[#61] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@neo2k, post #59

Z mojej sprawy zawiasy, około 2 tys kosztów i zwrot kasy dla mnie. W 2015 roku odsiadywal 6 mies chyba z tego samego paragrafu. Po wyjściu miał sprawę ze mną, która znowu przegrał. Zresztą nawet nie przyszedł na rozprawę. Kasy jak wspomniałem wcześniej też nie oddał.

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2016 13:21:09 przez cemaxx
[#62] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@cemaxx, post #61

Chodziło o Ciebie. W tej sytuacji pisz do sądu, że nie naprawił szkody. Powinni skierować sprawę na posiedzenie w przedmiocie zarządzenia kary pw. W większości przypadków to na nich działa i grzecznie płacą.
[#63] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@Stoopi, post #7

Cześć też zostałem przez niego oszukany gdzieś ok tygodnia temu. Teraz sprzedaje na olx zupełnie inne przedmioty.
Masz może jego adres? Chciałem go odwiedzić ale nie chce jechać na darmo. Potrzebuję adres, nie musi go tam być, wystarczy mi że ktoś z jego rodziny tam mieszka.

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2022 13:05:45 przez PabloMarinero
[#64] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@cemaxx, post #61

Też zostałem oszukany. Skoro miałeś sprawę z tą łajzą to pewnie kasy ci nie oddał. Takie ścierwo nie jest wypłacalne . Możesz mi podać jego adres? Chętnie bym go odwiedził. To chyba jedna opcja żeby przestał żerować na innych.
Podam maila do kontaktu zwyrfeusz(małpa)gmail(kropka)com
Serdeczne dzięki z góry

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2022 13:10:11 przez PabloMarinero
1
[#65] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@PabloMarinero, post #64

Dokładnie. Powiedz tak temu "albo kasa albo klocki".

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2022 19:48:34 przez mmarcin2741
[#66] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@PabloMarinero, post #63

Nie podam ci żadnych danych. Pisałem ogólnie, doradzałem pozew zbiorowy, nie zaś o konkretnym osobniku.
[#67] Re: oszust z Bielska Białej wciąż grasuje

@Stoopi, post #66

Bielsko Biała od lat słynie z takich sytuacji i dziwnych Amigowców.

Kiedyś był na forum Mrt (Krzysztof, nazwisko zachowam dla siebie) - właśnie z Bielska.

Dużo ludzi wysłało mu sprzęt do naprawy m.in. ja, sprzęt przepadł.

Pojawił się kilka lat temu na forum z powrotem - zgłosiłem adminowi PPA sytujację, gdy Admin napisał do Niego wówczas MrT przyznał, że miał problemy, po czym skasował konto i ponownie przepadł.

Może ktoś ma do Niego namiar i wie co się z Nim dzieje ??
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem