[#1] SWOS 16/17 !!!
Spiesze do Was z niesamowitą wiadomością którą wyczytałem na amigowiec.pl, mianowicie najnowszy nieoficjalny swos 16/17 do ściągnięcia ze strony w wersji na pc lub Amigę. Już stestowałwem na amidze 1200 z 8mb fast i wszystko działa jak nalezy! Opcja kariery jest, polska liga z najnowszymi skladami jest, savey działają!
Jak ja o tym marzyłem ;)
Połamania dzoji!!
[#2] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #1

Czy możesz grać drugi sezon w trybie kariery?
[#3] Re: SWOS 16/17 !!!

@grxmrx, post #2

póki co rozegrane 2 mecze… a co nie da się ?? :(
[#4] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #3

Każdy edytowany skład powodował, że przed rozpoczęciem drugiego sezonu następowała ciemność.
[#5] Re: SWOS 16/17 !!!

@grxmrx, post #4

No ja w wersji whdload wogole nie moglem grac kariery modyfikowanymi zespolami…
Daj mi troche a Ci powiem jak jest ;)
dodam ze w wersji pc jest mozliwosc gry online ale tej wersji nie testowałem jeszcze.
[#6] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #5

Najszybciej przejść sezon wybierając "result" przy każdym meczu...
[#7] Re: SWOS 16/17 !!!

@grxmrx, post #6

No to daj znać ;)
[#8] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #5

Nie grałem w "wersję PC", ale jak ktoś woli amigową to przez emulator też można grać online. FS-UAE ma taką opcję, nie wiem jak jest w WinUAE.
[#9] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #1

Hej. Mam pytanie czy wersja która pobrałeś startuje bez problemu. Trzeba jakiś zmienic config itp? Próbowałem na A600 020 oraz A4000 i na obu czarny ekran po starcie. Dzieki
[#10] Re: SWOS 16/17 !!!

@Rafikuss, post #9

Mi startuje bez problemów A1200 z 030.
[#11] Re: SWOS 16/17 !!!

@Renton, post #10

Mi też działa bez problemu.
[#12] Re: SWOS 16/17 !!!

@Rafikuss, post #9

Na stronie jest wymóg min. A1200. Nie wiem z jakich powodów na A4000 nie działa ale ja na swojej A1200 gram bez problemu (sciagniete z oficjalnej strony), żadne configi nie zmieniane. I nie wiesza sie po sezonie jbc :):) Ta odświeżona wersja jest naprawde GIT OK
[#13] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #12

SWOS to moaj ulubiona gra. Takze na swojej a1200 tłukę bez przerwy w zaktualizowaną edycję w karierę i zero problemu. Tryb kariery jest wg mnie lepszy niż ten w Fifach cyz w PRo Evo ktore też gram w każdą część od czasów pierwszych edycji,jednak SWOS jest mega miodny nie tylko za gameplay ale i konstrukcje kariery. Można z zawodników którzy przychodza za darmo/wychowanków (Trial) zrobić prawdziwe gwiazdy warte i 10-15M. CZęsto po bardzo dobrych sezonach w lidze dostajemy propozycje pracy z reprezentacją, lubię też aspekt czysto ekonomiczny który jest bardzo rozbudowany jak na tągrę. Przychody za mecze zależne od ilosci sprzedanych biletów,wartośc zawodnika zalezna od tego czy regularnie gra w podstawowym składzie,czy siedzi na ławce. Ogólnie jest to najlepsza "futbolówka" na Amigę i jedna z najlepszych w ogóle.
[#14] Re: SWOS 16/17 !!!

@FeRu, post #13

Czy ktos gra w tej wersji w kariere i ma sposob by grac 2gi sezon ??
[#15] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #14

O co Ci dokladnie chodzi? Dalej masz ciemność po pierwszym sezonie?
Mi po skonczonym sezonie ładuje się kolejny normalnie.
Najpierw muszą przeleciec wyniki wszystkich innych lig.
Pamiętam do dziś jak mnie to denerwowało za małolata w SWOS 95/96,gdy te kilkadziesiat lig wczytywało sie z dyskietki. Trwało to prawie godzinę czasu na mojej a600 .

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 16:21:34 przez FeRu
[#16] Re: SWOS 16/17 !!!

@FeRu, post #15

Tak, przelatuje pare lig i mam ciemnosc (a1200 aca1221)
Moze musze sciagnac jakas nowsza(poprawiona wersje) ? hmmmm...

edit: sejwy robisz na hdd czy flopa??

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2018 16:45:54 przez zeter
[#17] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #16

HURRA!! :) ok, zassalem po raz kolejny nowego swosa, odpalilem sejwa i poszlo dalej!! (tamta wersja co mialem na amidze byla sprzed roku) Genialnie!
Jest jakas opcja sejwowac na hdd czy tlko flop ?
[#18] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #17

A ja mam inne pytanie ...
Uruchomił ktoś tą wersję gry 16/17 na Apollo 040???
Mnie się za cholerę nie odpala. Po kliknięciu, czarny ekran ...
Dzieje się tak na ClassicWB jak i WB 3.1 a nawet na WB 3.1.4 ...
[#19] Re: SWOS 16/17 !!!

@Renton, post #18

A czy sprawdzałeś już Snoopdosem?
[#20] Re: SWOS 16/17 !!!

@ZbyniuR, post #19

Podpowiedziano mi, żeby najpierw sprawdzić odpalając ją bez s-s ... jutro z rana obadany, jak pójdzie - problem z głowy, jak nie - bawimy się dalej - snoopdos itd...
[#21] Re: SWOS 16/17 !!!

@Renton, post #20

Jestem ciekawy czy jak ci pójdzie to będzie się w nią dało grać.
[#22] Re: SWOS 16/17 !!!

@ZbyniuR, post #19

A czy sprawdzałeś już Snoopdosem?


Ale po co?
Do SWOSa Snopdos Ci się nie przyda, bo nie może niczego brakować.

Ogólnie jest znany problem z Swosem na CPU lepszych niż 030.
Albo wogóle nie chce działać, albo jest problem braku płynności/zacinania się ok, racja
Trzeba kombinować wyłączanie cache/ fast/ bez s-s, ewentualnie odpalić wersję z flopa (gotek np). ok, racja
[#23] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #12

Czyli AGA tylko? ... Szkoda bo mam uturbioną A500
[#24] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #1

Przyjrzałem się pobieżnie i pierwsze co mnie uderzyło to przesada co do ceny polskich bramkarzy (liga krajowa). Nie mniej tak jak Zeter cieszę się, że komuś się chciało aktualizować SWOS-a udział w tym mieli najwięksi fani i jednocześnie gracze turniejowi jak Playavelli i DrowGER. Sprawdziłem pod kątem konsoli CD32 - na podstawowym konfigu działa bez zarzutu.
[#25] Re: SWOS 16/17 !!!

@BomberMAX, post #23

Nie zaszkodzi spróbować, graficznie niczym się nie różni od wersji OCS/ECS.
[#26] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #25

A to jest SWOS AGA?
[#27] Re: SWOS 16/17 !!!

@zeter, post #17

Jest jakas opcja sejwowac na hdd czy tlko flop ?


Tylko przez WHDLoad można zapisywać na HDD.

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 21:09:17 przez mailman
[#28] Re: SWOS 16/17 !!!

@Renton, post #18

A ja mam inne pytanie ...
Uruchomił ktoś tą wersję gry 16/17 na Apollo 040???
Mnie się za cholerę nie odpala. Po kliknięciu, czarny ekran ...
Dzieje się tak na ClassicWB jak i WB 3.1 a nawet na WB 3.1.4 ...


Z tego opisu wnioskuję, że chodzi Ci o uruchomienie z HD? Moim zdaniem nie ma takiej możliwości, chyba że przez WHDLoad. Chyba wszystkie gry Sensible Software mają swój własny loader, który nie jest kompatybilny z HDD i trzeba go patchować.
[#29] Re: SWOS 16/17 !!!

@mailman, post #28

Tak tylko dla potomności ...

Udało mi się spokojnie uruchomić wersję gry SWOS 16/17 z HDD (bo innej nie ma?) na mojej A1200 z Apollo 040!
Jak? Uruchomić Amigę bez s-s! I po bólu. Gra działa!
[#30] Re: SWOS 16/17 !!!

@Renton, post #29

Tak,16/17 to wersja hd :) Nie ma floperskiej :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem