[#31] Re: SWOS 16/17 !!!

@Renton, post #29

Trochę to zaskakujące. SWOS-a chyba nigdy nie udawało się odpalić z HDD. Zawsze trzeba było stosować sztuczki takie jak WHDLoad czy JST. Tak przy okazji, wersja dla CD32 właśnie odpala się przy wykorzystaniu JST.
[#32] Re: SWOS 16/17 !!!

@mailman, post #31

Tak jak chłopaki pisali, to jest wersja pod twardy dysk już spatchowana (JST o ile dobrze kojarzę).

A czy ktoś ma te wersję u siebie, bo nigdzie nie mogę jej ściągnąć?

https://www.vintageisthenewold.com/swos-16-17-cd32sx32/




Mam wersję z ISO wielkości 2MB, ale intra CDXL tam nie ma

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 19:05:10 przez BULI
[#33] Re: SWOS 16/17 !!!

@BULI, post #32

CD32 jest spatchowana, ale ta HDD na taką nie wygląda.
[#34] Re: SWOS 16/17 !!!

@mailman, post #33

Dziś sprawdzałem tą HDD i wygląda "identyczni" jak pierwsza poprawnie działająca wersja SWOSa 95/96 dla twardego dysku, jaką miałem.
I obie wymagają FAST ramu (GURU przy próbie bez FASTU).

Ta wersja dla CD32, z racji braku FASTU, "stronicuje" przy doczytywaniu (jak WHDLoad bez opcji precahce) np pod czas wczytywania pisenki przy napisach początkowych i zachowuje się jakby cd32 miała tylko 1MB ramu (czyli brak animacji publiki, kręcącego się loga powtórki, animowanych banerów i opcji "kometarza", czyli podpisów kto jest przy piłce) ok, racja
[#35] Re: SWOS 16/17 !!!

@BULI, post #34

Dlatego że wersja CD32 działa na starej wersji JST.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem