kategoria: Sprzęt
[#61] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@snajper, post #60

Tydzień od maila.
[#62] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@Jenot, post #58

Ciekawe, dzięki za opinię. Ja podobno jestem w "next batch" do zapłaty. Ale pozwolę się nie zgodzić z Tobą - FPU jest dla mnie trochę mniej ważne na razie niż kompatybilność z AGA, mam ochotę sobie pograć w gry na AGA... Swoją drogą może dlatego nie ma bootowania z SD - uznali, że skoro transfer jest 5X mniejszy to można to potraktować bardziej jako dodatek, a może im trochę potrwać naprawienie tego.
[#63] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@Jenot, post #58

Amiga os 3.9 przy instalacji nie kopiuje najnowszych plików z płyty . Tu można coś poczytać link Może to pomoże ? Czy używasz boingbag 2 lub 3&4 ?
[#64] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@Jenot, post #58

Ja mam podpięte kablem DVI<>HDMI do Eizo Flex Scan L557 antyk ale działa. I tam przeważnie pokazuje się ramka, i to co nie współgra jest na czerwono i na tej zasadzie sobie ustawiam tryby.

A z TV nie da się nic ustawić bo jest właśnie ciemność i nie wiadomo w którą stronę manewrować. Nie pokazuje się żadne info tylko out of range.

Instalacja 3.9 jest banalna. Robimy format botujemy z dyskietki WB montujemy obraz 3.9 za pomocą pakietu 911Maker, zmieniamy rozdzielczość na HighRes robimy Dyskietke ratunkową. Botujemy z Dyskietki Ratunkowej instalujemy tylko trzeba pozmieniać wpisy w MontList i jeszcze dyskietkę Local trzeba mieć. Bo jak się robi Emergy z zabotowanego WB z FDD to nie wie jaki język.

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 19:01:00 przez TechNineWonder
[#65] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@HanSolo, post #63

Spokojnie, wszystko jest OK i działa. Najnowszy setpatch jest, zainstalowane BB1 i BB2 (bez HDToolboxa z bb2 nie skonfigurowałbym karty microSD), bb3&4 nie instalowałem, najpierw zrobię obraz działającej karty CF bo opisy instalacji na wampirze kończą się na bb2.
[#66] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@HanSolo, post #63

Problemy z WHDLoad rozwiązane - mea culpa. Trzeba zmienić maxtransfer na 0x1FE0000 na wszystkich partycjach (CF i SD). Nie korzystałem nigdy z CF jako głównego dysku, stąd moje niedouczenie. Wszystkie demka śmigają ino furczy ;)
[#67] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@Jenot, post #66

OK
[#68] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@BULI, post #67

Przyszedł mój V500 2+ :)
Działa od pierwszego włączenia. Jakość wykonania super. Profesjonalne pudełko i instrukcja.

na szybko skleciłem dwa filmy

unboxing
test

Jak się ogarne z jakimś softem to walnę jakiś porządni wpis na bloga z większą ilością filmów i zdjęciami.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 20:10:01 przez twardy

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 20:10:33 przez twardy
[#69] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@twardy, post #68

Płaciłem kilka dni po Tobie, to może też do mnie dotrze niebawem :)
Super, dawaj więcej filmów! Settlers 2 na A500 ;)
[#70] Re: Film z produkcji Vampire 500 V2+

@Raybeez, post #69

Jakiś tydzień przed otrzymaniem karty powinieneś dostać maila, że została wysłana. Jeśli nie dostałeś to raczej nie ciesz się na zapas.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 20:52:35 przez Chador
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem