Wątek zamknięty
[#1201] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Dopuser, post #1200

Wspomniałem wcześniej o Czechach...
Można sąsiadów porównać z Polską i cały czas ta głupota wychodzi po naszej stronie.

Zobaczymy co przyszłość przyniesie. W Anglii już nas nie chcą.

https://youtu.be/YEd6ltMlHaY?t=141

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 01:22:34 przez Vato
[#1202] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Vato, post #1201

cały czas ta głupota wychodzi po naszej stronie.

Ochrona życia, czy życie jako najwyższy priorytet głupotą?
Chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie tutaj głupoty wypisujesz... ok, racja
[#1203] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Dopuser, post #1202

Oczywiście, że to jest głupota. Przed chwilą zabiłem muchę.
[#1204] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Vato, post #1203

Ty niedobry dekadentysto.OK
[#1205] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Andrzej Drozd, post #1193

Sam masz dekiel, a dokładnie to taki:



Porąbany na czachę Drozd udający wszech Polaka staje w obronie życia poczętego, a popiera mordowanie żyjących ludzi na wschodzie Ukrainy. Przypominam tym którzy nie wiedzą jaki to typ.

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 12:34:47 przez sigma2pi
[#1206] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@recedent, post #1192

Jest to metoda medyczna, ale:

nie jedyna, (QED)


Ja to wiem, do Ciebie może dotarło. IVF to metoda ostateczna, kiedy inne już zawiodą i nadziei praktycznie nie ma na wyleczenie niepłodności, bo przecież nikt rozsądny nie będzie pokładał nadziei na posiadanie swojego dziecka w modłach . pokłony
[#1207] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@sigma2pi, post #1205

"Przemyśl kontra banderowcy 26.06.2016"
https://www.youtube.com/watch?v=H2j31f06NEk

"Ukraińcy nie chcą przepuścić Polaków - Przemyśl 26.06.2016"
https://www.youtube.com/watch?v=miyb0cM4KBw

Polecam wsłuchać w to co mówią po polsku te banderowskie ....., nooo

Jako ostrzeżenie, czołgi ATO junty kijowskiej w lecie 2014, kiedy ściekomedia w Polsce twierdziły jakoby mieszkańcy wschodniej Ukrainy ostrzeliwali się sami i inne brednie! https://www.youtube.com/watch?v=6zI7g8tkkS0 , nadal to tam trwa.............
[#1208] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Vato, post #1203



OK
[#1209] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@sigma2pi, post #1205

Fajnych masz koleżków. Żłopiesz z nimi samogon?OK
[#1210] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Andrzej Drozd, post #1209

jak tak możesz siebie nie poznawać , jeszcze raz, za samostijną, atamany neobanderowskie.

[#1211] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@sigma2pi, post #1210

O, kolejni kochasie Adasia. Swoją drogą to strasznie zboczony fetysz.OK
[#1212] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Andrzej Drozd, post #1211

szukasz pracy, poprzedni pracodawca tj. SBU kijowskiej junty zwiódł, tada, jest nowe miejsce pracy dla Ciebie!, kwatera główna NATO w Brukseli, miały być splecione ręce w geście jedności, a wyszła błyskawica SS, czyli to tak jak wychodzi Amerykanom niesienie demokracji



koszt bagatelka, 1 mld eu

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 16:24:17 przez sigma2pi
[#1213] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@sigma2pi, post #1212

Odpocznij od samogonu i napisz wszystko jeszcze raz i powoli.OK
[#1214] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Diabeł, post #1208

Linda ostro o PiS: Z frustratów elity nie będzie

Wydawało nam się, że jeśli zniszczymy (mowa o PRL – przyp. red.), będzie raj. Raju nie ma, a kiedy marudzę o Polsce, mówię głównie o jej przywarach historycznych, które przetrwały w chłopskim głównie społeczeństwie. O mentalności takiej, że jak mi się stodoła spali, to sąsiadowi też się powinna spalić, żeby było po równo. I dlatego każdego, który odniósł jakiś sukces, ściągamy z powrotem do naszego kotła. To jest typowo polskie chrześcijaństwo: w piekle ma być równo! – powiedział Linda.


Czekam aż pissowskie śmieci zaczną skomleć jakim to słabym jest aktorem.

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2016 01:48:54 przez Diabeł
[#1215] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Diabeł, post #1214

[#1216] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Vato, post #1215

Wywiad z Kaczyńskim w Gazecie Polskiej z 1998 roku. W tym samym wywiadzie Kaczyński jechał po rydzyku za wykorzystywanie durnego patriotyzmu do blokowania modernizacji Polski i przeorientowania na zachód, i pisał, że to albo pożyteczni idioci, albo ruska agentura.

Niesamowita autoironia. Sam się zaorał jak burą sukę





Nie mógł wygrać w żaden sposób, więc się sprzedał i zrobił sojusz z rydzykiem. A ludzie łykają. Ciekawe co Kaczyński z 1998 roku miałby do powiedzenia dzisiejszemu sobie

Beka z przygłupów, apologetów podłej zmiany.

JAROSŁAW KACZYŃSKI O TARGOWICY W WYWIADZIE DLA GAZETY POLSKIEJ. LINK DO CAŁEGO WYWIADU W PDF

pomysł
[#1217] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Diabeł, post #1216

Kaczyński obaj (ś.p. pierwszy) to demagodzy, dogmatycy i nade wszystko koniunkturaliści, którzy żeby dorwać się do lejców władzy, powiedzą wszystko co chce pislamski elektorat usłyszeć, lejąc tyle wazeliny na uszy ile potrzeba . Resztą ich zalet zajmuje się już medycyna, choć nie twierdzi, że to uleczalne na tym etapie

Mi się podobają jego słowa z wizyty w Izraelu, gdzie powiedział mniej więcej tak; " Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,..., to polityka wobec Izraela się nie zmieni." . Przeciętny pislamista to ksenofob, homofob i antysemita (w spadku po PRL(żydokomuna'68 itp.) i IIRP(projekt Madagaskar itp.)), a jak mało wie o swoim księciuniu tj. prezesuniu

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2016 16:07:53 przez sigma2pi
[#1218] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@sigma2pi, post #1217

Lech Kaczyński już w 2008 roku wyśmiewał i sprzeciwiał się zmianom jakie obecnie wprowadził PiSS i jego klon.

"Demokratyzacja i apolityczność ma polegać na tym, że to rząd w istocie mianuje szefa telewizji, no przecież to jest najczystszy w świecie żart! To powinno być przedmiotem już nie tylko krytyki, ale wyśmiewania." - Lech Kaczyński.


Lech Kaczyński - "Najczystszy w świecie żart!" - Ustawa medialna
[#1219] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Diabeł, post #1218

O dwóch takich co ukradli księżyc

https://www.youtube.com/watch?v=VrbdMTZSRds
[#1220] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@sigma2pi, post #1219

https://youtu.be/fn3xFOfftUo?t=61

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2016 20:34:10 przez Vato
[#1221] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Vato, post #1220

Od małego już tacy

https://www.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2016 21:34:17 przez Diabeł
[#1222] Re: Naród się obudził i powstaje z kolan!

@Diabeł, post #1221

[#1223] Głupota w Czechach

@Vato, post #1201

Geje-w-czechach-beda-adoptowac-dzieci

Vato, lepszej "ostoi mądrościi" niźli Czechy nie mogłeś sobie znaleźć, czy jak... Smiech



Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 13:46:53 przez Dopuser
[#1224] Re: Głupota w Czechach

@Dopuser, post #1223

Brawo PIS!, Brawo Prezes, Brawo Ja


http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,20331141,posel-maks-kraczkowski-nowym-wiceprezesem-pko-bp.html

Oto rekomendacja kolejnego ekonomicznego dyletanta który przeczytał Pieniądz Miltona Friedmana i robi za ekonomicznego guru w PISuarze, cytuje mniej więcej panią płremier; mocno interesował się ekonomią i był kolegą Kaczyńskiego Smiech . PISowskie kompetencje. OK


Ostatnia aktualizacja: 01.07.2016 19:15:03 przez sigma2pi
[#1225] Re: Głupota w Czechach

@sigma2pi, post #1224

Koledzy na swoim pomysł

Nepotyzm, kolesiostwo, patologia. W skrócie PiSS pomysł


A tu podobny artykuł:

Kraczkowski wiceprezesem PKO BP

OK
[#1226] Re: Głupota w Czechach

@Diabeł, post #1225

Że jesteś anty, to już każdy wie. Gxa można zrozumieć, ponieważ jest prorosyjski. Jest to poukładane.
Natomiast kogo ty reprezentujesz? Jeżeli tylko anarchie, to jest to poziom sików i kupy. Kogo reprezentujesz?OK
[#1227] Re: Głupota w Czechach

@Dopuser, post #1223

Nie za bardzo interesują mnie nowe prawa dla homoseksualistów - nie należę do tego środowiska.

Ważniejsze dla mnie jest to:
Ja jestem z północnych Czech, a tam dziewięćdziesiąt procent ludności to ateiści. Dla mnie religia jest sprawą prywatną i jedyne co mnie dziwi, to to, że niektórzy w Polsce obnoszą się ze swoją wiarą. Już w pierwszej rozmowie słyszę, że ktoś był w kościele, lub nie może się spotkać, bo ma jakieś obrzędy itd. To mnie nadal zaskakuje. W Czechach problem jest, aby ochrzcić dziecko. Trzeba czekać wiele miesięcy, aż uzbiera się grupka. W Polsce chrzty są co niedzielę.

oraz to:
Jeśli nie kierujecie się w życiu religią, to czym? Co jest ważne dla Czechów?

Na pierwszym miejscu jest rodzina i zadowolenie z pracy. Nie chodzi mi jednak o pieniądze, a raczej o satysfakcję z tego co się robi.

oraz to:
Czy miała pani do czynienia z polską służbą zdrowia?

Niestety tak. Tu punkt zdobywają Czechy. Niestety, w Polsce trzeba mieć ubezpieczenie prywatne, aby normalnie funkcjonować. Do niektórych lekarzy trzeba chodzić prywatnie. Strach pójść do państwowego ginekologa. W Czechach można sobie wybrać, czy idzie się do lekarza państwowego czy prywatnego. Lekarz prywatny rozlicza się z ubezpieczycielem poprzez punkty. Nie trzeba się zastanawiać, czy jest prywatny czy państwowy.


Można przeczytać więcej tam:
http://natemat.pl/37283,czeszka-mieszkajaca-w-polsce-szczerze-o-naszych-narodach-to-milosc-jednostronna

ORAZ TO!
Temat wyznania nie jest poruszany w szkołach. W Czechach to odrębna sprawa każdego człowieka. Dla mnie to ważne, bo umysł dziecka jest bardzo chłonny i podatny na wszelką indoktrynację.


TO!
Ja i mąż założyliśmy firmy, praktycznie zaraz po przyjeździe. Nie stanowiło to najmniejszego problemu. Tu są mniejsze podatki, a państwo ma mniej rozwinięty system urzędniczy. Formalności załatwiliśmy w jeden dzień. Państwo skupia się tu na pomocy obywatelowi.


to...
Czechy nie kojarzą się z wielkimi pieniędzmi, ale zarobki są tu wyższe. Jednak tutaj nie okazuje się swojego bogactwa. Czesi nie wywyższają się, gdy osiągną sukces. Nie widać po nich na pierwszy rzut oka, że są zamożni. To jest po prostu źle widziane, gdy ktoś za bardzo przechwala się kim jest lub tym, co ma.


Więcej tutaj:
http://natemat.pl/37075,internauci-zachwyceni-czechami-sprawdzamy-czy-to-rzeczywiscie-ziemia-obiecana-wywiad



Więc już wiesz dlaczego wybrałem Czechy jako przykład. OK

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 02:51:45 przez Vato
[#1228] Re: Głupota w Czechach

@Vato, post #1227

Czyli o co chodzi? Bo jeżeli o to, co podałeś, to lepiej samobójstwo popełnić. Diabeł dobrze do tego nakłania.OK

Ale można też znaleźć sens. I nie dać się.
[#1229] Re: Głupota w Czechach

@Andrzej Drozd, post #1228

to
Inny styl życia widać także, gdy patrzy się na ludzi starszych. Są mili, spokojni i często się uśmiechają. Mówią sobie "dzień dobry" i często proponują pomoc. W Polsce starsze osoby są zupełnie inne, choć to nie ich wina, a systemu. Są sfrustrowani.


i to
W polskich mediach mówi się wciąż o tych samych tematach, aborcja, afery, lub że posłanka powiedziała do posła "spier...". Czesi się z nas śmieją.

Czesi przedstawiają informacje spokojnie. Nie oglądają debat z kłócącymi się politykami. Poruszają naprawdę ważne problemy, politykę zagraniczną.


Nie rób sobie krzywdy.
Jeżeli Ci tu tak dobrze i boisz się zmian to się nie ruszaj - nikt Ci przecież nie każe ok, racja
[#1230] Re: Głupota w Czechach

@Vato, post #1229

Ja bardzo lubię Czechów, często jestem w Ostravie. Żal jednak, że oni są tak ze 2x bardziej europejscy niż Polacy i tak już ze 2x bardziej stracili swoją tożsamość.

Naszą siłą, Polaków, jest tradycja. Od zawsze wiemy że jesteśmy wrzodem na pupie tych od strony sowieckiej i tych od strony niemieckiej. Najlepiej to by oni się nami podzielili tak jak za zaborów. Wystarczy jednak się nie dać, nie poddać indoktrynacji i dalej pielęgnować to 1000 letnie państwo.
I już.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem