Wątek zamknięty
[#31] Re: ISHAR 3 Polska instrukcja

@snifferman, post #30

Bo tak wynika z twojej i mastaszka wypowiedzi. Udostępniłem instrukcję nieodpłatnie i to bez kodów zabezpieczających bo uznałem, że jak ktoś ma oryginał to i tak instrukcję posiada a nieposiadający oryginału i tak grają na pirackiej wersji. Gdybyś miał oryginał to nie ściągałbyś instrukcji. W całej sprawie chodzi tylko i wyłącznie o udostępnienie linku do mojego konta google drive na obcej stronie, bez mojej wiedzy. Po wyłączeniu udostępniania, zawaliło mi skrzynkę mailami z prośbą o udostępnienie pliku, z jakichś dziwnych kont, stąd mój post na ppa. Wszystko zostało już wyjaśnione z osobą która ten link udostępniła dalej. To tyle. Mam nadzieję, że to wyjaśnienie pozwoli wam obu zrozumieć moje, jak to jeden z was określił, niezadowolenie i przestaniemy już bezsensownie ciągnąć ten wątek.
1
[#32] Re: ISHAR 3 Polska instrukcja

@Madman, post #31

Gdybyś miał oryginał to nie ściągałbyś instrukcji.

Swoje skarby trzymam gdzieś popakowane, albo zostawiłem trochę w PL. Mam oryginalne gry na Ami i PC a i tak mam ich kopię na dysku, bo mi się nie chce za każdym razem tego rozpakowywać. Z instrukcjami jest gorzej, bo trzeba skanować. To zajmuje czas. Tak samo jak workbencha starego czy nawet kickstarty. Szybciej jest mi kliknąć niż to zgrywać.

Wszystko zostało już wyjaśnione z osobą która ten link udostępniła dalej.

No i to by wystarczyło. Po co "nagłaśniać"?

Po wyłączeniu udostępniania, zawaliło mi skrzynkę mailami z prośbą o udostępnienie pliku, z jakichś dziwnych kont, stąd mój post na ppa.

No wiesz. Może na tym forum jest "rodzinna" atmosfera, ale na forach gdzie każdy ma dostęp do treści i może znaleźć link w google, to można się było tego spodziewać.

Z drugiej strony jednak pokazuje to, że ludzie tego szukają. Z jednej strony rozumiem prawa autorskie, ale z drugiej są też czasem mało popularne gry czy dokumentacja, która ginie bezpowrotnie.

Mam w u siebie jakieś 5000 dyskietek i wolałbym zarchiwizować to i dać komuś do przeszperania, bo może jestem jedyną osobą na świecie, która ma dany program czy jego wersję
[#33] Re: ISHAR 3 Polska instrukcja

@Madman, post #31

Czy w tej instrukcji jest wyjasnienie jak przejsc te pieprzone zegary i gaz ? Mecze sie chyba 20 lat ;)
[#34] Re: ISHAR 3 Polska instrukcja

@HOŁDYS, post #33

Tego w instrukcji nie ma ale na sieci znajdziesz mapy do gry wraz z zaznaczonymi zegarami i czasem otwarcia poszczególnych drzwi. Pamiętam, że sam kiedyś narysowałem wszystkie mapki na własny użytek bo internetu wtedy nie było ;)
Jak uda mi się odszukać to zrobię zdjęcia...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem