[#1] Zgadywanka Kefira
Co to za gra, którą pisze Kefir? Tu macie podpowiedzi i próby odgadnięcia.
[#2] Re: Zapowiedzi nowych gier
Gra zręcznościowa 3D, wymaga AGA 020 i 4Mb fast. Jest w rozdz. 320x256 w pikselach 1x1 i działa z prędkością 25fps na A1200. Na ekranie jest 256 kolorów . Pomysł na grę niestety nie jest mój, będzie to modyfikacja z różnymi dodatkami hitowej gry z innej platformy na którą wielu z was czeka .
Więcej na razie nie zdradzę, nie ma sensu bić piany i bawić w chowanego podając kolejne enigmatyczne informacje. Będzie gameplay to założę na PPA oficjalny wątek w którym będzie kończony projekt.

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 13:54:48 przez Kefir_Union

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 13:55:57 przez Kefir_Union
[#3] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #2

Talking Tom Gold Run szeroki uśmiech
[#4] Re: Zapowiedzi nowych gier
Dodam tylko że część z Was na pewno w tę grę grała
[#5] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #4

Zgaduję, że piszesz Yoompa! :)
[#6] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #4

W zręcznościówkę 3D to grałem w Crash Bandicoot oraz Banjo Kazooie, ale tego chyba Amiga z 020 i Fast'em nie uciągnie. Wierzę w możliwości kodera z demosceny, ale są rzeczy, których się nie przeskoczy. Proszę dawać więcej wskazówek :D Do wieczora odgadniemy :D
[#7] Re: Zapowiedzi nowych gier

@AmmigaCDTV, post #6

to ja tez se pozgaduje...

a wiec to pewnie bedzie prymitywny QUAKE z 32 kolorowym licznikiem fragow
[#8] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #2

Gra zręcznościowa 3D, wymaga AGA 020 i 4Mb fast. Jest w rozdz. 320x256 w pikselach 1x1 i działa z prędkością 25fps na A1200. Na ekranie jest 256 kolorów


O Panie, zasiałeś ziarno- trzymam kciuki OK
[#9] Re: Zapowiedzi nowych gier
Nie napisałeś, czy ktoś z nas strzelił z tytułem gry, którą tworzysz ;) może jakaś podpowiedź?
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#12] Re: Zapowiedzi nowych gier

@WojT_GL, post #5

Też tak myślę ;)
[#13] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #2

Obstawiam, jakiś RPG z widokiem 3D.
[#14] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #2

Tetris 3D.
[#15] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Norbert, post #14

Tank 3D
[#16] Re: Zgadywanka Kefira

@recedent, post #1

Ale wam się nudzi .
Poczekajcie już te kilka tygodni, będzie wątek na forum i tam swoją energię wykorzystacie na konstruktywną krytykę oraz pomysły do gry.
[#17] Re: Zgadywanka Kefira

@Kefir_Union, post #16

to recedent utworzył ten wątek, zmieniając kontekst wypowiedzi. Ot, taki trolling niskich lotów. Chociaż still better than seler.
a gry 3D poza Duke Nukem 3D, Unreal Tournament i ewentualnych Turricanów 3D ssą, więc ja bym nie szedł tą drogą. siedzi, pije i chrupki No chyba że ktoś fapie, że jego Amiga umie w 3D, i tyle mu wystarczy.
[#18] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Kefir_Union, post #2

Będzie wsparcie dla Oculus Rift?
[#19] Re: Zgadywanka Kefira

@recedent, post #1

Rick Dangerous 3D lub Tomb Raider, choc to w zasadzie to samo.
[#20] Re: Zgadywanka Kefira

@recedent, post #1

Maincraft ?

chociaż to nie do końca 3D, ale może coś jak Limbo , to by pewnie spokojnie dało radę zrobić na takim konfigu ( 020+4MB Fast, nawet bez AGA )
[#21] Re: Zapowiedzi nowych gier

@sanjyuubi, post #18

a na koncu sie okaze ze to Pacman 3D i rozwscieczony tlum snajperowieśmakow z kefira zrobi marmolade
[#22] Re: Zgadywanka Kefira

@snajper, post #17

Ja akurat lubię 3D FPS, no ale to nie są zręcznościówki.
[#23] Re: Zgadywanka Kefira

@UJP, post #20

Skoro limbo da sie zrobic na c64 to na Ami raczej tez ;)

[#24] Re: Zgadywanka Kefira

@WojT_GL, post #23

To juz walkowalismy opropos Limbo. Programista piszacy na c64 pracuje w firmie która wydała limbo wiec to calkiem inna bajka. Dalej obstawiam Yoompa :)))))))))
[#25] Re: Zgadywanka Kefira

@mikecios, post #24

no fajnie ale dla mnie (i rowniez wielu innych fanatycznych graczy) Yoomp nie jest zadnym hitem, ot taka sobie gierka jakich wiele
[#26] Re: Zgadywanka Kefira

@selur, post #25

Yoomp na Amidze nie byłby niczym specjalnym i raczej nie wymagałby AGA. Podobnie Limbo. A wspomniane jest:
Gra na AGA i 256 kolorów (odpada Limbo)
Sprite w 32 kolorach (?)
Efekt nigdzie w grze na Amigę nie wykorzystany
[#27] Re: Zgadywanka Kefira

@Solo Kazuki, post #26

Jak zręcznościówka i nie strzelanka, a większość w nią grała to może jakaś wariacja Tomb Raider albo Tony Hawk
[#28] Re: Zgadywanka Kefira

@Zaki-Czan, post #27

Przecież to musi byc cos prostego skoro to nie port. A wy tu z Tomb raiderami itp...
[#29] Re: Zgadywanka Kefira

@Aniol, post #28

Był już wspomniany Duke, UT, Crash Bandicoot, nawet Limbo, które nie jest w 3D, więc...

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 13:26:10 przez Zaki-Czan
[#30] Re: Zgadywanka Kefira

@Aniol, post #28

Kangurek Kao ogień piekielny
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem