kategoria: A1200
[#61] Re: Kupiłem Amigę 1200

@FeRu, post #57

Thanks FeRu, no hurry, would be great if it is still readable. I will cover all costs for sending it. Just waiting now :)
Greetings
Bert
[#62] Re: Kupiłem Amigę 1200

@Wepl, post #61

Both HDD are formated with fresh OS3.9, so there isn't any Czesław data on those drives.
Daniel still have original Czesław Hard Drive in home and it's broken or crypted becouse he cant open it. He can send drive for any member of WHDLoad group for fixing or read data.
[#63] Re: Kupiłem Amigę 1200

@FeRu, post #62

Nie chcę zakładać nowego wątku, dlatego podpinam się pod ten szeroki uśmiech
Kupiłem A1200, Amiga w w idealnym stanie, jednak niektóre kondensatory wyglądają na opuchnięte.
Jakie proponujecie kondensatory na wymianę? - chodzi mi tu o takie, które nie narobią szkód w postaci wylania i zachowają na przykład jakość dźwięku(albo go poprawiąszeroki uśmiech).

Gdzieś tu nie dawno widziałem zdjęcie, że ktoś nawet wstawił kondensatory smdszeroki uśmiech(?)do A600 - to prima aprilis, czy rzeczywiście można takie wstawiać?



Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 11:39:45 przez AD99
[#64] Re: Kupiłem Amigę 1200

@AD99, post #63

Masz w dziale giełda zestaw do kupienia bez kombinacji.
[#65] Re: Kupiłem Amigę 1200

@ponior, post #64

OKChodziło mi o nie-elektrolityczne, czy ktoś sobie już takie zakładał. O wygodę mi nie chodzi przy zakupie, bo inaczej bym kupił zapewne na alledrogo "bez wysiłku".

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2017 12:06:51 przez AD99
[#66] Re: Kupiłem Amigę 1200

@AD99, post #65

No właśnie w dziele giełda masz zestaw tantalowych smd + 3 szt. elektrolitów.
Te tantalowe zastępują elektrolity smd montowane w A600/1200.
[#67] Re: Kupiłem Amigę 1200

@Raybeez, post #66

A to okOK-"nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem"
[#68] Re: Kupiłem Amigę 1200

@FeRu, post #62

Thanks for investigating, can you give me email address of Daniel?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem