[#61] Re: Pierwsza gra na Amidze

@parallax, post #54

W 1997 sprzedałem ją o ile dobrze pamiętam za ponad 500 zł

chyba źle, ja kupiłem a500 1mb w oryginalnym pudelku za 3,5mln w 1994r. na giełdzie przy Grzybowskiej :)

w 97 chodziłem do liceum i miałem znajomego menela, co to zjawiał się raz na 2 miesiące w szkole... raz gadka zeszła jakoś na tematy komputerow , powiedział że ma a500 1mb to reszta zaczela sie smiac ... to tylko taki przyklad czym byla w 97 roku 500 - 98% ludnosci uwazalo to za zlom i nie wcisnalbys im tego nawet za darmo jak dzisiaj 15 letniego, pordzewialego poloneza, co to pali 15l po miescie :P

pozdr.

[#62] Re: Pierwsza gra na Amidze

@Benedykt Dziubałtowski, post #60

ja swoja pierwsza gre na Amidze pamietam ...ale nigdy potem jej nie spotkalem .. jezdzilo sie takim czerwonym samochodzikiem byly ostre dzwieki hamowania i klaksonu samochodzik zbieral jakies przedmioty wszystki bylo widziane z boku (absolutnie to nie byl Lotus) ..wiem ze samochodzik mial buzie i oczy ..za cholere nie wiem co to za gra wiem ze ja szybko wywalilem :))) ale ..zgodnie z tematem watka napisalem co to bylo

druga dyskietka wetknietea do mojej Amigi to byl Lotus II
intro z super samochodem i dzwiekiem wbilo mnie w fotel po przesiadce z C64

..pamietam jak gralem z tata :-] OK

Ferie Zimowe 1993 :)



Ostatnia modyfikacja: 01.09.2011 00:08:31
[#63] Re: Pierwsza gra na Amidze

@Benedykt Dziubałtowski, post #60

Pierwsza Amiga własna - CDTV w 1993, pierwsza gra - Lemmings na A500 z 1MB kolegi w 1991r.

Pod koniec 1992 roku jako "fachowiec" "składałem" i uruchamiałem CDTV u wujka - graliśmy: wujek, kuzyn i ja od piątku wieczór do niedzieli rano bez przerwy! Turrican, R-Type, i chyba nazwywało się to Bubble&Bobble.. to były czasy, ech.

[#64] Re: Pierwsza gra na Amidze

@HOŁDYS, post #62

[#65] Re: Pierwsza gra na Amidze

@Koyot1222, post #64

o ja cie krece :) to jest to .. pierwszy raz to widze od Lutego 1993 DZIEKI !!!

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem