kategoria: Blitz
[#91] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@forge, post #89

To musi być coś innego.
U mnie nie ma żadnych objawów.
Przy jednym ekranie program zsuwa ekran Agraconv i pokazuje wb (i na odwrót)
Przy 3 i więcej ekranach wyświetla się ono (także na ekranie Agraconv) i moge wybrać ekran na który chce się przełączyć.

Także coś innego chyba koliduje...
[#92] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@forge, post #89

Jakbyś miał możliwość to napisz co jeszcze masz uruchomione gdy guru wchodzi. Chętnie poszukam przyczyny.
[#93] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@peceha, post #92

Ok, spróbuję w weekend jeszcze trochę potestować. :)
[#94] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@peceha, post #92

No więc, okazało się że problem leży w... OS+ROM 3.1.4. Na starym dobrym 3.1 nic się nie wiesza. Z tym że, aby zawiesić Twój program, musi być spełniony warunek otwarcia conajmniej dwóch ekranów (oczywiście nie licząc ekranu WB), uruchomienie tylko Agraconv nie wystarczy. Testowałem na kombinacji Agraconv + savED. Za każdym razem pokazywało się żółte guru - Recoverable Alert, Error: 0100 000F, Task: tu_adres_tasku_NAAT

Testowane tylko na WinUAE.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 21:25:50 przez forge
[#95] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@forge, post #94

Wow, szybko! dzięki!
I dzięki za pozostałe info bo to dużo przyspieszy sprawę.
Muszę tylko 3.1.4 znaleźć do winuae ale myślę że wiem gdzie.

Tak w ciemno zakładam, że gdy w pliku konfiguracyjnym ustawisz by okno nigdy nie zostało wyświetlane to guru nie przyjdzie. Mimo wszystko naprawie to.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 21:57:35 przez peceha
[#96] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@peceha, post #95

Tak w ciemno zakładam, że gdy w pliku konfiguracyjnym ustawisz by okno nigdy nie zostało wyświetlane to guru nie przyjdzie.


Zgadza się.
[#97] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@peceha, post #1

W czym tworzyłeś? Jaki kompilator?
[#98] Re: "not an alt-tab" czyli jak ktos chce pouzywac to prosze bardzo :)

@R-Tea, post #97

To jest napisane w Blitz.
Ostatnia wersja skompilowana spod AmiBlitz 3.

Niestety teraz jednak nie mam możliwości sprawdzenia programu więc te zwieche pod 3.1.4 poprawie gdy będę już w domu (koło grudnia)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem