[#31] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Bociek78, post #30

W moim rozumieniu rozmowy z BSzilim chodziło np. o możliwość przestawienia silnika w 320x240 lub 320x256 z obecnego 320x200.
Na razie to ustawienie z settings.ini nic nie zmienia.
Może wyglądać ciut lepiej i 060 uciągnie, zwłaszcza z RTG.
A wyżej? No cóż, są też Vampiry i PiStormy - turba odrzutowe puszczenie pawia

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2023 19:06:50 przez Jacques
[#32] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Jacques, post #31

A wyżej? No cóż, są też Vampiry i PiStormy - turba odrzutowe

Tak wiem, ale amigowość tych dobrodziejstw jest mocno kontrowersyjna, co było wałkowane już w dziesiątkach wątkow tego forum. Mi rozdziałka 320x200 na monitorze 14' wystarcza, chyba na moim pierwszym pc też tak miałem.
[#33] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Bociek78, post #32

Prawdziwa amiga to AMIGA 1000 inne się nie liczą !
inne to chińskie podróby !
[#34] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Bociek78, post #32

Będziesz oceniać amigowość i lobbować za brakiem wyższych rozdzielczości, żeby ich użytkownicy nie skorzystali?
Też nie moja bajka, ale niech silnik daje więcej możliwości niż mniej jeśli to możliwe.
[#35] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #33

Prawdziwa amiga to AMIGA 1000

Rety. Mam same podróby.
Wracając do wątku. Kwestionowałem sensowność dodawania rozdzielczości hires, różnica 200 220 nawet 250 w pionie nie jest istotna na małych ekranach dla mnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem