kategoria:
[#31] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@michal_zukowski, post #7

Hej pisałem z tym gościem mial tez amige 1200 niby, pisal do mnie ze na ebay cd32 pieniądze mu zablokowali i co to ma wogle byc. Ta amiga cd32 jest też na olx.
[#32] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@Bociek78, post #8

Hej pisałemTak podal i mi adres i numer konta Bielsko Biała ulica itd. Ale nie przelałem mu kasy
[#33] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@michal_zukowski, post #18

Nie straciłeś kasy tylko dla tego ze ebay dopiero po wysłaniu i odebraniu przesyłki odblokowuje pieniądze, a ten płonka do mnie się załil na sprzedajemy właśnie o to.
[#34] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@kamilus, post #30

Proszę o priv wszytkich poszkodowanych.tak kiedyś miałem wyrok za CD 32 . obecnie ktoś założył dwa konta bankowe na moje dane .prosił bym o kontakt osoby poszkodowane które wysłały przelew na imię i nazwisko Piotr Płonka lub SMS pod nr 503913256.ktos użył moich danych osobowych (2 telefony na abonament i kredyt 5tys)
[#35] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@Piotrplonka87, post #34

Wow, czyli kamilus mógł mieć rację?
[#36] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@Piotrplonka87, post #34

Myślę że ktoś oszukany chciał Ci pokazac co znaczy być po drugiej stronie
[#37] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@czasludzicienia1, post #36

Byłby to bardzo ciekawy, aczkolwiek mocno podejrzany przypadek powrotu karmy...

[#38] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@Piotrplonka87, post #34

I co, fajnie teraz jest ?
[#39] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@Piotrplonka87, post #34

Nie to żeby się jakoś chciał znęcać bo zwróciłeś mi pieniądze przez Paypala, ale skoro masz konto na PPA pod instalpiotrplonka@gmail.com i na paypala wpłacałem na instalpiotrplonka@gmail.com to jesteś właśnie tą osobą, która wystawiła CD32 na Ebayu, dostała za tę Amigę ode mnie pieniądze i zamiast wysłać Amigę zwróciła pieniądze. Nieładnie bo już się cieszyłem, że będę mieć CD32.
[#40] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@Hubez, post #38

Naprawdę wierzycie w szczerość wyznania kogoś, kto konto założył 3 dni temu i napisał 1 posta?????
[#41] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@stachu100, post #40

Nie.
😎
[#42] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@ak47, post #41

To dobrze.

Jeżeli coś jest zbyt piękne żeby było prawdziwe, to zapewne tak jest.
A facet miał polewkę z tych co wzięli jego "szczere wyznania" na serio.
1
[#43] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@stachu100, post #42

WTF

powrót?

Ta sama Amuga inny sprzedający....

A) jednak oszust komus ja wysłał,
B) to ta sama osoba z innego konta?

UWAGA!

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2021 10:41:48 przez BomberMAX
[#44] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@BomberMAX, post #43

Ej no konto gościa jest z Zielonej Góry, kupowałem od niego kilka rzeczy kiedyś. Więc nie wiem czy wałek ja odbierałem od niego "graty" osobiście i nie bylo problemów.

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2021 11:01:57 przez lopezpb
[#45] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@lopezpb, post #44

Czyli opcja A) oszust (poprzedni wlasciciel) jednak wyslal cd32 do kogos z Zielonej.
[#46] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@michal_zukowski, post #39

Cześć też zostałem przez niego oszukany gdzieś ok tygodnia temu. Teraz ten pomiot sprzedaje na olx zupełnie inne przedmioty.
Masz może jego adres z PayPala? Ja zapłaciłem mu normalnie przelewem. Chciałbym go odwiedzić ale mam do niego kilkaset kilometrów. Czy możesz mi podać adres na maila? Mam jego adres na ul. 11 listopada ale nie wiem czy jest prawdziwy. Skoro te ścierwo jest bezkarne od 2013 roku to ktoś musi z nim pogadać.
Mój mail zwyrfeusz(małpa)gmail(kropka)com

Serdeczne dzięki za pomóc
[#47] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@PabloMarinero, post #46

Zostałem oszukany lecz nie zostałem okradziony - gość a raczej Paypal zwrócił mi pieniądze. Niestety nie mam jego danych, w paypalu ich nie było.
[#48] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@PabloMarinero, post #46

Daj linka na OLX.
[#49] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@_arti, post #48

Same negatywne historie a ja chętnie bym poczytał o jakichś udanych
zakupach, w dobrej cenie i fajnym stanie sprzętu amigowego szeroki uśmiech
[#50] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@michal_zukowski, post #47

no, no a mogłeś zapytać sąsiada :) czy ma, bo ze 4szt mam w różnym stanie i mógłbym Ci odstąpić lub się zamienić
[#51] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@_arti, post #48

Ja u niego na olx kupiłem klocki lego, dokładnie 11kg. Chciałem zrobić dziecku frajdę i się wjepałem. Ten ludzki śmieć miał jeszcze parę innych fantów: Xbox, telefon jakaś edycja Dragon Ball, poroże jelenia i te klocki lego. Wszystko usunął parę dni temu.


Nazwą użytkownika: tyja66529
Numer telefonu w ogłoszeniu: 723 679 615
Podczas konwersacji podał swój stary numer, dzięki któremu trafiłem na wasze forum. Byłem w szoku że imbecyl leci na prawdziwych danych, więc jest spora szansa że podał mi swój prawdziwy adres. Ul. 11go listopada 4/9, ktoś to potwierdzi?
Nie chciałbym pomylić adresu z oczywistych względów OK

Jak jest ktoś z BB to prosiłbym o kontakt, mam małe logistyczne pytanie. Mail podałem we wcześniejszym poście. Zapewniam poufność i anonimowość OK

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2022 22:55:11 przez PabloMarinero

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2022 22:56:55 przez PabloMarinero
2
[#52] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@PabloMarinero, post #51

Hejka, wiem że temat jest już nieaktualny ale moze jeszcze znajdzie się ktoś kto został oszukany a bał się to zgłaszać. Wobec wspomnianego oszuścika prowadzone są postępowania karne. Jak ktoś był przez niego oszukany to może dorzucić swoje 3 grosiki aby mu więcej dorzucono do wczasów pod gruszą. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pszczynie ul. Batorego 10, 43-200 tel. 32 210 31 77. syg. Akt. 4114-5.Ds388.2023.
Ogólnie jest dwóch poszkodowanych ale i tak dzieje się pięknie. To nie jest to samo co spotkać Piotrusia P. na żywo ale zawsze coś. Podaję jego dane do łatwiejszego wyszukania z google. Piotr Płonka i jego numer telefonu 503913256, 723569615. Trzymaj się Piotruś wiem że to czytasz i dostajesz sraczki... Czy warto było za te grosze stawać się banitą?
10
[#53] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@PabloMarinero, post #52

Ja bym uważał na podawanie danych przed wyrokiem.

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2023 17:15:55 przez Stoopi
1
[#54] Re: UWAGA NA SPRZEDAJĄCEGO CD32!!!

@PabloMarinero, post #52

Piotr Płonka vel Roman Korwin, który w 2015 roku sprzedawał A1200 na sprzedajemy.pl?

https://www.ppa.pl/forum/pregierz/32808/oszust-z-bielska-bialej-wciaz-grasuje

Chyba ten sam. Do tej pory mam pisma z Policji i sądu... ;)
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem