[#481] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ted, post #480

Fotki czego? Kilka postow wyzej jest link do zdjec pudel
Mysle ze w poniedzialek wyciagne z kazdego pudelka (koloru) sztuke i zrobie fotki zeby miec pamiatke ;)
[#482] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Jacques, post #474

Ponawiam pytanie dotyczące klawiszy. Zamawiałem czarne, a obudowę kupiłem niebieską. Jak by ktoś był chętny na zamianę klawiszy funkcyjnych to jestem otwarty na propozycje. Najlepiej w kolorze CD32.
[#483] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #482

[#484] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Dorian3d, post #483

Tak widzę. Czarne klawisze w niebieskiej obudowie wyglądają spoko.
[#485] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #484

Rozpocząłem pakowanie i niedługo wysyłka.

Każdy z Was powinien dostać w zestawie:

Klawiatura, dwie spacje, wyciągacz klawiszy, sprężynki, plastikowe dinksy, słodycz i ulotkę (nie ma jej na zdjęciu).

Jak dostaniecie, to od razu dajcie znać jak czegoś będzie brakowało - żebym mógł w porę odszukać i dosłać :)

[#486] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #485

Ja chętnie kupiłbym duże spacje, jeżeli komuś zostają. Pm jak co.
[#487] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #485

Jak byś coś do mnie wysyłał to daj wcześniej znać w celu ustalenia właściwego adresu wysyłki.
[#488] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #487

@Virus - Pisałem info, aby zaktualizować adres, ewentualnie wysłać dane do paczkomatu, jeśli chcesz paczkomatem. Nie będę każdego odpytywał o adres, zakładam, że każdy śledzi wątek i wyśle do mnie co potrzeba (mam dane sprzed kilkunastu miesięcy) :)
[#489] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Ralpheeck, post #486

Za chwilę na retro-grupach będą ogłoszenia "sprzedam spację - priv"
[#490] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #485

Żelki mnie rozwaliły OK mała rzecz a potrafi nastroić pozytywnie cały dzień.
[#491] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@cossack, post #490

Jak by ktoś miał nietolerancję żelatyny to moje najmłodsze dziecko przyjmie każdą ilość.
[#492] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #485

a ten "wyciągacz klawiszy", to jak go rozpoznać w zestawie ? : )
(bo chyba nie ma na fotce?)
[#493] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Ankuz MkOne, post #492

Zrobie dzisiaj nowa fotke ze wszystkim :p
[#494] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #485

qrde, ładnie to wygląda, przynajmniej na foto, może się skuszę na wysyłkę :)
[#495] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@QUAD, post #494

@Quad mozliwe ze pojade w gory w weekend to bym Ci podrzucil do Cieszyna ;)
[#496] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #495

Jezus Maria, było by zjebiscie :ok, racjaOK
[#497] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #495

Wojt a nie wybierasz się też do Warszawy ,było by zajebiścieszeroki uśmiech

Zrób zdjęcie wersji cd32

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 13:40:57 przez damianx
[#498] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@damianx, post #497

Wersja CD32



Nie, do Warszawy to się nie wybieram (choć co chwilę ktoś ode mnie jeździ, ale raczej nie będę nikogo prosił :P)

Choć myślę, że łatwiej by to chyba było rozwieźć po kraju niż pakować.... już mi się to wszystko myli w oczach :) Na razie spakowane 20 sztuk do wysyłki (7 paczek :)), ale muszę bardzo z tym uważać, bo to robota żmudna :)

Każdą klawiaturę trzeba odpakować, wsadzić do środka sprężynki, dinksy plastikowe, wyjmowaczke klawiszy, ulotkę, żelki... zapakować do kartonu, zawinąć w bąbelki, zawinąć do folii, wydrukować etykietę i okleić... i jeszcze się przy tym nie pomylić - liczę na to, że jak ktoś dostanie nie swoją to zwróci :P

Najlepsze jest odszukiwanie ludzi do wysyłki :) Ksywa na PPA inna, mail inny, podpisują się w mailu jeszcze innaczej, a w prywatnej wiadomości jeszcze inaczej - a w arkuszu z klawiszami (a mam ich dwa) kilkadziesiąt wierszy ;)

Ale ogólnie jest luz ;P Moja żona tylko patrzy na mnie dziwnie i się zastanawia czy nie chcę się na linii produkcyjnej zatrudnić :P

P.S. ABSOLUTNIE się tutaj nie skarżę, ale mam ubaw, bo czeka mnie kilka dni zabawy - zatem jak ktoś dostanie ciut później klawirki to wybaczcie (zawsze możecie podjechać jak Michał :P)
[#499] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #498

Witam.
W miarę postępowania z pakowaniem i wysyłką jak będziesz miał fotki innych kolorów to umieść na forum.
Pozdrawiam.
[#500] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ted, post #499

Panowie, dostałem info, że przesyłka idzie
500-tny post w tym temacie
Czekam niecierpliwie OK
[#501] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ted, post #499

Wczoraj zabrałem się za pakowanie drugiej części do wysyłki.

Zrobiłem zatem parę zdjęć moją Zorką 5 (więc przepraszam za odbicia lampy w stole ;P)

Wszyscy bracia razem:



CD32 (tu słabo widać różnicę kolorów)



original



black



white



transculent

[#502] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #501

Potwierdzam odbiór 😀
Po prawie trzech latach nareszcie moja A1200 doczekała się nowych zębów 😁
Dziękuję bardzo za udaną akcję 😎
[#503] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #501

Kiedy będą kolorki?
[#504] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #503

link

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 18:26:12 przez misiek2
[#505] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@misiek2, post #504

To blado
[#506] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@biax, post #505

Blado do delikatnie powiedziane, ciśnienie właśnie zbijam z okazji tej wiadomości ;)
[#507] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #498

Mam i ja :)
piękne dwa zestawy original!

Wielkie dzięki za ogarnięcie tego.

Jeden problem muszę zgłosić: w obu kartonach brakuje mi "wyciągarki " do klawiszy.
Żebym chociaż jedną miał to by było spoko, ale bez nie dam rady, mogę liczyć na dosłanie?
[#508] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Ankuz MkOne, post #507

Hej
Ma byc jedna wyciagarka niezaleznie od liczby kompletow
Jesli nie ma - hmmm - nie wiem jak sie to stalo - to oczywiscie dosle ;)
[#509] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #508

Kolejna partia wychodzi jutro

[#510] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #509

Witam.
Widzę paczkę dla mnie.
Pozdrawiam.


Ostatnia aktualizacja: 01.03.2019 03:25:56 przez ted
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem