kategoria: A500
[#31] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Valwit, post #30

Modul 2 - 3pkt. (sa lepsze i gorsze momenty, ale jest energia i przez zauwazalna czesc utwor jest niezle poprowadzony)
Modul 3 - 2pkt. (finetune nie gryzie, slowo)
Modul 1 - 1pkt. (well, drugs are bad, m'kay?)
[#32] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@F7sus4, post #31

Moduł 2 - 3pkt
Moduł 3 - 2pkt
Moduł 1 - 1pkt
[#33] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

mod 2 = 3 pkt. - jak mnie czipowy dźwięk wzruszy rzuca mi się na uszy ;)
mod 1 = 2 pkt. - IMHO najlepszy pomysł, na 3 pkt. gdyby nie chaos i chyba brak inwencji twórczej w rozwinięciu
mod 3 = 1 pkt. - diskopolowe klimaty żywcem z lat 80tych, nie za bardzo trawię
.
[#34] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Mod nr 1 - 1 pkt : IMHO pasuje mi klimatem ale jest zbyt chaotyczny; po dopracowaniu trafi w energy-kolekcje
Mod nr 2 - 2 pkt : chip-tune'owy klimat z gier - niezły,
Mod nr 3 - 3 pkt : najbardziej skomplikowany technicznie, z planem, mógłby zaskoczyć bardziej - wyprzedził o długość rzęsy mod nr 2

Modki ogólnie nie nudzą, są takie z klasycznie amigowe w old-style.
Autorom konkursu - 17,5 pkt za pomysł. Byłoby więcej jakby był news w ppa Będzie cyklicznie powtarzany?
[#35] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Skotos, post #34

Mod nr 2 - 3pkt.
Mod nr 3 - 2pkt.
Mod nr 1 - 1pkt.

Nie uzasadniam, bo to subiektywne odczucia i zapewne nikogo nie obchodza :)
[#36] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt.
Moduł 3 - 1 pkt.
[#37] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@R-Tea, post #36

Użyłeś złej numeracji i tutaj automatycznie moduł 1 (którego nie wymieniłeś) uzyska 2 pkt. :)

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 07:23:49 przez Andrzej Drozd
[#38] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Skotos, post #34

Będzie cyklicznie powtarzany?


Będzie. :)
[#39] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #37

Należy to rozumieć tak, że jeśli poda się punktację tylko dwóch modułów, to trzeci mimo wszystko ma też liczoną jakąś punktację? W takim razie ja aktualizuję swój poprzedni post (informuję, bo może już został uwzględniony w liczeniu punktów).
[#40] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@seldon, post #3

Jednak nie mogę edytować postu (#3), więc jeszcze raz mój głos:
Moduł 2 - 3 pkt.
Moduł 3 - 2 pkt.
Moduł 1 - 0 pkt.
[#41] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@seldon, post #39

Chodzi o to że gdy napiszesz:

x - 3pkt
y - 2pkt

to jest ok i trzeci ma 0, ale gdy napiszesz:

x - 3pkt
y - 1pkt

to jest błąd, bo za drugie miejsce nie przysługuje 1 pkt, tylko 2 pkt.
Czyli albo automatycznie moduł "z" zyska 2 pkt, albo głos na "y" jest nieważny. Wybrałem to pierwsze rozwiązanie i już. :)

PS. W następnym compo trzeba będzie zagłosować na tyle modułów ile jest i wtedy nie będzie takich problemów. :)

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 09:13:32 przez Andrzej Drozd
[#42] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

moduł 3 - 3 pkt
moduł 1 - 2 pkt
moduł 2 - 1 pkt
[#43] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #38

To może zamiast takiego głosowania poprosić grxmrx'a żeby stworzył jakąś bazę modułów autorstwa użytkowników PPA na kształt listy przebojów gier?

Moduły dorzucane do bazy przechodziły by selekcję dwóch trzech osób pod kątem ustalonych kryteriów. I na stronie głównej wyświetlała by się informacja o pierwszej piątce np. z zebraną liczbą punktów. Po miesiącu czy dwóch ewentualnie licznik by się zerował aby nowe moduły miały szansę zdetronizować najlepszego... itd.

W każdym razie szczegóły można by dogadać.
Już dawno byłem za wprowadzeniem także TOP 10 Demek na Amigę, ale jakoś bez echa przeszło większego. Wiem, że to kolejna praca dla grxmrx'a, ale przynajmniej coś się dzieje i nie ma stagnacji ;)
[#44] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Punktacja typu zwycięzca bierze wszystko.

Moduł 2 - 3 punkty.

Wyśmienicie nadaje się na cractro OK.
[#45] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Duracel, post #43

To może zamiast takiego głosowania poprosić grxmrx'a żeby stworzył jakąś bazę modułów autorstwa użytkowników PPA na kształt listy przebojów gier?


Baza modułów użytkowników PPA to dobry pomysł i gdy uzbiera się ich 20, to można o taką listę poprosić. Ale dla celów compo i tak potrzebna jest osobna lista. Forum narazie wystarczy.
[#46] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

1 moduł - 2 pkt, za odważne brzmienie, ale brakło mi w nim dopracowania
2 moduł - 1 pkt, po prostu dobry, ale jest ich tylko 3 a któryś musi być trzeci
3 moduł - 3 pkt niby nie porywający, ale dopracowany i taki łagodny dla ucha - a jednocześnie nie nudzi się tak (mógłby być jako podkład w grze)
[#47] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

moduł 3 - 3 punkty (ciepły utwór, bardzo miły dla ucha, troszeczkę przypomina podkład dźwiękowy do dobrej gry)

moduł 2 - 2 punkty (łagodny, chociaż nagle się kończy, czegoś brakuje, koniec modułu jak krawędź skały i przepaść, "Krzyk ciszy" - Zmiennicy :) )

moduł 1 - 1 punkt (tryska energią, coś nowego niespotykanego)

Każdy moduł ma coś w sobie. Bardzo dobry pomysł z konkursem. Przypominają się dobre lata z Amigą i "klockami" Diory. Koledzy pecetowcy zazdrościli mi zawsze. Chciałbym przyznać 10 punktów Andrzejowi za pomysł konkursu, a twórcom podziękować za wspaniałe moduły. Ciężko było przyznać punkty, wszystkie utwory mi się podobają. Szacunek dla autorów i organizatora.OK
[#48] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #41

Na przyszłość do konkursów można by zrobić ankietę i dopracować jakiś regulamin punktacji.
[#49] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 -3pkt
Moduł 3 -2pkt
Moduł 1 -1pkt
[#50] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3pkt dla modułu nr 3
2pkt dla modułu nr 2
1pkt dla modułu nr 1
[#51] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 1 - 3pkt
Moduł 2 - 2pkt
Moduł 3 - 1pkt

Bo tak : D

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 18:34:52 przez Moldis
[#52] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3pkt
Moduł 1 - 2pkt
Moduł 3 - 1pkt
[#53] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

3 punkty 1.mod
2 punkty 2.mod
1 punkty 3.mod
[#54] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

1 - 3 pkt
przy pozostałych wieje sandałem.
[#55] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

2 - 3 pkt
3 - 2 pkt
1 - 1 pkt
[#56] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@APC74, post #54

Wieje, nie wieje, to punkty się należą pomysł
[#57] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

moduł 3 - 3 pkt
moduł 2 - 2 pkt
moduł 1 - 1 pkt
[#58] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 1 - 2pkt.
Moduł 2 - 3pkt.
Moduł 3 - 1pkt.
Pozdrawiam
[#59] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

Moduł 2 - 3 pkt
Moduł 1 - 2 pkt
Moduł 3 - 1 pkt
[#60] Re: Compo Amiga Music 4 Channel - GŁOSOWANIE! (było: Amiga i muzyka ogólnie)

@Andrzej Drozd, post #1

2 - 3 pkt - dobry chiptune
1 - 2 pkt - podchodzi pod ATARI Teenage Riot
ale ogólnie poziom modułów nie powala .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem