[#31] Re: ... lub CZASOPlSMA ;)

@Ralpheeck, post #28

Chciałem tylko dodać do mojego wpisu, że takim ostatnim jeszcze broniącym się bastionem w telewizji jest 1 z 10, i jest to jedyna rzecz która została z tej starej telewizji w niezmienionej formie!
Polityka była najlepszym tygodnikiem, którego teraz nie jestem w stanie czytać. Znowu zrobię porównanie do telewizji - Dzisiejsza Polityka jest jak współczesna Sprawa dla Reportera, w porównaniu do tej z lat 90 :)
No ale wszyscy będą mówić ze czasy się zmieniły, albo to ja sam. Nie.
Zespoły muzyczne również na początku kariery tworzą razem, przyjaźnią się, imprezują, by po latach stać się coverbandami samych siebie, którzy udają przyjaźń i zaangażowanie na scenie.
Wiele z tych upadłych magazynow, starało się być "do wszystkiego" stając się bardziej "do niczego".
2
[#32] Re: ... lub CZASOPlSMA ;)

@Ralpheeck, post #31

A czy kojarzycie polski dokument "Thank you for playing magazyny o grach"?
Nie mylić z amerykańskim podobnym tytułem. Ten ma 1g 38min, a materiały dodatkowe 1g 13min. Oba są na YT.

A tak wogóle to cóż, pewne rzeczy przestały być fajne, to nie znaczy że nasze życie teraz będzie mniej fajne. Po prostu trzeba sobie znaleźć inne źródło frajdy, niekoniecznie papierowe, niekoniecznie do czytania. Ważne żeby dostarczało pozytywnych emocji. :)
A jak ktoś potrzebuje pomysłu czy inspiracji to może zajrzeć np na kanał Pasjonaci. Nigdy nie jest za późno na nowe hobby. ;)



Ostatnia aktualizacja: 02.06.2023 22:21:36 przez ZbyniuR
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem