kategoria: Szukam gry
[#61] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@marcinn, post #60

Świetne !
[#62] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@marcinn, post #58

A to szkoda, bo taki skrypt bylby teraz na wage zlota. Najciezsze to wlasnie tworzenie tekstur dla kazdego pola osobno w perspektywie... robienie tego recznie, to jest masakra.
1
[#63] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@marcinn, post #58

WoW OK
Grafiki i szkice też mniam
1
[#64] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@BULI, post #63

Zgadza się. Widać kawałek dobrej roboty. Inspirację Ishar widać, ale nic złego, że się dobre wzorce naśladuje. Zresztą wtedy Ishar to był powiew naprawdę świeżości ( zwłaszcza, że się chodziło bohaterami po świeżym powietrzu, a nie ciągle po podziemiach szeroki uśmiech ) Awatary postaci też mają swój urok. Reasumując Ci co to robili jakiś niezły pomysł na grę w głowie mieli.

Z punktu widzenia gracza i tego co obserwuję na rynku, to gdyby chciano reanimować ten projekt to wersja z odwzorowaniem grafiki 2d byłaby wg mnie ciekawsza ( zwyczajnie 3 d się szybko zestarzało i taką grafiką 3 d jak tu obecnie za serce gracza nie złapiesz, bo na byle jakiej platformie może mieć to lepiej zrobione no i takich gier jest dużo ).
2
[#65] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@marcinn, post #60

Świetne wykopaliska! Dzięki!
2
[#66] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@Merlin_PL, post #64

gdyby chciano reanimować ten projekt to wersja z odwzorowaniem grafiki 2d byłaby wg mnie ciekawsza


Jakie platformy jako target?
[#67] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@marcinn, post #66

no raczej nie PC, bo PC ma takiego hiciora jak Legend of Grimrock i raczej temu nic nie dorowna. Oczywiscie mowa o cRPG w starym stylu.
3
[#68] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@selur, post #67

Legend of Grimrock


Nie znałem. Ruch gracza zrobili tak, jak sobie wyobrażałem dla 2D renderowanym w 3D. Świetne.
[#69] Re: polski rpg - thalimar land of chaos

@Merlin_PL, post #64

Mówisz raczej o I i trochę II części, bo III część to już mało otwartego świata.

Fakt faktem wzorzec bardzo dobry.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem