[#31] Re: Zgadywanka Kefira

@Aniol, post #28

Przecież to musi byc cos prostego skoro to nie port. A wy tu z Tomb raiderami itp...


Masz racje. Więc może HalfLife
Facet zganił wszystkich, musi mieć jakąś petardę.
.
[#32] Re: Zgadywanka Kefira

@rePeter, post #31

ja się nosiłem ostatnio z projektem gry a'la River Raid w 3D. Pewnie zgapił pomysła i będzie zbierał laury. czerwona kartka boks zbanowac
[#33] Re: Zgadywanka Kefira

@snajper, post #32

Obstawiam jakiegoś Micro Hexagona na Amigę. A kolorki i inne cuda to dla zmyłki.
[#34] Re: Zgadywanka Kefira

@Stoopi, post #33

Też by bylo fajne ;)
[#35] Re: Zgadywanka Kefira

@rePeter, post #31

Więc może HalfLife

Ooo, to, to.
[#36] Re: Zgadywanka Kefira

@recedent, post #1

Hmm... Zaś więc... Jeśli wezmę pod uwagę czas, jaki minął od momentu kiedy na Gelloween'94, pokazałeś nam Kefir swoje przykładowe efekty. To jak się rozwinąłeś od tamtego czasu jako koder/programista - szukałeś dobrej grupy, do której mógłbyś dołączyć, a my jako SAF dopiero zaczynaliśmy - to na moje, niechybnie będzie to Soul Calibur AGA. :) Tak czy inaczej, trzymam kciuki. OKok, racja
[#37] Re: Zgadywanka Kefira

@recedent, post #1

Jak ma być hicior 3d, którego wcześniej amiga nie widziała, to może "Alone in the dark"?
[#38] Re: Zgadywanka Kefira

@Kefir_Union, post #16


Poczekajcie już te kilka tygodni, będzie wątek na forum


Tak więc od marca minęło te parę tygodni
[#39] Re: Zgadywanka Kefira

@tbone, post #38

Od lat 90tych wiele się zmieniło u mnie, jedna z rzeczy to większa cierpliwość. Pracuję intensywnie codziennie nad grą, zostało już tylko kilka detali do dopracowania przed pierwszym pokazem.
[#40] Re: Zgadywanka Kefira

@Kefir_Union, post #39

No i tak "nie nawiązując" do "innego wątku" nie zapodałeś jeszcze filmów z przebiegu prac
Grafikę sam tworzysz do tej produkcji?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 10:16:08 przez Adinfo
[#41] Re: Zgadywanka Kefira

@Kefir_Union, post #39

Pracuję intensywnie codziennie nad grą, zostało już tylko kilka detali do dopracowania przed pierwszym pokazem.


OK
[#42] Re: Zgadywanka Kefira

@mastaszek, post #37

Albo BlackthorneOK
[#43] Re: Zgadywanka Kefira

@AD99, post #42

Blackthorne w wersji pikselowej było o wiele ładniejsze niż ten renderowany potworek. Tak samo w sumie z lost vikings 2. Moim zdaniem. ;)
[#44] Re: Zgadywanka Kefira

@AD99, post #42

Blackthorne

O! To ja też poproszę!!
[#45] Re: Zgadywanka Kefira

@teh_KaiN, post #43

W tego wygładzonego nie grałem. Jako fan retro, im więcej pikseli, tym lepiejok, racja. Obecnie pykam na wersji DosowejOK. Ta gra wymiata. Przydałaby się na AGA.
[#46] Re: Zgadywanka Kefira

@AD99, post #45

Tu masz skrinszoty porównawcze.

Nawet kiedyś robiłem do tego przymiarki ale retrokompowe game compo zakazywało portów bez zgody oryginalnych autorów, więc miałem parcie na tworzenie własnych produkcji.

Co nie zmienia faktu że Blackthorne i Lost Vikings 2 są na liście rzeczy do przeportowania jak już nie będę wiedział za co mam się wziąć. ;)
[#47] Re: Zgadywanka Kefira

@teh_KaiN, post #46

Co nigdy nie nastąpi, o czym uprzejmie przypomina grafik :p
[#48] Re: Zgadywanka Kefira

@softiron, post #47

Ja zgadywać nie mam zamiaru, bo bez podpowiedzi to nie ma sensu.

Mam tylko pytanie do Autora: czy to będzie wydane na CD?
[#49] Re: Zgadywanka Kefira

@movin, post #44

Z ciekawości odpaliłem Blackthorne na PocketSnen na Vampie
https://photos.app.goo.gl/WmHLgvzzguJkYHHs5

Nawet można pograć.
[#50] Re: Zgadywanka Kefira

@Artur Jarosik, post #49

Nie lepiej i ładniej wersję dla Maca 68k pod Shapeshifterem czy Fusionem?.
Pod Vampem powinno śmigać.
[#51] Re: Zgadywanka Kefira

@waldiamiga, post #50

Oho, nie wiedziałem.
Będzie śmigać aż miło!
[#52] Re: Zgadywanka Kefira

@mastaszek, post #37

Jak ma być hicior 3d, którego wcześniej amiga nie widziała, to może "Alone in the dark"?

+1

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 14:24:56 przez Schizo_
[#53] Re: Zgadywanka Kefira

@Schizo_, post #52

Akurat brak Alone in The Dark to raczej kwestia wielkości gry i przykucia do dyskietek niż możliwości CPU/GPU Amigi a już na pewno 1200. Skoro na Amidze śmigał 4d Boxing to Alone też dał by radę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem