[#31] Re: Klon gry klasycznej, kto sie pisze?

@PrzemasIII, post #30

Ja również wyrażam zainteresowanie i chęć ewentualnego zakupu tej ciekawej produkcji :D

[#32] Re: Klon gry klasycznej, kto sie pisze?

@Logan, post #31

Super, ciesze sie ze kolejne osoby sa zainteresowane :)
Tak to sie mniejwiecej prezentowalo na podkladzie, jednak trzeba bylo to zmienic :) Mam nadzieje ze na dobre :)

http://img6.imageshack.us/img6/7482/plansza5.jpg



I jest juz 10 osob :)



Ostatnia modyfikacja: 16.04.2009 16:49:38
[#33] Re: Klon gry klasycznej, kto sie pisze?

@Koyot1222, post #32

Bardzo zaczyna to fajnie, wręcz profesjonalnie wyglądać. Mam nadzieje, że ta gra to zaledwie preludium do dalszej współpracy

brawo!

[#34] Re: Klon gry klasycznej, kto sie pisze?

@Sir_Lucas, post #33

Plany sa :) Ale oczywiscie dopiero po zakonczeniu prac nad tym projektem :)

[#35] Re: Klon gry klasycznej, kto sie pisze?

@Koyot1222, post #34

Hej! Już niebawem wyjdzie wersja demonstracyjna naszej gry. Jest to kwestia zaledwie tygodnia, bądź dwóch. Ja z mojej strony zrobiłem przerwę w czasie między startem projektu a dniem dzisiejszym, dlatego małe opóźnienie (w czasie przerwy m.in. składałem swój komputer). Ale praca jest już w bardzo zaawansowanym stadium, silnik jest już w pełni grywalny, grafika Krzyśka prezentuje się znakomicie. Zatem do usłyszenia niedługo. News będzie w aktualnościach PPA.

Pozdrawiam i do usłyszenia.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem