kategoria: Party
[#61] Re: Riverwash 2016

@jokov, post #60

O! Dzięki!
Nowy świeży piksel, nie jest zły
[#62] Re: Riverwash 2016

@XTD, post #59

Extend! Miło było Ciebie zobaczyć po 20 latach OK
Jesteś jak Last Ninja! Nie da się zapomnieć!

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 21:52:58 przez Vato
[#63] Re: Riverwash 2016

@Koyot1222, post #58

Ciekaw jestem pikseli, na razie 2/3 antyvir wywala mi po ściągnięciu... Poczekam na Artcity


Spieszę wyjaśnić - niestety, twórcy antywirusów wytoczyli ciężkie działa przeciwko całemu serwisowi scene.org. Dlaczego? Otóż wszystko za sprawką zbyt dobrych algorytmów (scenowych, nie antywirusowych ) - twórcy różnych internetowych robali zaczęli wykorzystywać do kompresowania swoich "produkcji" narzędzia do kompresji udostępnione przez autorów inter 4K/64K, a ponieważ mechanizmy antywirusowe są głupie, nie rozróżniają, co jest legitną demoscenową produkcją, a co faktycznym zagrożeniem i na wszelki wypadek wolą myśleć za użytkownika, wrzucając wszystko do jednego wora.

Innymi słowy: wszelkie alerty dotyczące plików ściąganych ze scene.org można po prostu zignorować: są fałszywe.

#takasytuacja #internet2016 #muchsecurity #verywow

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 22:35:48 przez argasek
[#64] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #63

Myślę, że wszyscy odetchnęliśmy już po party - natomiast niestrudzeni blogerzy wciąż dbają o to, by echa tegorocznej edycji nie zamilkły zbyt prędko w Internecie, za co bardzo dziękujemy! Oto i one:



Miłego czytania / oglądania!

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 13:29:41 przez argasek
[#65] Re: Riverwash 2016

@argasek, post #64

Czesc.

Co prawda tym razem spectrumowy koncert, ale Kaja zrobiła doooooskonałą robotę z pomontowaniem tego itp.

Pełny zapis 54 minuty, z dobrym dźwiękiem ze stołu (słychać kva każdy błąd dwóch alkoholików Yerz&Pin), różne kamery i takie tam.

ŁOCZ DE WIDIJOŁ: https://youtu.be/qAaCJUdbN24



Tracklist:
01:06 Trip to Japan
05:17 Evelynn
08:24 A very odd adventure
12:27 Mission Highly Improbable (part 6)
16:32 The Gendarmenmarkt - a Berlin square
21:44 Jupiter Battle
26:13 Inside the screen
28:43 Deadly Labyrinth of Lord Xyrx
34:30 Just Can't Get Enough - a Depeche Mode cover
38:30 Orch-OR
44:05 Earport (ZX81 / TurboSound)
[#66] Re: Riverwash 2016

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #65

Miazga! super
[#67] Re: Riverwash 2016

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #65

Jak zwykle świetni super
[#68] Re: Riverwash 2016

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #65

Yerzmyey i Pinokio to niesamowity duet. Dosłownie jak: Bolek i Lolek, Kajko i Kokosz, Flip i Flap. Nie do zastąpienia. Ostatnie 2 lata jeżeli akurat nie słucham audiobooka czy podcastu to prawie (prawie, bo jeszcze ostatnio Jazzcat się do mnie "przyczepił") wyłącznie słucham tego co zapodają: Yerzmyey i Pinokio. Mogę tego słuchać bez końca. OK
[#69] Re: Riverwash 2016

@MDW, post #68

Fękju SĄ MACZ, Panowie.

Ostatnio Towarzysze Radzieccy wnioskowali o plik MP3 i właśnie im podrzuciłem, toteż gdyby ew. komuś był jeszcze potrzebny, to póki co leży zdjes' -
http://yerzmyey.i-demo.pl/Yerzmyey_and_Pinokio_live_at_RIVERWASH2016_party_in_Katowice.mp3
Kaja była na tyle uprzejma, by go udostępnić.

Greetzzzzzzzzzzzzzzz.
Y





.

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2016 23:01:20 przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
[#70] Re: Riverwash 2016

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #69

A pewnie, że skorzystam. Ściągnę sobie i nie będę musiał sam wyciągać audio z YouTube. Dzięki!
[#71] Re: Riverwash 2016

@MDW, post #70

Raz jeszcze wielkie dzięki Panowie za ten popis! Mimo, że miałem możliwość wysłuchania go tylko fragmentarycznie, to dzięki Kya mogłem zalepić dziury :D

No i była Czarodziejka, dziękuję szeroki uśmiech
[#72] Re: Riverwash 2016

@MDW, post #70

Drodzy Towarzysze,

ja mogę jeno powtórzyć, że zlot był doskonały, że chcieliśmy zagrać też coś z Amigi i ST (ale nie mieliśmy już niestety czasu na przygotowanie), że dziękujemy za pamięć i za zaproszenie - jak również, co NAJWAŻNIEJSZE, że TRADYCYJNIE chcieliśmy zostać całe 3 dni i jak zwykle za****bać się w trupa, ale dorosłe życie dopadło Pana Pinokio w najmniej spodziewanym momencie, a że przyjechaliśmy moim autem, to też razem musieliśmy wracać.

Daj Boże to się już więcej nie powtórzy. :)

Pzdrrrrrrrrrrrrrr wsjem.
Y
[#73] Re: Riverwash 2016

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #72

Daj Boże to się już więcej nie powtórzy. :)

szeroki uśmiechOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem