kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia
Postanowiłem zagrać sobie w starą gierkę SYNDICATE. miałem kiedyś opis przejścia wszystkich misji, jednak mi zaginął. Nie mogę znaleźć nic w internecie. Czy ktoś posiada i by mi użyczył? Wiem że był kiedyś opis w starej już dawno nie wychodzącej gazecie "Gry komputerowe". Może ktoś ma i by mi jakoś ładnie zeskanował? Będę wdzięczny.
[#2] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@opklnm, post #1

Jak nie przeraza Ciebie chodzenie po bibliotekach to sprawdz w katalogach bibliotek on-line i juz offline znajdz interesujace Ciebie czasopismo(choc powinienes pamietac w ktorym to bylo numerze). P.S. Zgodnie z polskim prawem - na wlasny uzytek, na zasadzie cytatu mozesz skserowac sobie w bibliotece interesujacy artykul, ale nie powinienes go rozpowszechniac ani kopiowac calego pisam.

http://karo.umk.pl/Karo/


jest jeszcze troche katalogow, sprawdz jaki ma najblizsza biblioteka i czy przypadkiem tam nie maja.
[#3] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@opklnm, post #1

nie wiem po co taki poradnik - przed kazda misja pisze co trzeba zrobic ..jesli masz problemy z eng
poszukaj wersji PL na Amige
[#4] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@HOŁDYS, post #3

Tak jak napisł Hołdys

misje w Syndicate sprowadzaja sie do chyba czterech możliwosci:

1 assasinate czyli zabić kogoś
2 persuade czyli pojmać
3 eliminate all agents(clean sweep) czyli zabic wszystkich z obcego syndykatu (wyglądają jak nasza drużyna)
4 weapons acquisition czyli zdobycie broni

i to całe syndicate.

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2012 20:23:55 przez damianx
[#5] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@damianx, post #4

Jest jeszcze 5 możliwość: eksterminować w określonym czasie tyle cywilów ile się da :):):)
[#6] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@11MASTEr, post #5

klik :)
[#7] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@damianx, post #4

Tak, jak radzą koledzy. Jest jeszcze poradnik, który pomaga opanować niektóre gadżety i pewne techniki.
[#8] Re: Syndicate z roku 1993 potrzebuję opis przejścia

@mailman, post #7

Dzięki wszystkim za chęci i pomoc. Znalazłem gazetę. Computer Studio 7/93(15). Mam ją w formacie djvu jakby ktoś był ciekawy. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem