kategoria: A500
[#61] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@patchboy, post #60

:D
[#62] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt
Moduł 1 - 2 pkt
Moduł 3 - 1 pkt

:)
[#63] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@rolpho / D6, post #62

Moduł 2 - 3pkt
Moduł 3 - 2pkt
Moduł 1 - 1pkt
[#64] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt - tutaj nie miałem wątpliwości, zdecydowanie najlepszy kawałek dla mnie
Moduł 3 - 2 pkt - a tutaj mocno się wahałem, najchętniej dałbym po 2 pkt obu modułom (3 i 1)
Moduł 1 - 1 pkt - ciekawy kawałek, rytmika prawie jak w thrashowym kawałku, gdyby były do tego gitary elektryczne wyszedł by fajny metal :D
[#65] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@BULI, post #64

Moduł 2 - 3 punkty
Moduł 1 - 2 punkty
Moduł 3 - 1 punkt.

Pozdrawiam,

Azzorek
[#66] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Azzorek, post #65

moduł 2 - 3 punkty
moduł 3 - 2 punkty
moduł 1 - 1 punkt

exolon
[#67] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Azzorek, post #65

Moduł 3 - 3 punkty
Moduł 2 - 2 punkty
Moduł 1 - 1 punkt.
[#68] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

KONIEC GŁOSOWANIA.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[#69] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #68

Kto wygrał? pomysł
[#70] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@parallax, post #69

Cierpliwość buduje Świat OK
[#71] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@parallax, post #69

Właśnie liczyłem przez pół godziny i mnie głowa rozbolała przez ten galimatias :D
Liczyłem dwa razy, różnymi sposobami i niestety otrzymałem dwa różne wyniki, ale wiadomo kto wygrał.

Pierwsze miejsce - moduł 2 (114 lub 115 punktów).
Drugie miejsce - moduł 3 (84 lub 82 punkty).
Trzecie miejsce - moduł 1 (64 lub 65 punktów).

Autorzy i tutuły modułów zostaną podani za jakiś czas.

PS. Szukam śmiałka który dokładniej przeliczy punktację. :D
[#72] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #71

Miejmy nadzieję, że "odbędzie się" kolejna edycja compo tylko liczę na więcej chętnych.
[#73] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@amper, post #72

Odbędzie się. Drugie compo startuje w połowie lipca, a głosować będziemy od połowy sierpnia do końca sierpnia. Trzecie compo będzie dopiero w listopadzie.
Wszystko zależy od forumowiczów tworzących muzykę. :)
[#74] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #73

Oby i płodność dopisała:D.
[#75] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #71

Próbowałem policzyć ale to bez sensu.
Głosowanie raz, poprawka, drugi raz itd. Za duże zamieszanie :P

Zasady na kolejne głosowanie:

Głosować trzeba w taki sposób że uzupełnia się tabelkę:

Moduł #1 .....
Moduł #2 .....
Moduł #3 .....
Moduł #n .....

Trzeba głosować na każdy moduł i używać jednorazowo liczb od 1 do n włącznie (czyli np. nie można dać tyle samo punktów kilku modułom, jak i nie można dać 0 punktów).

Głosy oddane inaczej zostaną unieważnione.

Taka propozycja :)


Ostatnia aktualizacja: 01.07.2013 21:05:46 przez KJB
[#76] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@KJB, post #75

A było w ogóle coś do wygrania w tym compo, czy to taka sztuka dla sztuki żeby się u cioci na imieninach pochwalić wygraną?
[#77] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@PopoCop, post #76

Niestety nasz sponsor strategiczny gx, uznał że muzykom nie potrzebne są dżojsticki, samplery itd. i woli zasponsorować kasę na ważniejsze cele ;)

Czyli to compo był dla chwały, dobrej zabawy i mamy trzy moduły made in PPA :)

SPONSOR NAGRÓD POSZUKIWANY :D
[#78] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@KJB, post #75

Dobra propozycja. :)
[#79] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #78

W prosty sposób można to zautomatyzować pomysł Do grx-a się można zwrócić pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem