Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Zamieścił: recedent, nadesłał: _arti
Rozstrzygnięto 18 edycję konkursu Zarządu Lokali Miejskich w Łodzi na tzw. lokale kreatywne. Akcja ma aktywizować przedsiębiorców, a największe szanse na wygranie konkursu w tym wypadku, mają najbardziej kreatywne pomysły na biznes.

Z jednym z takich pomysłów a konkretnie - prywatnym muzeum komputerów i konsol - wystartował nasz redakcyjny kolega _arti i... udało mu się! Komisja przetargowa była zachwycona inicjatywą i jednogłośnie zdecydowała się przydzielić lokal w samym centrum miasta na realizację ww. przedsięwzięcia.

Do lokalu przy Piotrkowskiej 15 każdy będzie mógł przyjść i pobawić się kultowymi maszynami z lat 70', 80' i 90' a także z początku XXI w. Nie zabraknie oczywiście Amigi. Stałą częścią ekspozycji będą na pewno: A500(+), A600, A1200, A2000, CDTV oraz A3000 z własnoręcznymi podpisami konstruktorów.

Otwarcie Mikromuzeum planowane jest na przełom czerwca i lipca br. Wstęp prawdopodobnie będzie bezpłatny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem