kategoria: A600
[#61] Re: A600 - czarny ekran

@sanjyuubi, post #46

Z kolegi doświadczenia i umiejętności jaka może być inna przyczyna poza elektrolitami tej usterki A 600 czarnego ekranu i ,świecącego klawisza kaps lock i zimnego układu Gayle ? .
[#62] Re: A600 - czarny ekran

@marcinm, post #61

Niestety podanie przyczyny po tych objawach to jak wróżenie z fusów, tak się nie da. Wystarczy zżarta jedna przelotka od szyny adresowej czy danych itd. i będziesz miał takie objawy. Czasami taką płytę diagnozuje się kilka godzin z miernikiem i oscyloskopem w ręku.
[#63] Re: A600 - czarny ekran

@rj1307, post #62

Podziękowania dla wszystkich kolegów z PPA dzięki nim Amiga ruszyła po wylutowaniu elektrolitu 10uf 25v koło układu LM555CM. Gayle nie wiem czy dobry bo na razie muszę kupić elektrolity i dalej nie sprawdzałem z obawy uszkodzenia bo ruszyła bez elektrolitu który wylutowałem za poradą kolegów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem