- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| PC500 WiP |
|
Po montażu klawiatury kilka klawiszy się zacina no i pękła szpachla. Do poprawki |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 15.04.2014 13:39 odsłon: 311
ocena użytkowników: (oceniających: 17)
|
| PC500 WiP |
|
Napatrzyłem się na dzieło kolegi CJK3o3 i jego Hotroda i postanowiłem sprofanować trupa A500. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 14.04.2014 18:54 odsłon: 201
ocena użytkowników: (oceniających: 9)
|
| ZIP 100 |
|
Wypasione dyskietki |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 03.02.2014 17:26 odsłon: 93
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
| Amithlon |
|
Wspomnień czar ;) |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Programy i gry / Amithlon data: 04.11.2013 18:47 odsłon: 137
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
| OWB |
|
Jakieś pytania ? Odpowiem na ka"rz"de |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 02.03.2013 19:16 odsłon: 33
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Myśliwiec |
|
Cinema 4D. Zrobione z nudów bez żadnego konkretnego celu. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 02.03.2013 19:14 odsłon: 72
ocena użytkowników: (oceniających: 5)
|
| Joy |
|
Wymęczone w c4d, ale nie amigowym. Brakuje paru detali. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 01.01.2013 10:55 odsłon: 99
ocena użytkowników: (oceniających: 12)
|
| Emac |
|
Plany były takie żeby całość umieścić w desktopie, lecz niestety moduł DCB za żadne skarby nie chce mi działać na 15 cm tasiemce. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 11.08.2012 18:22 odsłon: 288
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| WIP |
|
Powoli się robi |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Sprzęt / TomcioPaluszek data: 08.08.2012 17:18 odsłon: 219
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Samolocik |
|
Kolejna bieda z mojej strony. |
|
zamieścił: TomcioPaluszek kategoria: Rysunki / TomcioPaluszek data: 08.06.2012 22:01 odsłon: 68
ocena użytkowników: (oceniających: 9)
|
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |
|
|
Kij w mrowisko albo ja... (1268) » |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (10) |
|
|
Skąd pobrać (8) |
|
|
Amelinium Web Browser... (383) » |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (29) |
|
|
BeeView (30) |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (94) » |
|
|
Pixele, piksele (2815) » |
|
|
AA3000+ (179) » |