kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Karty CF, Mediator, Minimig, NatAmi, Programy, Sprzęt
[#781] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Blendor, post #780

Nie tylko zlodzieje ale i komornik
[#782] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Paul149, post #781

To już indywidualna sprawa kogo co bawi w retro, jedni gromadzą za ciężki cash i układają na kupki, a innni mają pare sztuk czegoś tam ( np ja) i tego używają. Ot co.
[#783] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@mikecios, post #782

Dla mnie to abstrakcja zbierac ten caly zlom. Za chwile to nie bedzie nic warte :) juz widac moda na retro sprzet sie konczy i beda normalne ceny
[#784] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@mikecios, post #779

Zlodzieje wola telewizory, bizuterie, zloto, gotowke, iPady, iPhony, Samsungi, laptopy, tablety itp. Przecietny zlodziej raczej nie mialby pojecia jak spieniezyc to "stare cos". No chyba, ze bedzie chcial mnie odwiedzic retro zlodziej to wtedy fakt jestem w d... :) Ale to wpierw musialby mnie takowy zlokalizowac i na pewno w Polsce mnie nie znajdzie kolego Paul149. A komornika nigdy nie poznalem i nie planuje nigdy zadnego poznac, po za tym troche nie bardzo rozumiem co ma komornik do prezentacji mojej kolekcji w tym watku. Sprzet jest uzywany kazdego dnia, czesto nadaje LIVE z tych wszystkich sprzetow. Na biedne dzieci rowniez pieniadze wysylam, podejrzewam, ze wiecej niz Ty. Ale przeciez Ty wiesz lepiej wszystko, prawda? Proponuje pomyslec dwa razy za nim napiszesz kolejne bzdury, bo na przyklad pisanie o podatkach, ktore rzekomo nie place na podstawie zdjec mojego pokoju jest zenujace. A pieniadze wydaje na co mi sie podoba, i Tobie nic do tego. A to ile warte jest to teraz i czy bedzie mniej warte czy wiecej pozniej kompletnie mnie to nie interesuje.



Ostatnia aktualizacja: 09.07.2017 22:45:23 przez sordan
[#785] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@MDW, post #777

Dzieki MDW.
Porzadek w sumie byl zrobiony do zdjec, a na co dzien bywa, ze wyglada troche ciut gorzej :)
[#786] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@sordan, post #785

Na mnie taka kolekcja nie robi wrażenia. Retro sprzętu tyle było, że trzeba
się jakoś specjalizować. Widzę, że stoi na półce chyba 5 konsol mega drive,
bez boxów same konsole, czy nie lepiej np. było kupić dwa, trzy egzemplarze
w swoich pudełeczkach z osprzętem itp.
[#787] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@sordan, post #785

Porządek faktycznie jest i bravo za to do tego sprzętu też dużo (OKplus za Dreamcasta)
Do tego widzę, że każdy sprzęt może być od razu wykorzystany
Bravo jeszcze raz i gratuluję świetnego pokoju
Pozdrawiam
[#788] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Paul149, post #781

Jakbys mogl jeszcze wytlumaczyc co ma komornik do sprzetu retro...

Bo faktycznie zlodzieje, to potrafia ukrasc wszystko (nawet stary nocnik jesli bedzie cos warty) ale komornik moze wejsc do chaty, dopiero wtedy jesli dluznik nie splaca kredytu.
Chyba, ze miales na to mysli, ze Sordan sobie to wszystko kupil na kredyt z banku, ktorego nie splaca.
Ja wiem, ze polowa Polakow zyje na kredyt, bo tak ich ostatnie 8 lat uczono ale przeciez nie kazdy jest lewakiem w tym kraju
[#789] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@selur, post #788

Sordanku ogól twarz , nie apetycznie to wyglada


Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 07:53:08 przez Blendor
[#790] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@selur, post #788

"Ja wiem, ze polowa Polakow zyje na kredyt, bo tak ich ostatnie 8 lat uczono..."

70% Polaków nie stać na kupno mieszkania bez kredytu, im więcej dzieci tym więcej problemów... taka to prorodzinna polityka "naszego" rządu.

Wracając do tematu, wcisnąłem się w kącik i oczywiście najcenniejsze jest ukryte pod gustownymi szmatkami z epoki ;)


Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 08:02:15 przez AndrECHO
[#791] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AndrECHO, post #790

Nie mam bachorow , nie mam problemu
Żyje jak punczek w maśle , chce Amigę 4000tower to kupuje
Chce Mercedesa to kupuje czy aż tak jest złe w Polsce ?
[#792] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@sordan, post #776

Gry video dla dzieci! Wszędzie giereczki video dla dzieci.
Wspaniale! Tak własnie pielęgnuje się (retro) hobby.
[#793] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@michalmarek77, post #792

Onegdaj kupiłem niby dzieciom PS3 :)... minęło kilka lat i pada nie potrafię obsłużyć a największa frajdę sprawia mi kupno gier i odkładanie ich na półkę :). Dzieciaki i tak grają tylko WoT lub GTA5 :)
[#794] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AndrECHO, post #790

WOW! Youtube na Amidze klasysznej
[#795] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AndrECHO, post #793

Ile mają Twoje dzieciaki? 18+?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 10:15:47 przez michalmarek77
[#796] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@michalmarek77, post #795

Moje mają 68+
[#797] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AndrECHO, post #790

Kącik jak najbardziej super
ale ściery na kompach są bardzo, bardzo, mało gustowne
i będę teraz miał do końca dnia rozchwiane poczucie estetyki.
Mogłeś ręczniki nakryć gazetami a gazety styropianem i jeszcze bitumiczną papą ;)
.
[#798] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@michalmarek77, post #795

Niestety, albo stety 11 i 12 :). wiem co masz na myśli... Chwilowo GTA5 i WatchDogs schowałem to chłopak przerzucił się na GTA4... odwyk, tam krew nie jest tak rzeczywista ;).
[#799] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@rePeter, post #797

W zasadzie to kącik jeszcze nie ukończony, szmatki ( do których mam sentyment ;))to taka folia malarska na czas remontu ;) Obecnie pokrywy na retro sprzęt kosztują więcej niż moja marna kolekcja ;).

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 10:51:44 przez AndrECHO
[#800] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@SuperBuster, post #794

W końcu w Ami siedzi Wicher ;)
[#801] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AndrECHO, post #800

Jak dla mnie naklejka spoko. Z tym ze czasy tego sprzetu sie skonczyly jakies 20 lat temu. Dla mnie wystarczy jedna sztuka wlaczyc sobie od czasu do czasu i pograc na chwile ok ale nic wiecej. Dla innych platform mam emulki i tez jest spoko nawet lepiej.
[#802] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Paul149, post #801

no

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 16:01:55 przez Blendor
[#803] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Paul149, post #801

Nie inaczej jest u mnie, sprzęt tracił technologicznie na znaczeniu, poniewierał się po piwnicy, nie miałem miejsca w domu aby go sobie podłączyć, kobiety kazały pozbyć się tego złomu, część się pozbyłem ( w tym i kobiet ;)). W końcu powstał ami kącik (azylek;)), gdzie mogę sobie poklikać bez zobowiazań i tyle :). Wspomniany kącik kosztował 2-3x więcej niż moja "kolekcja" retro sprzetu :). Dla mnie to już tylko zabawa, np. obudowa z klocków lego do sd2iec :)


ps. naklejki Wichra autorstwa Drakon.

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 20:11:50 przez AndrECHO

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2017 20:13:01 przez AndrECHO
[#804] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@AndrECHO, post #803

Obudowa- obłędna OK
[#805] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BULI, post #804

No fajowa
[#806] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BULI, post #804

przepraszam za bylejakosc, ale spontanicznie znalazlem 4min na nagranie tego materialu (zdjecia to by bylo za duzo zabawy...)



jesli bedzie zainteresowanie to moge to nagrac bardziej profesjonalnym sprzetem, a nie telefonem chinczykiem

spis tutaj http://szajb.us
[#807] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@juen, post #806

qrde, wszystko spoko ale nagrywane kartoflem :)
[#808] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@juen, post #806

Nie filmuj w poniedziałki.
[#809] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@juen, post #806

juen na prezydenta !!!!!!!

Meeeega zazdroszcze tych wszystkich m2, ktore ci sie udalo wygospodarowac.
Ja dopiero co kupilem mieszkanie i urzadzilem w nim tylko "klitke" porownujac do twojego "palacu", ale spokojnie daj mi 7 lat, splace kredyt, mieszkanie wynajme, kupie duzy dom i wypierdziele taka retro rezydencje, ze ten twoj palacyk bedzie sie mogl schowac :P

Troche za szybko przewijales obraz, ciezko czasem bylo zobaczyc co jest co. Ale czy ja dobrze widzialem, te grube dziesiatke, a moze i nawet ponad setka to karty na SNESa? Jesli tak, to ostro poleciales :)

Aaaa i uwazaj co wrzucasz, bo moze gdzies tam sa dzieci co nie maja co jesc, żądni komornicy i chciwi zlodzieje... no i w ogole emulatory sa rulez, a ty masz prawo tylko posiadac 1 Amige! pomysł


Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 16:40:01 przez sordan
[#810] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@sordan, post #809

z mysla o Tobie ten post :)

moze to i dobrze, ze nie widac za dobrze. wolniej jakbym krecil to filmik by mial nie 4, a 12 albo 24min - kto by to ogladnal?:) jeszcze jest duzo drobnych rzeczy do pokazania co niestety musza byc pochowane ze wzgledu na rozmiar i budowe (ds, jaguar, game gera czy gba)

ale faktycznie widze, ze na yt nawet na hd wyglada gorzej niz oryginal na telefonie, podjerzewam, ze ze 165mb zrobila sie 1/10 tego :)

ps: tak snes, rowne 150 sztuk

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 16:56:18 przez juen
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem