konkretnie szukasz.
[#106] Re: "Etyczny" cennik Amigi
Ostatnio była na allegro amiga 600 za chyba 230zł nie wiem czy ktoś kupił czy nie. Jej opis brzmiał coś w stylu ''amiga sprawna, nie działają 3 klawisze [...]''
[#107] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@viaroos, post #1

Oftop na temat podejrzanej płyty od C64 został przeniesiony tutaj (jakby kto szukał).
[#108] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@viaroos, post #1

Amigi są bezcenne, nie można ich już wyceniać. Wstydzę się za wasze propozycje cenowe!
[#109] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@martinflash, post #108

Produkt bez cenny - czyli wartość zerowa czy bezcenny i warty każdych pieniędzy - wiec nasz "cennik" to super okazja :D
czerwona kartka Nie zrozumiałeś o co "kaman"
[#110] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@martinflash, post #108

A cóż to za dziwadło ? pierwszy raz coś takiego widze. Niech mnie ktoś oświeci. Wygląda "to to" jak (A600+A1200)/2
hmmmm
[#111] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Art, post #110

Tak wyglada amiga po kryzysie
[#112] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@bacus10, post #111

Ta naklejka nad ESC całkiem profesjonalnie wyszła

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 15:10:01 przez mikser
[#113] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@mikser, post #112

profanacja
[#114] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@azazel44, post #113

To chyba nowa Amiga 900
(A600+A1200)/2 = A900
[#115] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Art, post #114

Zapomniał pomalować przycisku do stacji a i farba się zlewa z tyłu na obudowie :o
[#116] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Art, post #115

fantazje to on(sprzedający) ma -- Amiga 900HD

Obudowa musiała być nieźle żółta skoro się zdecydował malować. Niestety malowane w pośpiechu. Jedna "gruba" warstwa czarnego matu i mamy zacieki.
[#117] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@Duracel, post #7

Odgrzeję temat po 4 latach

Było:

Amiga 500 = 80 zl (gola) 180 zl (z kartonem)
Amiga 500 plus = 90 zl (gola) 190 zl (z kartonem)
Amiga 600 = 130 zl (gola) 180 zl (z kartonem)
Amiga 1000 = 600 zl
Amiga 1200 = 350 zl (gola) 400 (z kartonem)
Amiga 2000 = 400 zl
Amiga 3000 = 550 zl
Amiga 4000 = 1500 zl (desktop) 1300 zl (tower)
Amiga CDTV = 350 zl (sama jednostka centralna) 1200 zl (oryginalny komplet BLACK z monitorem, klawiatura, pilotem, FDD, mychą i przejsciówką na joye)
Amiga CD32 = 250 zl (gola) 350 zl (z pudelkiem) 500 zl (z Promodule)


Sporo się zmieniło. Jak to widzicie?

Moim zdaniem, w b.dobrym stanie:

Amiga 1200 500zł
CDTV (zestaw) 600zł

a A4000 030??? 2500zł?

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 17:32:39 przez misha

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 17:32:47 przez misha
[#118] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@misha, post #117

Zmieniło się sporo. Ale po co odgrzewasz wątek? Szukasz awantury? Słowo "etyka" tu z pewnością nie pasuje. Ten wątek w mojej ocenie powinien zostać zamknięty.
[#119] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@misha, post #117

Masz literówkę w cenie A1200 brak jedynki.
PS. Kupię wszystkie Twoje A1200 w b.dobrym stanie po 500 zł ok, racja

PS2.
Misiek dobrze gada.

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 17:38:42 przez Vato
[#120] Re: "Etyczny" cennik Amigi

@misiek2, post #118

Nie ja wymyśliłem tytuł wątku. Rozumiem go jako "uczciwa" cena, może być średnia rynkowa.

Dlatego go odkopałem, bo sprzętu dawno się nie produkuje i jedyne ceny, to ceny "rynkowe". Nie ma jednego dobrego źródła, żeby się zorientować, a część komputerów rzadko zmienia właściciela nawet patrząc na Amibay + ebay + allegro + giełda ppa itd.

Myślę, że na ppa jest sporo osób, które lepiej ode mnie się orientują i ciekawi mnie ich zdanie.

PS kiedyś była "Giełda Bajtka" i wszystko było jasne, nikt nie hejtował

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 17:45:33 przez misha
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem