kategorie: A1200, Sprzęt
[#61] Re: Jaka karta rozszerzeń lub turbo najlepsza?

@mccnex, post #60

smrodu już nie bedzie na 2 dzień xD
[#62] Re: Jaka karta rozszerzeń lub turbo najlepsza?

@Paul149, post #61



Chcialem napisac po 5 minutach ale wolalem sie asekurowac, bo bym jeszcze zbankrutowal przez te "gwarancje"
[#63] Re: Jaka karta rozszerzeń lub turbo najlepsza?

@Paul149, post #59

Masz słabą Amigę po prostu. Czyja to wina i na co to dowód?
I dlaczego w swiecie Amigi zawsze trzeba równać w dół?
[#64] Re: Jaka karta rozszerzeń lub turbo najlepsza?

@mccnex, post #62

Amiga to już historia to było dobre ale 20 lat temu xD teraz znacząco odbiega od dzisiejszych standardów choć i tak za jakiś czas znajdzie się pewnie magik co właduje core 2 duo z 2gb ramu do desktopa...
[#65] Re: Jaka karta rozszerzeń lub turbo najlepsza?

@Paul149, post #57

Bo tak mi weszło w krew przegrywanie w każdej licytacji Blizza, że nie mogę się doczekać kolejnego przegrywu A dlaczego chcę Blizza? By obejrzeć Captured Dreams TBLów choć raz jeszcze. Taka fanaberia

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 15:51:45 przez tbone
[#66] Re: Jaka karta rozszerzeń lub turbo najlepsza?

@Daclaw, post #63

Masz słabą Amigę po prostu. Czyja to wina i na co to dowód?
I dlaczego w swiecie Amigi zawsze trzeba równać w dół?

Dacław sorry ale ja nie wydam 10k na Amigę żeby tylko w dooma pograć czy quake...

Ja mogę wydać bez problemu z 2-3 k EURO na ami ale odpowiedz mi na jedne zasadnicze pytanie:
Po Co?

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 15:57:32 przez Paul149
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem