[#61] Re: Lista gier nie wydanych na Amigę

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #30

Oczywiście wszyscy znają stronę?
[#62] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@Dorian3d, post #59

Taki slideshow to sobie z kazdej gry PC-towej mozna zrobic na Amidze. Typowy fake jak dla mnie.
[#63] Re: Lista gier nie wydanych na Amigę

@fondriesete, post #57

Hi, I believe I remember Your page :)
As for Spoon if You follow links in EAB topic You will find more graphics at artstation links.
Those graphics got some charm, maybe it was going to be game like Litil Divil, or maybe more like Rayman.
Jean-Michael told me that maybe one day he will try to complete that game as a Unity demo, he made tons of graphics, backgrounds, stages, very well animated sprites for different monsters and other creatures so it would be cool to see it all in action. It is not a something he will complete soon, more like his personal dream.
[#64] Re: Lista gier nie wydanych na Amigę

@Gżegżółka, post #63

Jeśli moglibyśmy to animować, tworząc listę
[#65] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@Don_Adan, post #62

Taki slideshow to sobie z kazdej gry PC-towej mozna zrobic na Amidze. Typowy fake jak dla mnie.


A nie było wersji demo na jakiejś płytce z ACS? Coś mi świta że była, z tym że postać którą się poruszało nie była renderowana w czasie rzeczywistym.
[#66] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@morph123, post #65

Ja też znam tylko ten slideshow
[#67] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@Dorian3d, post #59

Lol, RE point&click? To chyba troll-produkcja typu emulator PS4 na PC :P
[#68] Re: Lista gier nie wydanych na Amigę

@Drakon, post #61

nie znaja!
ale dzieki OK ok, racja
[#69] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@morph123, post #65

Na pewno nie bylo, to jest zwykly fake, jak ktos zna te gre to nawet pewnie wie z ktorej wersji gry on pochodzi. Taka firma jak Konami nie daje zgody na robienie konwersji jakiejs nieznanej firmie, to nie te progi. W teorii moglby to byc tylko nieoficjalny port tej gry, ale to nie te czasy byly. Wiesz ja widzialem homemade demo Day of Tantacle napisane w AMOS-ie. Chyba jedna czy dwie lokacje byly. I tez dla niektorych osob to byla zapowiedz tej gry w wersji na Amidze. Tak samo z BattleCraft (Warcraft hack), ale tutaj to chyba prawa autorskie Blizzarda zadzialaly. Bo chyba nawet koles chcial stworzyc gre.
[#70] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@Don_Adan, post #69

BattleCraft był całkiem całkiem. Szkoda, że nie ma źródełek.
[#71] Re: Gry nie wydane na Amigę na Youtube

@michal_zukowski, post #70

nie byl nawet w 20% calkiem ale fajnie sie zapowiadalo Preview aczkolwiek 68030 moglby sie niezle napocic przy tej grze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem