kategoria: A500
[#1] Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)
Witam. W tym temacie proszę głosować na moduły stworzone przez użytkowników forum PPA. W pierwszym compo do konkursu stanęły trzy moduły. Pierwszy moduł na który zagłosujecie uzyska 3 pkt, drugi 2 pkt i trzeci 1 pkt.
Moduły można przesłuchać oraz pobrać z tej strony.
Głosować można do końca czerwca.
[#2] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3pkt dla modułu nr 3 OK
2pkt dla modułu nr 2 OK
1pkt dla modułu nr 1 OK

Tak wyszło pomysł

Aha, nie wiem czyje które, także... :)
Wybór nie był łatwy, bo chciałem dać dwa egzekwo na drugim miejscu pomysł

A można dać? pomysł

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2013 23:15:59 przez parallax
[#3] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt.
Moduł 3 - 2 pkt.
[#4] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Cholera ciężko się zdecydować, dobrze że są tylko trzy moduły.
A oto moja amatorska ocena:

3 pkt dla modułu numer 3 - wydaje mi się najbardziej dopracowany - słychać talent - no i miły dla ucha
2 pkt dla modułu numer 1 - tu zadecydowała moja skłonność do hałaśliwych melodii, lubię taką kakofonię
1 pkt dla modułu numer 2 - ten moduł też jest fajny i niczego mu nie brakuje, z tym że ten gatunek muzyki to nie moja para kaloszy

Ogólnie wszystkie bardzo przyjemne i ułamki decydowały o kolejności
[#5] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3pkt - moduł 2
2pkt - moduł 3
1pkt - moduł 1

Brawo dla autorów! OK
[#6] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt
Moduł 3 - 2 pkt.
Moduł 1 - 0 pkt (1pkt). - tego się nie da słuchać.
[#7] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt. OK
[#8] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt.
Moduł 3 - 2 pkt.
[#9] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Modul 1 - 3pkt OK Reszty sluchac sie nie da ;)
[#10] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Modul nr 2 - 3 pkt
Nr 3 - 2 pkt
Nr 1 - 1 pkt
[#11] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3pkt - moduł 3
2pkt - moduł 2
1pkt - moduł 1

Pozdrawiam :)
[#12] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł nr 2 - 3 pkt
Moduł nr 3 - 2 pkt
Moduł nr 1 - 1 pkt

Dwójka mi się podoba. W skali ocen szkolnych wyżej mieliby tylko klasycy.
[#13] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3 - punkty dla 1.
2 - dla 2.
1 dla 3.

Kto jest autorem modułu 1? Czemu przypomina mi to ciężki EBM i techno?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 11:54:31 przez MisOr
[#14] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 3 - 3 pts

Moduł 2 - 2 pts

Moduł 1 - 1 pt
[#15] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@MisOr, post #13

Ja jestem. Ale wiedziałem że ludziom się nie będzie podobać. W tematyce modów prym wiodą gatunki muzyki z lat 80, disco i te sprawy, ewentualnie chiptunes :)
[#16] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@QkiZ, post #15

Moja punktacja:
Moduł 1 - 1
Moduł 2 - 3
Moduł 3 - 2
[#17] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@QkiZ, post #15

Czy to nie miało być anonimowe? To po pierwsze,
a po drugie dlaczego miałby się nie podobać?
Przecież już kilka osób dało 3 pkt OK
[#18] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Radek_Cz, post #17

Rozumiem, że może się nie podobać, każdy ma do tego prawo. Kwestia gustu. A że niektórzy dali 3 to mnie cieszy, to znaczy że moje moduły nie podobają się tylko mi :)
[#19] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@QkiZ, post #15

To jest nie w porządku - głosowanie miało być anonimowe, tak żeby oceniana była tylko jakość muzyki. Ujawnienie tożsamości może zafałszować wyniki.
[#20] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@seldon, post #19

Nawet nie pomyślałem, żeby patrzeć na ksywki przy oddawaniu głosu... eh, spiskowcy ;)
[#21] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@QkiZ, post #18

no i zapewne jeszcze wielu da 3 więc nie ma się co spinać pierwszego dnia, sam bym Ci dał, ale nie uchodzi przy tej ilości modułów ;)
na szczęście ludzie mają różne gusta na tej planecie, dzięki temu się to wszystko kręci więc luz :)
miało być anonimowo god damn, mnie tyle osób nie lubi, że teraz nikt nie zagłosuje gwizdanie
[#22] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Kilos, post #21

O Kilos, Twój moduł od razu można rozpoznać :)
Nawet nie pomyślałem, żeby patrzeć na ksywki przy oddawaniu głosu...

też tak myśle

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 16:29:11 przez QkiZ
[#23] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

moduł 2 - 3pkt
moduł 1 - 2pkt
moduł 3 - 1pkt
[#24] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

mod2 - 3pkt
mod3 - 2pkt
mod1 - 1pkt

:)
[#25] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

moduł 2 - 3pkt OK
moduł 3 - 2pkt
moduł 1 - 1pkt
[#26] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Rozumiem, że za późno wysłałem Ci maila Andrzeju?
Porównując poziom mogę chyba ze spokojem stwierdzić, że jest w moim zasięgu i to nawet biorąc pod uwagę moje pierwsze moduły na A600 które Ci wysłałem (inne nie kwalifikują się pod kątem ustalonych kryteriów (XM, MP3, za duża objętość plików)) ;)

Utwór 2 - 3 pkt.
Utwór 3 - 2 pkt.
Utwór 1 - 1 pkt.

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 17:58:04 przez Duracel
[#27] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Duracel, post #26

Rozumiem, że za późno wysłałem Ci maila Andrzeju?


Za późno. Bedą na następne compo. :)
[#28] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@QkiZ, post #15

E tam. Gratulacje - super kawałek...
[#29] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

najlepszy nr 3 potem 2 i na koncu 1
[#30] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3 punkty mod 2
2 punkty mod 3
1 punkty mod 1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem