[#91] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@kiero, post #90

Dobra, popiszemy jutro czy nastepnym razem. Mysle ze kazdy z nas wyniesie jakies pozytywne wnioski. Nie chce mi sie trollowac. Ja dokladnie przeczytam twoje teksty, a ty przeczytaj tez moje. Prawda pewnie lezy gdzies po srodku. Nikt nie jest nieomylny. :)
Ale Amiga i tak zawsze bedzie Amiga. Niezaleznie od jakiegokolwiek portalu, bez jakichkolwiek uprzedzen, chyba ze to temat nie na temat. Wtedy nalezy pisac na jakims innym portalu.
[#92] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@Andrzej Drozd, post #82

Andrzej Drozd napisał(a):

> Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Odpowiedz na pytanie,
> które zadałem.

>
> Ale po co? :P

A po co unikasz? Masz coś do ukrycia?

> No dobra, chyba kazdy wie ze jestem uzytkownikiem dwoch Amig
> 1200 (z PPC i Apollo040) oraz niewypasionego peceta. Przeciez
> sprawa jest oczywista. ;)

No nie taka oczywista. Mogłeś pożyczyć Pegasosa. Mam rozumieć, że na pytanie czy używałeś MorhOSa 2.x i AmigaOS4.1 brzmi "nie"?

[#93] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@Andrzej Drozd, post #87

Andrzej Drozd napisał(a):

> Pewnie tak bedzie najlatwiej. Nawet nie trzeba isc skladac
> holdu pomnikowi Bila.

Czy używanie Windowsa jest składaniem hołdu pomnikowi Billa?

Ty w takim razie składasz hołd pomnikowi Friedenów i MOS Teamu.

> AOS4 => nawet ku niezadowoleniu pewnych ludzi, ukazal sie na
> Pegaza.

Najbardziej tych dotychczasowych użytkowników OS4. Widać panikę, bo ich wydumana elitarność traci z dnia na dzień na wartości. Tak bardzo im zależy na promowaniu AmigaOS, wzroście liczby użytkowników i w ogóle rozwojowi, że wyszczekują się na forach, jak to się oszukani czują. O ile ci, którzy zakupili Sam440 mogą się tak czuć, o tyle szczekający właściciele AmigiONE dobitnie potwierdzają tezę na temat paniki w obliczu dewaluacji ich rzekomej elitarności.

Jakoś nie widziałem nigdzie niezadowolenia ze strony użytkowników Pegasosa.

[#94] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@Deftronic/..., post #78

Nie widze narazie powodu dla czego kiero jeden z ważniejszych developerów MorphOS-a miał by wspierać OS4 ? . Może takie pytanie trzeba też zadać developerom OS4 ?

[#95] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@GumBoy, post #93

> AOS4 => nawet ku niezadowoleniu pewnych ludzi, ukazal sie na
> Pegaza.

Najbardziej tych dotychczasowych użytkowników OS4. Widać panikę, bo ich wydumana elitarność traci z dnia na dzień na wartości. Tak bardzo im zależy na promowaniu AmigaOS, wzroście liczby użytkowników i w ogóle rozwojowi, że wyszczekują się na forach, jak to się oszukani czują.


Andrzej, niestety, jeśli masz na myśli dev. MOSa to się mylisz oni już lecą na Maki PPC, Pegi to już nie najmocniejszy sprzęt dla ich systemu, generalnie tego nikt nie powie ale nie dziwiłbym się, jakby Pegi mieli już w lekkim poważaniu - "niech Hyperion się nimi udławi, my i tak mamy już lepszą bazę sprzętową" - choć system owszem będzie i na niego pewnie jeszcze długo wydawany.

GumBoy ja tam żadnej paniki nie widzę, możesz to jakoś udowodnić? Jakieś badaniu, pomiary laboratoryjne? Na razie jeden człowiek powiedział coś w temacie oszukania, miał do tego prawo, tak samo jak powiedzieć, że czuje się oszukany przez rząd, czy to automatycznie ma oznaczać , że już go nazwiesz rewolucjonistą i wywrotowcem i wiele innych obywateli także??
[#96] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@Drako^lM, post #94

Dokładnie tak jak piszesz.

Nowar, nie oczekuj że Kiero będzie pisał pod OS4 - w końcu jako dev MorphOS niejako z zasady (wyjątek stanowi Krashan ;) ) wspiera tylko swój system.

Spojrzyj na to też z drugiej strony. Jakoś nie widzę, aby bracia F. kwapili się do pisania pod MorphOS. A nawet nie sądzę by pomogli komuś piszącemu pod MorphOS. Więc czemu osoba zajmująca się systemem MorphOS ma wydawać coś pod OS4?

A co do pisania przez Krashana DBP3, to chodzi zapewne o umowę miedzy nim a wydawcą. Bo nie wydaje mi się, aby i on chciał z "własnej woli" pisać pod OS4. Chociaż prawdę jak jest zna tylko on sam.

Edit: a co do pomocy, to sam wiem (mimo iż w pisanie się nie bawię), że pomaga on swoimi radami piszącym programy (ostatnio bodajże Mininatowi). Wystarczy poszukać w dziale programowanie.

Edit 2: zamiast toczyć bezsensowną dyskusję, lepiej ściągnij i posłuchaj to, do czego ci wysłałem linka na GG ;)



Ostatnia modyfikacja: 24.02.2009 18:31:53
[#97] Re: Post z OWB pod AOS4.1 na Pegu 2

@Chaos, post #95

To chyba normalne że promuje się w jakiś sposób system na najmocnieszy sprzęt w danej chwili :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem