[#121] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@JaraB, post #120

Potrzebna jest Ci odpowiednia taśma.
Jedna stacja musi być jako df0 druga DF1
HxC Floppy Emulator na pewno współpracuje z innymu stacjami nie wiem jak Chinon, czy jest możliwa na nim zworkologia.
[#122] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@mallorn, post #108

No to jest nas DWÓCH.
Jeszcze ktoś chce to cudo?
[#123] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@BULI, post #121

Jakieś zworki są. Jutro będę patrzył to dam znać co i jak. Taśmę już załatwiłem.Czekam teraz na resztę rzeczy aby poskładać wszystko do kupy.

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2012 20:15:34 przez JaraB
[#124] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@JaraB, post #123

Czy możliwe jest używanie na jednej taśmie HxC jako wewnętrznej stacji DF0 i prawdziwej stacji jako DF1 w małej Amidze ?
[#125] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TomcioPaluszek, post #124

Nie mam pojęcia czy w A600 będzie to działać. Wiem że na 100% w A1200 działa. Będę miał więcej czasu to przetestuje ten kabelek to dam znać czy zadziała.
Pozdrawiam.
[#126] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@JaraB, post #125

Wczoraj próbowałem sformatować wirtualną dyskietkę w hxc na format diskspare. Bez powodzenia :P
[#127] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@JaraB, post #125

Jak działa w A1200 to w A600 też będzie :)
[#128] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@BULI, post #127

Czy ktoś odpalił demo "World of Commodore" Sanity na A500 1MB z HxC? Jakie wymagania ma te demo?
[#129] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@conrdd, post #128

Z tego co pamiętam wymaga ECS czyli A500 odpada i nie bardzo widzę co miałby zmienić sposób dostarczania dema do komputera.


Pozdrawiam
[#130] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@RadoslawF, post #129

Na pouet jest enigmatyczne Amiga OCS/ECS ale być może rzeczywiście wymaga właśnie ECS.
[#131] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TUPCOM, post #122

Równiez pisalbym się na 1 sztukę jeśli drugie zamówienie w tej samej cenie wypali. Tylko kto by tym razem miał się zająć dystrybucja? Nie sądzę by użytkownikowi grzegorzlan chciało by się zorganizować raz jeszcze coś takiego.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2012 13:44:37 przez sordan
[#132] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@BULI, post #127

Tzn jak ? Podłączyłem drugi napęd na prostej taśmie i nie działa. Może trzeba zmodyfikować jakoś taśmę ?
[#133] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TomcioPaluszek, post #132

Z tego co pamiętam zwykła taśma nie wystarczy
np tu jest schemat:
tekst pod linkiem
[#134] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@BULI, post #133

Czy jest możliwe przyspieszenie odczytu z wirtualnej dyskietki Tak jak jest w E-UAE/WinUAE?
[#135] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@QkiZ, post #134

Witam.

Panowie widzę że jest chęć zakupu jeszcze jednej partii, więc zapraszam do podawania informacji kto chce urządzeni. Proszę o przesłanie: Imię, Nazwisko, Telefon, Kod pocztowy, Miejscowość, Ulica z numerem domu i mieszkania.

Oczywiście chrupki są gratis :) ( Osoby które kupiły wiedzą o czym mówię )

Gdyby ktoś chciał mam jeszcze 2szt, ale w cenie 270zł z przesyłką.

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 19:04:56 przez grzegorzlan
[#136] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TomcioPaluszek, post #132

Co do taśmy, urządzenie działa z taśmą prostą i z przeplotem, trzeba odpowiednio ustawić zworkę.
Informacja jest w instrukcji, wszyscy dostali urządzenie z ustawioną zworką dla taśmy prostej, jeżeli macie taśmę z przeplotem ustawcie zworkę na lewą stronę, ustawienie znajduję się na 9 stronie instrukcji. Gdyby ktoś miał problem z ustawieniem zworki proszę o info na email to prześlę prawidłowe ustawienia.
[#137] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@QkiZ, post #134

W Amidze na standardowym kontrolerze raczej nie, jak już kupisz Catweasel to nie zapomnij opisać czy przyspieszyło.


Pozdrawiam
[#138] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@grzegorzlan, post #136

Mam taki problem, że stacja jako DF0 i HxC jako DF1 (na jednej taśmie) działa bardzo dobrze w A500 jednak odwrotnie za żadne skarby nie chce zabanglać :(
[#139] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TomcioPaluszek, post #138

A zworkę na samej stacji przestawiłeś?
[#140] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TomcioPaluszek, post #138

Kurcze, okazało się że mam podwójną taśmę z PC do FDD, jedna z końcówek skrosowana :) i rzeczywiście stacja (DF0) ładnie współpracuje z HxC Floppy (DF1) dzięki czemu zgram sobie pod Amigą (X-COPY rulez) swoje stare dyskietki od razu do HxC Floppa OK
Żeby współpracowały odwrotnie trzeba przezworkować stacje, ja tego teraz nie zrobię bo nie chce mi się oryginalnej stacji wykręcać.
[#141] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@sordan, post #131

No to już nas trzech. Ja 2 szt. poproszę (jak szaleć to szaleć - 1 cola i 6 słomek) :D
[#142] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TUPCOM, post #141

KLIKNIJ MNIE

cos dla Was, Panowie

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 23:51:54 przez lotharek

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 23:52:30 przez lotharek
[#143] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@lotharek, post #142

WERSJA w OBUDOWIE 3,5 cala - do towerow i inncyh atxow


KLIKNIJ MNIE

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 23:56:49 przez lotharek

obudowa juz sie robi - typowe 3,5 cala - na mojej www - REVISION F

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 23:57:25 przez lotharek
[#144] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@lotharek, post #143

Dobre pytanie na tym forum: gdzie są przyciski do kontroli:)
[#145] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@QkiZ, post #144

Jest info że pod spodem jak jest wejście do karty SD
[#146] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@BULI, post #145

Inne pytanie do tych co próbują robić/zrobili dziurę na wyświetlacz w obudowie Amigi: w jaki sposób (estetyczny) przytwierdzić wyświetlacz do obudowy? Macie jakieś pomysły. Bo mi pierwszy jaki przychodzi do głowy to na przykręcić do obudowy, ale z drugiej strony będą wystawać nakrętki. Mało estetycznie :/
[#147] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@QkiZ, post #146

Wkleic kolki w obudowe i do nich przykrecic wyswietlacz, a najprosciej to na termo klej :)

A teraz pytanie, czy probowal ktos odpalic DUNE 2 z HxC ?

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2012 22:04:50 przez rs2008
[#148] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@QkiZ, post #146

Nie jestem fachowcem, ale można chyba spróbować silikonem szklarskim (jakoś takoś się to zwie).
[#149] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@rs2008, post #147

A teraz pytanie, czy probowal ktos odpalic DUNE 2 z HxC ?

Nie ale mogę spróbować. Jest jakiś problem z odpaleniem tej gry?
Nie jestem fachowcem, ale można chyba spróbować silikonem szklarskim (jakoś takoś się to zwie).

Klejenie na stałe odpada. Chcę aby w razie potrzeby można było zdemontować wyświetlacz.

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 12:17:27 przez QkiZ
[#150] Re: HxC Floppy Emulator - grupa zakupowa

@TUPCOM, post #122

Witam
Jest jeszcze możliwość zakupienia jednego HxC?

Pozdr
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem