kategoria: A4000
[#1] Amiga 4000D pytania ogólne
Cześć.

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Amigi 4000D z Mediatorem A400Di kartą Voodoo5500, Cyber Stormem 060 55mhz 128mb + SCSI, SB128, Indivision, i sieciówką, Os3.9
Podczas próby uruchomienia Amigi z dyskietki INSTALL z pakietu OS3.1 następuje reset i guru, gdy włożę Workbench 3.1 to Amiga odpala normalnie do końca i wtedy mogę np. zainstalować os 3.1.
Gdy zainstaluję goły AmigaOS 3.9, system się odpali ale widać tylko pulpit przez 3sek. i reset...
Pulpit jakiś mało kolorowy ( czarno niebieski ? )... czy to są normalne objawy ?
A teraz z innej beczki, czy Wam program do kopiowania dyskietek XCopy chodzi normalnie ?
Pod 3.9 raz mi odpali a raz zamrozi komputer ( widać tylko planszę programu ale bez liter - puste pola ), pod OS 3.1 ( gołym ) X copy raz odpala a raz nie - widać tylko ciemno biały ekran.
Nie daje mi to spokoju.
Os 3.9 oczywiście oryginał, płytka w dobrym stanie, napęd cd czyta normalnie.
Dodam że CD i CS MK2 jest podpięty pod SCSI, na dysku mam też gotowy system 3.9 z wszystkimi sterownikami do Mediatora SC Mk2 itd. i to jakoś chodzi.
Moim zdaniem goły Os 3.9 powinien się śmigać. :D

Pozdrawiam
[#2] Re: Amiga 4000D pytania ogólne

@neuron55, post #1

Podczas próby uruchomienia Amigi z dyskietki INSTALL z pakietu OS3.1 następuje reset i guru


Patrz:
tu
tu
tu
itd.

Jednym słowem - temat poruszany wielokrotnie na forum, użyj wyszukiwarki.
[#3] Re: Amiga 4000D pytania ogólne

@strim, post #2

Dzięki, faktycznie...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem