kategoria: Sprzęt
[#61] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@Jenot, post #55

Aha, czyli ten MIST ma możliwość skonfigurowania HDD?
I jest to wówczas, jako 'obraz HDD'?

__________EDIT_____________
Tak to jest, jak się pisze, zanim się przeczyta.
Dysk twardy więc jest. Dzięki.

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2013 10:09:17 przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
[#62] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@BULI, post #58

Na razie tylko ADF. A przynajmniej tak jest napisane w dokumentacji.
[#63] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #60

Ja mam A500 rev.8.1 z kickiem 3.1 i AlfaPowerem (HDD+8MB Fastu) i o ile faktycznie z dyskietek są problemy to z WHDLoad nie znalazłem niczego co by się nie uruchamiało.
[#64] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@abcdef, post #30

pojawilo sie pierwsze core ze wsparciem AGA dla MISTA.

zaniedlugo wiecej detali

https://www.youtube.com/watch?v=sCFFv_X-H0A
[#65] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@lotharek, post #64

Pytanie odnośnie rdzenia C64.
Większość gier na komodzie obsługuje joystick w porcie 2. Potrzebuje ustawić w Mist joystick port 2 jako strzałki i fire jako lewy control. Domyślnie jest to ustawione pod klawiaturą numeryczną ale tak się grać nie da. Żadnego joya nie mam podłączonego.
Może jakieś rozwiązanie z mapowaniem w mist.ini? Walczę trochę z tematem i mnie to przerasta.
Ktoś? Coś?
[#66] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@exolon, post #65

a to?

jest gdzieś też tam lista wszystkiego co możesz sobie wrzucić w plik .ini wliczając w to remapping klawiszy...
[#67] Re: Mist - pierwsze wrażenia

@softiron, post #66

No oczywiście że zacząłem od lektury. Niestety to nie to. Tam można konfigurować różne joye i pady USB. Ale wpadł mi właśnie jeden pomysł z mapowaniem klawiatury. Będe próbował.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem