Wątek zamknięty
[#1] Nowa wersja cytadeli?
właśnie oblookałem filmik na temat a500 mini i zauważyłem dziwną wersję cytadeli, znacie ją?
link:
https://youtu.be/KJ3HrgZUx-A

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022 22:18:19 przez deejayremix

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022 22:25:06 przez deejayremix
[#2] Re: nowe wersja cytadeli?

@deejayremix, post #1

Daj link
[#3] Re: nowe wersja cytadeli?

@Hubez, post #2

już dodałem, sorrki zapomniałem wkleić.
[#4] Re: Nowa wersja cytadeli?

@deejayremix, post #1

Czekamy :). Może niedługo coś oficjalnego się pojawi :).
[#5] Re: Nowa wersja cytadeli?

@deejayremix, post #1

Coś słabo oblookałeś ten filmik
Ta wersja to Citadel 'Remonstered' v1.3 i jest do ściągnięcia za friko ze strony A500Mini... (Bonus...)

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022 22:56:15 przez AmiClassic
[#6] Re: Nowa wersja cytadeli?

@AmiClassic, post #5

tak wiem pobrałem od razu ale byłem ciekaw czy ktoś to widział i wie czy to nasi oryginalni twórcy zrobili tą wersję?
[#7] Re: Nowa wersja cytadeli?

@deejayremix, post #6

Czy wyście się z księżyca urwali? O nowej cytadeli już od dawna jest wątek tutaj.
2
[#8] Re: Nowa wersja cytadeli?

@Solo Kazuki, post #7

W momencie zakładania tematu tamtem wątek był jeszcze bez aktualizacji więc nikt z księżyca się nie urwał. Generalnie temat do zamknięcia bo rzeczywiście wątek cytadeli dostał update.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem